.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Българската коледа

    http://www.bgkoleda.bg/2008.php
    Кажете какво мислите по въпроса за кампанията Българската коледа и бихте ли дарили 1 лев на тази инициатива...
    Нека помогнем заедно.

  2. #2
    hottie
    Guest
    Аз по принцип дарявам, но не само на Коледа. Било то с пари или дрехи.

  3. #3
    пари за циганьие неам

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от BulgariaZaBulgarite
    пари за циганьие неам
    Поради тази причина не дарих пари на дома за сираци в Силистра.

  5. #5
    Супер фен Аватара на dead_princess
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от BulgariaZaBulgarite
    пари за циганьие неам



  6. #6
    Не ми пука особено..
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  7. #7
    Общо-взето добро начинание е за мен. Само веднъж е малко глупаво, но помага на някои деца в нужда.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  8. #8
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    Цитирай Първоначално написано от dead_princess
    Цитирай Първоначално написано от BulgariaZaBulgarite
    пари за циганьие неам


    Жалко е.

  9. #9
    Аватара на l0llip0p
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Bite me!
    Мнения
    188
    аз пратих 3 sms-а на 1117
    Размерът, рожбе, ИМА значение ))

    .: machoka :.

  10. #10
    При милиарди бюджетен излишък защо трябва ние българите да даваме пари, та ние без това връзваме двата края. Освен това върху този смс се начислва ДДС, следователно 1 лев за децата + 20 ст за държавната хазна. ( не съм много сигурен колко от тези пари отиват по предназначение). Но така е у Булгаристано, първо агент Гоце трябва да оправи циганчетата, които са му бъдещия електорат.

  11. #11
    hottie
    Guest
    Аз лично имам финансова възможност и мога да отделя от тях за нуждаещи се. Не ми пречи.

  12. #12
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    аз им пратих 2 смс-а

  13. #13
    Как няма да се събират пари за болниците, за апаратура...
    Защо трябва да помагам на "частните" случаи - тея деца са работа на държавата, не на мен. Защо трябва да помагам на малкия Коко, дето има еди-кво-си и еди-що-си? Съжалявам Коко, гадно ми е като го гледам че страда, но според мен парите трябва да се събират не за 20-30-40-100 деца, ами за лекарствата им, за болниците където ще им се прави лечение, за медицинските способия, апаратури...
    Т'ва си е калпава работа.

    Не ме разбирайте погрешно - съжалявам тези деца, мъчно ми е, пускала съм смси (тая година не, да си призная), но не е ли по-добре тези пари да отиват при болниците и т.н. За инвалидите не аз, а държавата трябва да се грижи..
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  14. #14
    Аватара на l0llip0p
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Bite me!
    Мнения
    188
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    Аз лично имам финансова възможност и мога да отделя от тях за нуждаещи се. Не ми пречи.
    Размерът, рожбе, ИМА значение ))

    .: machoka :.

  15. #15
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    Как няма да се събират пари за болниците, за апаратура...
    Защо трябва да помагам на "частните" случаи - тея деца са работа на държавата, не на мен. Защо трябва да помагам на малкия Коко, дето има еди-кво-си и еди-що-си? Съжалявам Коко, гадно ми е като го гледам че страда, но според мен парите трябва да се събират не за 20-30-40-100 деца, ами за лекарствата им, за болниците където ще им се прави лечение, за медицинските способия, апаратури...
    Т'ва си е калпава работа.

    Не ме разбирайте погрешно - съжалявам тези деца, мъчно ми е, пускала съм смси (тая година не, да си призная), но не е ли по-добре тези пари да отиват при болниците и т.н. За инвалидите не аз, а държавата трябва да се грижи..
    Кой за каквото може. Има и благотворителност за медикаменти и апаратури. Простоо в момента се разчува повече за децата, защото домовете за в окаян вид и децата са подложени на тормоз. Аз лично бях в един дом близо до София и ми се скъса сърцето. Не знам дали бих могла пак да отида...

  16. #16
    Предпочитам да ида в някой дом и лично да дам дрехи, пари и храна на сирачетата. Не че не се е случвало управителите на домовете да си приберат провизиите, де.

  17. #17
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    голями развъдници са тия домове
    разбиват им психиката на децата
    само курви и затворници излизат
    един такъв дом е нещо като правителството ни
    Моля ?!

  18. #18
    Това е много хубава инициатива според мен. Аз пратих смс и никак не съжалявам. Тези деца с нищо не заслужават да са с такива болести, та повечето от тях са все още малки и заслужават да се радват на живота като другите нормални деца. Иначе тези които не искат да пращат, никой не ги задължава, не са им окачили въжето да пращат...Просто това е един добър повод да покажем, че по Коледа хората стават по-добри. Аз също не само по Коледа съм дарявала.
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

  19. #19
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Винаги пращам по няколко СМС-а. За Българската коледа и Евровизия. За друго - не.

    И семейството ми също избраща. Баба ми, майка ми...Инициативата е хубава.

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    За пореден път се отвратих от тази държава и от всичките им жители...значи на Биг Брадър повечето пратихте по смс-че два,три и повече...онзи ден обявиха - есемесите за ББ 4 били май над 200 000...
    Жалкото е,че за Българската Коледа смс-ите са 4 пъти по-малко !
    Това нашето нация ли е ? НЕ ! Радвам се че не пратих СМС на ББ 4 !
    Срам и резил !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си