.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    това не е любов...

    ...тя е нещо много повече..Наистина.Толкова ме промени...точно когато щеше да стане онова..А после аз много го наранявах.незнам защо,не трябваше.Обичах го.Тогава пак се появи той...и аз му изневерих...На момента не мислех въобще...стана толкова неочаквано...После цяла нощ не спах и мислих за това момче,което е всичко за мен ,а винаги го наранявах,предавах...и знам че и сега не го заслужавам..това ме кара да се чувствам ужасно.тези всичките мисли толкова ме потискат..не мога да го гледам в очите.той ми даде всичко,промени ме точно когато беше най-зле,когато бях толкова объркана,дава ми всичко.а аз глупачката не мога да му кажа обичам те..излизам с някакви мъже от тъпото ми минало..просто защото не мога да си кажа край,да спра да си виждам с тях,с приятели които само ме използват и завиждат.....просто не мога...а трябва,защото тези хора само разрушават истинските ми неща..не мога да съм добра колкото него,да му се отдавам ,както той на мен.не става и не става.не мога да си обясня защо.толкова го обичам ,но някакви неща от миналото все едно ме преследват и не мога да ги забравя ии не мога да продължа напред.страх ме е да не го загубя,заради постоянното си колебание..защото и на него ще му омръзне.в желанието ми тази връзка да е различна ,истинска, се плаша-защото виждам че е като другите...и от това ме е страх и съм готова даже да го оставя само и само,за да не се разочаровам и този път...много го обичам наистина...и не го заслужавам и знам че е ужасно глупаво да го наранявам,да го лъжа...наранявам го,а същевременно не мога без него.когато ми каза че всичко свърши...тогава осъзнах че е сериозно..дотогава го приемах на шега...а сега не мога да мисля,да спя,да живея...защото знам грешката,знам че можех да я избегна..той не го е заслужавал.. просто трябваше да го кажа на някой ...

  2. #2

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369
    Да.
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  3. #3
    Повече от фен Аватара на SoAfraid
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    InYourEyes
    Мнения
    496
    Нищо лично спрямо теб. Но точно такива момичета не обичам. Дето не си знаят мястото и излизат постоянно с някакви си там. И те да се възползват от нея. И не пожелах да ти изчета темата до края.
    Forever trusting who you are and nothing else matters!!!

  4. #4
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Това ли е любов Мисля, че ако го обичаше толкова силно, сърце нямаше да ти дава да го нараняваш
    еlsy

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Cellmate
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    401
    Интересно защо правиш втора такава тема? Ако очакваш различни отговори нека те разочаровам: аз все още хейтвам такива,които не знаят какво искат

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си