.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Painter- дигитално рисуване?

    Значиии приятелката ми иска да си вземе пеинтар, но не е много наясно със самото устройство... та може ли някой да ми каже къде може да се намери тва чудо, какви пари е и въобще какво представлява всеки който е по-наясно да сподели

  2. #2
    не знам за какво говориш но единственото което намерих в гугул е Corel Painter 8.0

  3. #3
    ами представлява една писалка и рисуваш върху едн0 кат0 табличка и то излиза на екрана

  4. #4
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Наскоро се интересувах от таблети.
    Задоволително качество, мъничък формат - 100-120. Разрови се в гугъл, в по-специализираните форуми многократно са обсъждани.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Blab
    Наскоро се интересувах от таблети.
    Задоволително качество, мъничък формат - 100-120. Разрови се в гугъл, в по-специализираните форуми многократно са обсъждани.
    а да ми кажеш някой такъв форум ... защото неска цял ден съм се ровил и нищо не мога да открия

  6. #6
    aaaaaa tablet kaji e gledah edin za 150-200 dosta dob1r be6e mai v tehnopolis

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от PUSS
    Цитирай Първоначално написано от Blab
    Наскоро се интересувах от таблети.
    Задоволително качество, мъничък формат - 100-120. Разрови се в гугъл, в по-специализираните форуми многократно са обсъждани.
    а да ми кажеш някой такъв форум ... защото неска цял ден съм се ровил и нищо не мога да открия
    http://www.photoshop-bg.com/forum/in...howtopic=10984

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си