.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Супер фен Аватара на balu4ka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    V.T
    Мнения
    2 515

    Дали иска само това?

    Та откъде да започна бях писала и по раннна тема свързана с този ми проблем http://www.teenproblem.net/f/viewtop...140957#4140957
    Ta наскоро имаше концерт в който и той очастваше.Отидох аз и още няколко мой хора.Видяхме се поговорихме малко и той замина да пее.Той нали рапар...Всичките ми приятели казват,че това момче не им вдъхва доверие.Та гледах го малко и си тръгнах.Малко бях разочарована,че така точно станаха нещата там.Той ме гледаше и ми се усмихваше през цялото време.Но..нищо поече.Прибеах се на следващия ден ми писа.И почна ми се извинява,ако заради него вчера ми е било кофти,ако ми е било тъпо заради него.започнхаме си пишем,но ето че стана тема за секса.Но кво ми разбира толкова главата кат съм на 15 ,а той на 19
    .По всичко си личеше,че просто иска да спи с мен и след това до там.Та аз дори не съм се прегърнала с него.Не сме се целували па той след втората среща вече иска да ме оправя. Аз не мога така Мисля,че ми е рано...пък и искам нещо по сериозно с него. Само като си чатим и той отноово почва да м разпитва дали искам да ми е първия..дали иска го направим и други такива неща.Но наскоро отново се регна в един сайт и отново почна се зарибява там с една овца от града ми (не е нищо особено ама..)Та вчера се базиках,защото той найстина живее много близко до дома и искаше да дойде до дома..и да !Не съм му курва.Казах му ,че може би наще са си в къщи пък и аз ще излизам и едва ли ще стане тва което иска.Та като се прибрах вечерта той ми писа...Няма смисал тебе дори те е страх да седнеш до мен и аз "еми не аз требва да прая първата стъпка не мислиш ли ?"и той "ама аз тва си1кото го прая напочно"..почнахме се караме и той ми каза"повече,няма да ти говора такива неща"има достатъчно момчета който да ти ги говорят"и аз му казах нали,че и аз не съм му първата на която ги говори и ще съм с една по малко.
    Та въпроса ми е всичко ли стана(да се караме) ,защото предпочетох да изляза от това да му пусна? И дали имам шанс да се оправим и да стане нещо по сериознно от това да го направим и да ме е заебе на следващия ден.....
    ПС:соори за многото правописни грешки и грамтически,но сега незнам от къде да започна и не ми е до това ..
    Защото когато затворя очи, виждам само теб...

    http://www.youtube.com/watch?v=5VtsT...eature=related (music)

  2. #2
    Момиче, той няма да си падне по теб.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  3. #3
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    spored men,ostavi go,toi ne e za teb,a ako naistina durji na teb,ne my pi6i i ne my se obajdai,neka toi sam da te potursi,a ako ne go napravi,na4i ne zaslyjava vnimanieto ti
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  4. #4
    Не се занимавай с него.Повърхностен е,а и по всичко си личи,че няма бог знае какви чувства към теб.Очевидно е от несериозните момчета(което не е лошо,просто на теб такъв не ти трябва доколкото разбирам),а и иска предимно(да не казвам само)секс.А и за нищо на света недей да спиш с него.Това ще ти е първи път все пак...после вероятно ще те зареже,така че просто го остави или останете само приятели.

  5. #5
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    по това което си написала си личи, че иска от теб само да те на*бе и да те заебе после :> по-добре си хвани някой на твоята възраст, на които не им е само да те минат и да те оставят...
    <N>

  6. #6
    Повече от фен Аватара на SoAfraid
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    InYourEyes
    Мнения
    496
    Точно този не е за теб. Бъди имна и не си въобразявай че като преспиш с него ще те заобича.
    Forever trusting who you are and nothing else matters!!!

  7. #7
    Oбясни му,че искаш да сте заедно и ако е само за секса да се откаже...не виждам какво сложно има та да заобикаляш въпроса и прочие...
    Просто му говори по същество

  8. #8
    Мега фен Аватара на MiMcHeToOo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там
    Мнения
    3 192
    Внимавай кво правиш, че да не съжаляваш после...


    Животът е адът описан в Библията!

  9. #9
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Щом така ясно ти го намеква, начи много му се прави секс. Според мен е голяма шматка тва момче, жалко че е на 19, а още гледа само как да се наебе.
    еlsy

  10. #10
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Еми така е като си търсите батковци...батковците пък си търсят такива шматки като вас да ги ааааа забавляват ;D

  11. #11
    Само това иска...то като само иска да те пердаши ...надали ще иска да ходите, да имате сериозна връзка и т.н. и чак тогава да се пердашите...ай ся...заебавай го и както казват тъпите американци : Neeeeeeeeeeeext...

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  12. #12
    Аватара на aka6a_vamp
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Дълбините на канала :D
    Мнения
    2 458
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Само това иска...то като само иска да те пердаши ...надали ще иска да ходите, да имате сериозна връзка и т.н. и чак тогава да се пердашите...ай ся...заебавай го и както казват тъпите американци : Neeeeeeeeeeeext...
    Обожавам му мненията на тоя човек

  13. #13
    Като го виждаш какъв е..какво изобщо се занимаваш..

  14. #14
    не мисля че той си пада по теб. няма ли някой друг по-подходящ
    ~ Рицар или Дявол ~
    Обичам те и пак ще те обичам
    дори да ме презираш ти.
    Сърцето си на теб обричам
    пъди ме, но не ме мрази
    Във моите мечти си рицар
    с лъскави доспехи,а може би
    и крал дори,но не си ли просто
    дявол с ангелски очи?!?

  15. #15
    ти сама виждаш къв е ,а и май не си пада изобщо по теб-по-добре не се занимавай с него

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Wrathchild
    Момиче, той няма да си падне по теб.
    +1
    http://zar.bg/izbori2009/view_snimka...ori2009_id=526 koito iska da glasuva ms predvaritelno!

  17. #17

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Габрово
    Мнения
    610
    Той те иска само за леглото и толкова. Зарежи го и си намери някой по-свестен, който да мисли с горната, а не само с долната глава.
    Продължавам.И по пътя дори наранявам.Не преставам да се боря.Страховете си аз побеждавам.И когато силно страдам враговете си даже не мразя.Може да се уморявам,но намиран сили да кажа:"Продължавам."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си