.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158

    Какво е чувството?

    Какво е чуството да станеш родител,да си видиш детенцето след като сте претърпяли толкова болки!Да се приберете в къщи с новия член,всяка сутрин да те сабужда то със гласчето си!Споделете също как са се почуствали като са разбрали че ще стават родители и когато вече са станали!
    Хаиде мамита и татковци вие сте!

    т.7
    krem4et0

  2. #2

    Re: Споделете

    Цитирай Първоначално написано от Rofl4e
    Какво е чуството да станеш родител,да си видиш детенцето след като сте претърпяли толкова болки!Да се приберете в къщи с новия член,всяка сутрин да те сабужда то със гласчето си!Споделете също как са се почуствали като са разбрали че ще стават родители и когато вече са станали!
    Хаиде мамита и татковци вие сте!
    първия път като го видях му казах "ох на бате"
    всички ми се смяха
    най сладка е като спи или като каже "искам да те целуна"
    даже една нощ стана да пишка и аз спя и тя дойде и мляс ме целуна
    и казва "и по другата"
    давам и другата буза и така
    могат да са много мили
    тя ми е сладка и като се държи като магаренце
    много е смешна, аз доста и търпя шантажите и ги приемам с усмивка
    понякога ме вади от равновесие, а се е случвало и като се запре в градинката и не иска да си ходи, да я вдигна и да я пренеса директно в къщи и там да я оставя да си се нареве
    малко да се научи, че морето не е до колене и нема 6 5

  3. #3
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    леле, mladtate, страаашно сладурско детенце имаш. Голям шемет ще стане (вече е започнала, ама подозирам, че ще се развива в тази насока )

    Saatana vittu perkele hate crew!

  4. #4
    Това бащи и дъщери е страшна картинка... Имам един познат с щерка, която му се качва на главата и той горкия само седи и козирува един вид, а иначе е малко перко, рядко прави нещо против волята си и е доста строг, ако мога така да се изразя. Абе голям чешит е, но малката като го погледне и той се разтапя става пълна противоположноста на себе си, много е интересен. Мисля, че на всички татковци им става нещо като си имат момиченце, просто показват и нежната си страна, която толкова грижливо са крили през годините.

  5. #5

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    33
    Когато бях бременна и таткото ми каза като ме изпращаше на работа "Ей, ама аз сега малко ревнувам, защото ти си го носиш бебко навсякъде, а аз трябва да ви чакам да се върнете". Ей това ВИ ме разтърси.
    Когато таткото я взе за първи път не откъсна очи от нея поне половин час, не можеше да каже нищо, само я гледаше е толкова топли очи, не бях виждала такива очи. Като я сложи в столчето за кола, за да я прибираме и го видях как се суети, защото беше толкова малка и потъна в него. Започна да приспособява някакви одеала за да й подложи, да не й убива.
    А когато аз за първи път я видях, когато тя отвори очите си и ме погледна като че ли дъхът ми спря.

  6. #6

  7. #7
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    Цитирай Първоначално написано от swap
    eMi...4e go ispita6
    е това ми е пределно ясно но искам да го разбера от хора който скоро са го изпитали..

  8. #8
    Когато за първи път я взех на ръце, беше при изписването - просто забравих, че има и майка с нея. тръгнах си към колата с нея наръце и отзад само се чу едно
    - Ами аз - беше майка и.
    Чак тогава осъзнах какъв гаф бях направил. Демек - ти вече ми роди дъщерята - ти не ми трябваш вече. Страшно конфузна ситуация.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от lazy_lady
    Когато бях бременна и таткото ми каза като ме изпращаше на работа "Ей, ама аз сега малко ревнувам, защото ти си го носиш бебко навсякъде, а аз трябва да ви чакам да се върнете". Ей това ВИ ме разтърси.
    Когато таткото я взе за първи път не откъсна очи от нея поне половин час, не можеше да каже нищо, само я гледаше е толкова топли очи, не бях виждала такива очи. Като я сложи в столчето за кола, за да я прибираме и го видях как се суети, защото беше толкова малка и потъна в него. Започна да приспособява някакви одеала за да й подложи, да не й убива.
    А когато аз за първи път я видях, когато тя отвори очите си и ме погледна като че ли дъхът ми спря.

    мале насълзиха ми се очите направо
    cant tell my nothing now
    baby i know how to fly

    nothing hold me down
    im going tuch the sky





    dydzzz <3



    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...530&highlight=

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от lazy_lady
    Когато бях бременна и таткото ми каза като ме изпращаше на работа "Ей, ама аз сега малко ревнувам, защото ти си го носиш бебко навсякъде, а аз трябва да ви чакам да се върнете". Ей това ВИ ме разтърси.
    Когато таткото я взе за първи път не откъсна очи от нея поне половин час, не можеше да каже нищо, само я гледаше е толкова топли очи, не бях виждала такива очи. Като я сложи в столчето за кола, за да я прибираме и го видях как се суети, защото беше толкова малка и потъна в него. Започна да приспособява някакви одеала за да й подложи, да не й убива.
    А когато аз за първи път я видях, когато тя отвори очите си и ме погледна като че ли дъхът ми спря.

    Страхотно..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си