.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 105
  1. #1
    hottie
    Guest

    Въпроси за мамите и татковците

    Как разбрахте, че ще имате дете?
    След колко време?
    Предвидено ли е било?
    Когато разбрахте на колко седмици е бил плода?
    Как събрахте смелост да си направите тест(за момичетата)
    Сами ли го отглеждате?

    Искам да знам всичко в подробности.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Как се зароди идеята за дете?
    В какви ценности смятате да възпитате отрочето си?
    Създали ли сте необходимата за отглеждането на едно дете среда?
    Сами ли?
    Вие ли (ще) се грижите за децата си или трети човек? Ще има ли последствия от това? Положителни или отрицателни?
    бля-бля... и още мога да питам, но засега толкова

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Ami az razbrah suvsem slu4aino-ne sum i podozirala,4e moga da sum bremenna.Vinagi cikula mi e zakusnqval s po 5-7 dni ot o4akvanata data,ta i na vuprosnoto zakusnenie ne oburnah vnimanie.Edna ve4er s edna priqtelka hodihme da pazaruvame(27-mi dekemvri) i i kazah,4e mi zakusnqva sus sedmica.Tq se 6a6na.az i obqsnih,4e ne se slu4va za 1vi put,no tq nastoq da si vzema test.Vzehme edin test i se pribrahme vku6ti.Muja mi sede6e na pc-to,a nie s neq vlqzohme v banqta.Napravih si testa i....dve 4erti.NE POVQRVAH!Nakarah q da izlezem pak do denono6tnata apteka(be6e 23 4asa) za o6te edin test.Vzehme go,pribrahme se i pak polojitelen!NAPRAVO 6a6 i panika!Muja mi useti,4e ne6to se spotaivame s neq i po4na da razpitva ama az ni6to ne mu kazah.okolo 4as sled tova tq si trugna.az sednah do nego,bqh se zagledala pravo v o4ite mu i duma nemojeh da obelq!Toi zapo4na da me pita "Darka,kakvo ima...kakvo e stanalo...kaji de...kakvo stava" i togava az mu pokazah dvata testa...mnogo se pritesnqvah ot reakciqta mu.toi gi pogledna,posle pogledna men,posle pak pogledna tqh i me popita "Naistina li",a az mnogo plaho mu otgovorih "qvno da"...pri koeto toi sko4i(be6e na stola,a az na divana),sedna do men,gu6na me i zapo4na da se smee s glas ot 6tastie,pokapaha mu salzi ot 6tastie po liceto....4estno kazano tazi reakciq me napravi nai-6tastlivata jena na sveta.na sledva6tiq den otidohme pri ginekologa mi,toi potvurdii az zapo4nah da se 4udq dali da go ostavq ili ne.muja mi go iska6e adski mnogo,no me ostavi da re6a sama,za6toto bqh malka-na 18.az ne se re6ih i nasro4ihme data za abort na 11.01...ne sum razkalzvala s podrobnosti,no s muja mi imahme adski problemi s policiq,mutri i t.n pokrai suvmestnata ni rabota,,v denq na aborta otnovo ni iznenadaha edni debeolvratokvci na vratata,izpusnahme 4asa,problemite bqha vuv vihura si dosta dulgo vreme,dokato nakraq ne se okaza,4e tova dete e edinstveniq zakonov na4in nie da ostanem zaedno(ne bqh navur6ila 1,qvihme se pred suda i ni razre6iha da sklu4im grajdanksi brak poneje bremennostta e vajen faktor po smisula na zakona.taka to4no 2 meseca predi da navur6a 18 podpisahme.O6te v denq,v koito trqbva6e da napravq aborta,no bqhme vazprepqdstvani to4no 30min predi ugovoreniq 4as,az go prieh kato znak ot sudbata.re6ih,4e tova si e NA6ETO bebence,zamislih se na kakvo sum gotova za da buda s tozi 4ovek i da se oturvem ot biv6ite si rabotodateli!Zaedno re6ihme(o6te predi da se qvim v suda),4e 6tom taka e stanalo,tova dete trqbva da se rodi i da jivee,za6toto blagodarenie na nego se spasihme....i taka...sega si imame prekrasno mom4ence da 1god i 3meseca,jiveem zaedno,opravqme se zaedno,6tastliva sum adski mnogo s muja do sebe si,obojavam go i polu4avam nai-prekrasnoto otno6enie,za koeto edna jena moje da me4tae!Blagodarna sum na sudbata,4e v ozni moment ni izprati ne6tastnicite(togava mislih,4e vsi4ko svur6va),a to se okaza 4e edva togava zapo4va.6tastliva sum,muja mi su6to,a za beb4o-nqmam dumi!Vseki put,kogato go pogledna,vijdam v nego vsi4ko,prez koeto preminahme za da se preborim i da budem zaedno i sum gorda s dvamata si muje vku6ti

  4. #4
    hottie
    Guest
    Колко сладко И каква съдба наистина ! Сигурно от една страна сте благодарни на онези дебеловтратковци

    Още едно въпросче. Имаше ли някакво усещане(преди да разбереш резултата), че нещо се случва с теб... в тялото ти и главата ти. Не говоря конкретон за симптоми ами някакво като ...майчинско чувство може би. Не мога и аз да го определя.

