.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    има ли такъв начин?

    начи искам да имам дете,само че без майка..имам предвид след 5-6 години искам да имам едно дете,обаче някоя жена да ми роди и после да се маха..ест аз ще и платя обаче има ли специално название за това и колко ще ми струва?

    а това що не искам да има майка си е щото искам да си го възпитавам по мой си начин и не искам да имам жена да ми държи сметка
    haide da vidim kakvo ste pravili snoshti v zalata
    - aa..zna4i pravih grub,ramo,triceps

  2. #2
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Матка под наем?

  3. #3
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^Мда, само дето у нас (май) още не е гласуван такъв закон. Търси си сурогатна майка в Америка.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #4

    das

    Да го тълкувам така :

    Искам да наеба някоя и да ми изроди детето и после да се маха срещу запалщане :Д
    haide da vidim kakvo ste pravili snoshti v zalata
    - aa..zna4i pravih grub,ramo,triceps

  5. #5
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Носи ти детето срещу заплащане, не се маха срещу заплащане. Може би няма да позволи да я н**беш, а ще иска ин-витро. Въпреки че даваш парите, може да не е съгласна да е интимна с теб! /Нали знаеш, че рядко се стига до бременност от едно сношение /

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ^da,taka e.Makar,4e spored men o6te si mlad,sled godini 6te se vlubi6 i 6te iska6 sobstveno semeistvo.

  7. #7
    А иначе кви пари струва това инвитро

    А семейство найстина не искам,с жените не мога да се разбирам като съм повече от 1 месец с тях :0
    haide da vidim kakvo ste pravili snoshti v zalata
    - aa..zna4i pravih grub,ramo,triceps

  8. #8
    eBay: да си купиш бебе


    8-месечно бебе бе обявено за продан от родители си на страниците на eBay, съобщава немското издание Die Welt.

    Обявата, която двамата родители пуснали в събота, разяснява че продават бебето си “защото плаче твърде много... То е дълго 70см. И можете да го получите в кърпа или в детска количка”.

    Странната шега, обаче може да им струва много повече от 1 евро (обявената цена на бебето), след като няколко потребители на eBay забелязали офертата и се свързали с германската полиция, която започнала разследване срещу младото семейсво по обвинения за трафик на деца и отнела за неопределен период родителските им права.



    Успокояващо е, че за близо двата часа, през които обявата е била активна, никой не проявил интерес. Това вероятно се дължи и на бързата реакция на екипа на eBay, който свалил своевременно абсурдната обява от страниците си.

    Впрочем този случай не е прецедент в историята на онлайн предажбите – в края на 2003 британка бе осъдена на 10 години затвор, след като също се опита да продаде бебето си, през 2007 бразилец опита да продаде жена си чрез eBay, a наскоро австралиец дори опита да продаде собствения си живот.

  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от hAshoo
    А иначе кви пари струва това инвитро

    А семейство наИстина не искам,с жените не мога да се разбирам като съм повече от 1 месец с тях :0
    Потърси в ценоразписите на център по репродуктивно здраве!

    На колко си?!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ^vseki opit struva po okolo 5 000 lv,obiknoveno sa neobhodimi po 3 opita,za da ima uspeh

  11. #11
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    И съответно мадамата да е наблъскана с хормони, за да има повече яйцеклетки при пункцията. Което автоматично вдига цената на "услугата". В крайна сметка ще ти излезе по-евтино да сключиш брак, да си направиш бебе с някоя мадама, да я изкараш невменяема при бракоразводното дело и да спечелиш правата над детето.

    Моят филм е с по-вълнуващ сценарий!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  12. #12
    Авторе разби ме..., кое те кара да си мислиш, че няма такива жени които и да козируват. Не е никак трудно да си намериш жена мълчалива, която да не ти се меси в работата дори и като родител. Общо взето печелиш домакиня пък си гледаш детето. Не искам да те питам как ше се справиш с едно пеленаче, все пак си иска много грижи, които са си инстинкт на майката и е хубаво да я има. Никак не е трудно да откриеш една заблодена овчица, много ги има... Все пак едно време жената е нямала право на глас във възпитанието на децата, има хора които още я поддържат тази философия.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от traka
    Авторе разби ме..., кое те кара да си мислиш, че няма такива жени които и да козируват. Не е никак трудно да си намериш жена мълчалива, която да не ти се меси в работата дори и като родител. Общо взето печелиш домакиня пък си гледаш детето. Не искам да те питам как ше се справиш с едно пеленаче, все пак си иска много грижи, които са си инстинкт на майката и е хубаво да я има. Никак не е трудно да откриеш една заблодена овчица, много ги има... Все пак едно време жената е нямала право на глас във възпитанието на децата, има хора които още я поддържат тази философия.
    Е то тва през 1920 е мо..в нашия град всичко,което е моя набор е курви мулета или някви цайсати дето говорят само за магазини дрехи втора употреба..
    haide da vidim kakvo ste pravili snoshti v zalata
    - aa..zna4i pravih grub,ramo,triceps

  14. #14
    Абе ше намериш и твоята половинка, дето като и скръцнеш със зъби ше се крие под леглото... За всеки валк си има пътници, така че ... Не виждам защо и за теб да няма някъде една жена

  15. #15
    Е добре,мерси.След 5 години живот и здраве ще пиша пак кво е станало.Иначе съм на почти 18 години,ама се замислям от ся.
    haide da vidim kakvo ste pravili snoshti v zalata
    - aa..zna4i pravih grub,ramo,triceps

  16. #16
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Цитирай Първоначално написано от hAshoo
    Е добре,мерси.След 5 години живот и здраве ще пиша пак кво е станало.Иначе съм на почти 18 години,ама се замислям от ся.

    пухльо...


    P.S.
    това не е гальовно обръщение, а думата, която се получава от 'путьо' и 'мухльо'
    Собственост на Canis_Dirus

  17. #17
    Супер фен Аватара на BlackWings
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във форума
    Мнения
    1 636
    Кви са тея цинизми , "Искам да я наеба , да ми роди дете и да се маха" ? Я си седни на гъза малко и изчакай да пораснеш , току виж ти дойде акъла.

  18. #18
    Поредния идиот. Толкова му е неясно как се гледа дете, че драска само глупости.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си