.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 33 от общо 33
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от darla
    hahaha.ti predstavq6 li si za kakvi doktori stava vapros?!Na takiva trqbva da im otnemat razre6itelnoto
    Drug e vaprosa,4e naz dali e vuzmojno jenata da ne useti,4e tova,koeto rita e bebe....abe,luda rabota!
    Ами ако са и казали, че е рак - можеш ли да си представиш в какъв стрес е изпаднала горката и каквото и да мърда и се е струвало какво ли не - какви ли мисли са и минавали през главата. Не бих пожелал и на най-големия си враг да го преживее това

  2. #27
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    863
    Аз съм родена в седмия месец.Тежала съм 900 грама,била съм в кувьоз.Сега 24 години по-късно( )съм си съвсем нормално изглеждаща млада жена.А за килограмите-сега съм 42-43кг някъде.Майка ми е била 48 когато ме е родила

  3. #28
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Сестра ми забременя in vitro, защото мъжа и и маше поблеми, но това е без значение. Голямо ходене по мъките, здравната каса отпуска малко пари и като цяло глътна много пари процедурата тъй като трябваше да се првят куп изследвания. В крайна сметка забременя, бяха 2: момче и момиче. Всички естесвено бяхме много щастливи и чакахме да се появят на бял свят. Но нещеш ли малко след нова година, Сестра ми получи усложнения, защото бяха 2 , атя си е дребничка, получи кървене и я приеха в патологията на АГ, след което 24 дена я мъчиха вливаха и какво ли не и точно в началото на седми месец роди. Но едното момиченцето се роди мъртво, а другото салва на бога оцеля. Знам само ч е тежало 900гр. Сложили са го в кувьоз и така 2 месеца. Беше много трудно за сестра ми и съпруга и, защото не знаеха какво ще стане с детето.
    Минаха повече от 6 месеца бебо е добре расте смее се за се га всичко е наред и съм страшно щастлива леля.
    Пожелавам на всички бъдещи родители и тези които желаят 2 или 3то дете много късмет и живи и здрави дечица.
    Дано не ви се случва никога детето ви да е недоносено!!!

  4. #29
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Цитирай Първоначално написано от Andito0o
    Иначе мисля че осмаците не оживяват защото в осмия месец бебето е с краката надолу тоест когато майката ражда трябва първо да се появят крака а не глава затова пред седмия и деветия месе бебетата оживяват защото са обърнати тогава с главата надолу
    Аз съм родена в осмия месец. И ето - вече 21 години, да чукна на дърво, съм си добре - нямам проблеми с килограмите, нито някакви други сериозни здравословни проблеми. Майка ми ме е родила по-рано (по естерствен път) от стрес и мъка, защото е починал дядо ми (нейния баща).

    П.С. А лекарите, които имаме в България са пълна пародия.

  5. #30

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    1
    Здравейте,аз съм нова тук.
    Моят син се роди в края на шестия,900грама,и 40см.Стоя в кувьоз 3 2месеца.Всички лекари ни казваха ,че мозъчето му е силно увредено и нямало да е нормален.Тругнахме по лекари,ходихме 2 месеца на рехабилитация,и сега е едно дърдорещо,малко усмихнато момче,което няма спомен от всички мъчителни операции и прегледи които му бяха правени.Проблема при повечето недоносени е ,че изостават в развитието си,някоий имат ДЦП<други ретинопатия.Други имат още куп заболявания.Но вече зависи от степента на недоносеност.Сега моят сине по-малък на размер иот връстниците си,но до 2г наваксвали.Всичко е относително.

  6. #31
    Дядо ми (лека му пръст ) се е родил 800 грама . Абсолютно здрав с прекрасна фигура беше. Познавам още 2 бебета родени недоносени. Прекрасни слънчица нищо им няма



    P.S (postscrip) - за латиница!
    П.П (послепис) - за кирилица!

  7. #32
    майка ми и вуйчо ми са родени в 7-мия месец .. знам само че са стояли в кувьоз ..
    And you were strong,and I was not..
    My illusion,my mistake..I was careless,I forgot..
    I did
    And now when all is done..There is nothing to say..


    http://www.album.bg/mallsy_/

  8. #33
    Аз съм родена в 8 месец.Стояла съм 40 дни в кувьоз ,след това са ме заразили с някаква болест, транспортирали са ме до друга болница,но ето че вече 15 години нищо ми няма(да чукна на дърво).. Родила съм се 1.900 кг,след това съм спаднала до 1.200кг..Това е общо взето каквото знам ..
    Неприлично Щастлива .. : )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си