  5. #5
    наистина яка история darla

    моята е травиална
    гаджето един път изтърси "до една година искам бебе"
    аз обаче не исках да се женим докато нямам "резултат" и на четвъртия месец от резултата се оженихме и така

  6. #6
    Айде и аз.
    На мен мъжа ми преди годинка казваше, че деца без брак не прави и така при нас всичко си дойде по реда. Понеже е много спонтанен та цялата сватба и всичко стана за по малко от 2 месеца. Приятелките ми бяха потресени, а някои даже каваха ама как се дига сватба за 50 дни. Повечето още си мечтая за булката от приказките с приготовления една година и т.н. Та ние уж на шега се оженихме. Опитахме да направим бебето в първата ни брачна нощ, ама понеже така добре си познавам организма, че си осещах ПМС и бях обедена, че нищо няма да стане. Така и стана след 1 седмица ми дойде. След точно 1 седмица и малко започнахме да правим секс като луди. Не знам дали само заради бебеправенето, но сякаш хормоните ни се побъркваха. Нямаше значение сутрин, обед или вечер е как се надушехме и бяхме в леглото(добре, че милото беше в дълъг отпуск). И така в деня в който си направихме бебо(знам със сигурност че е тогава), аз бях обедена че сме си го направили. И така заминахме след няколко дни на море и симптомите не закъсняха. След 6 дена след щастливото събитие гърдите почнаха да ми се подуват и да ми тежът, зърната неможех аз да ги докосна, направих грешката да се кача на водно колело и трябваше след 5 мин мъжа ми да ме върне на плажа щото щях да оставя нещо в морето. И след това следваха най дългите 10 дни в живота ми... да ми закъснее и да видя теста. И както се и очакваше положителен. Понеже съм си малко страхлива та от приятелки чух, че е хубаво да минат поне 6 седмици от бебеправенето за да не ме гледат с вагинален видеозон(при някой водило до аборт) и нали съм си страхлива изчаках. Няма да ви кажа и още един месец как минава. Да знаеш, че носиш живот и да не можеш да споделиш с никой. Ама съм суеверна кво да се прави. Е на мъжа си казах още с първия тест, но и той си знаеше вътрешно, че сме си свършили работата . И така след като минаха и тези 4-ри мъчителни седмици отидохме на лекар и ни потвърдиха хубавата новина, макар и само точка ни развълнува и разплака( е мен де, таткото ни се прави на мъж).

    Е сега остава и да го родя април и ще сме едно голямо щастливо семейство. Дай боже само здраве и щастие, другото си зависи от нас.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    hottie,ami ne,nqmah nikakvo pred4uvstvie,dori ako ne me be6e nakrala priqtelkata mi nqma6e da si napravq test pone o6te nqkolko dni.no se radvam 4e go razbrahme to4no po praznicite

    traka,az za sujalenie bqh bremenna bulka-ne mi li4e6e i ne mi pre4e6e,no nqkak si povliq na ...detskite mi me4ti

  8. #8
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    traka, на колко години си? И таткото?

    Saatana vittu perkele hate crew!

  9. #9
    22аз/23той

  10. #10
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    ЕЕ вие сте добре
    Бтв можете да поствате семейни снимки - мама, татко, бебе

    Saatana vittu perkele hate crew!

  11. #11

  12. #12
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Много сладко семейство сте, но бебето е най-готино

    Saatana vittu perkele hate crew!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ^e,estestveno,nali e vzelo vsi4ko nai-nai ot nas

  14. #14
    hottie
    Guest
    Aaaa синът ти е НЕВЕРОЯТЕН СЛАДУР !!!!!!!!! Направо нямам думи! А вие сте чудесно семейство. Всички сте много хубави
    Ооо как ми се разтуптя сърчицето

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ^haide vklu4vai se i ti v temite-samo,4e ve4e ot opit

  16. #16
    hottie
    Guest
    А дано! Стискай палци

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    stiskam,stiskam,stiskam!

  18. #18
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    Дарла невероятно семейство сте!

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    blagodarq ti

  20. #20
    hottie
    Guest
    Имам един малко глупав въпрос. Когато гинекологът останови, че си бременна как точнор азбира в коя седмица?

  21. #21
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Чудести сте.
    И майката и таткото и малкото съкровище най-вече!
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    А дано! Стискай палци
    И на краката ше стискам... айде че нямам с кой да си бутам количката Даже и на малкия човек в корема ще му кажа да стиска, дано ме разбере

  23. #23
    Не съм татко все още , но винаги съм обичал бебетата даже си имам един малък сладур братовчед , но още като беше малък съм полагал всякакви грижи за него и имам някаква постелка ( грижи) за след време - мисля , че ще се справям повече от добре
    Ето го и малкият ми сладур
    http://www.bgphoto.net/photos/24560/...1732716250.jpg
    http://www.bgphoto.net/photos/24560/...8769591250.jpg
    http://www.bgphoto.net/photos/24560/...9240372500.jpg
    http://www.bgphoto.net/photos/24560/...3259903750.jpg
    http://www.bgphoto.net/photos/24560/...9633780000.jpg

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  24. #24
    А така форума е за позитивни хора радвам се, че има и мъже, които искат и обичат деца

  25. #25
    Слабост са ми малките човеченца!
    Даже в родилното като отидох когато се роди братовчед ми като ми го дадоха да го държа се разтреперах краката ми омекнаха имах чувството , че ще го смачкам беше невероятно изживяване не мога да си представя като дойде деня в , който ще държа моята си буболечка как ще се чувствам...

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си