- Форум
- По малко от всичко
- Всичко тийн накуп
- Инвестиция !
Ако имахте примерно 200 лв във какво бихте ги инвестирали ?![]()
ще купа 1 грам бело с останалите 60 лева ще се напия, после белото ще поскъпне - ще го продам и така![]()
The Spark
200 лв ахаха че аз 200 лв давам за 4 дни за ядене бе човек ... никъде не бих ги инвестирал защото тия пари не са пари до никъде не биха ме оправили както казах в метро бих ги хвърлил ... .... ....![]()
Еми то4но,то ако бяха 10 000 леста работа.. въпроса е като са малко !Първоначално написано от mgxpower
![]()
Ми защо проблем ли е ?! Само за тортата ми която винаги си поръчвам по поръчка от Лучия (сладкарница във Велико Търново) струва 50лв и оттам ... да ям защото сме повечето мъже вкъщи!Проблем ли има?!Първоначално написано от Christ
Аз баща ми братовчед ми и майка ми - тва да ти прилича на гей парад?! Айде замълчи по-добре смешник.Първоначално написано от gbemXXIX
Аз обаче съм съгласен да изхвърчиш от този форум
Бих ги инвестирал в себе си. Не в ядене, бири, наркотици и подобните неща.. С 200лв сигурно ще изкарам месец и нещо, въпреки, че не съм сигурен.
Ще отидат или в сметката за ВМХ, или в сметката за нов обектив или ще си купя някоя книга..
Ай продумай в какво ще ги вложиш, защото на мен все още не ми е дошло наум. Когато ги нямах и аз така мислих, в момента когато вече ги имаш ти става ясно, че нищо не можеш да направиш с тях)Първоначално написано от LiLGrizzly
Ами аз ги имам и ги ползвам за обичайните ежедневни неща. Но например ако си намеря 200лв на улицата сигурно бих си накупила с тях морски дарове, защото мнооого ми се ядат, а все не ми се дават пари за тях, защото са скъпи.![]()
с 200 кинта купувам на едро, продавам на дребно, правя ги 1000лв и отивам до варна
Ш'е си зема или switcher или маратонки... ако останат... отивам на кр1чма и се стоманясвам, ако не стигнат... додавам от мене и пак отивам на кр1чма да се стоманясам![]()
Ква инвестиция с 200 лева бе, 200 лева ми е перфектната вечер в Най![]()