.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    идейки за пътуване

    Незнам дали това е точния раздел но ще пиша тук!
    Утре ми предстои пътуване до Истанбул и се чудя какво да правя през тези 4-5 часа (нз дали е точно толкова) нямам мп3 и телефона ми е скапан!! Ще се радвам ако ми дадете някакви идейки как да не скучая и да си запълвам времето, взела сам си една торба с ядене ама само да се тъпча не става
    Е, отзивчиви форумци давайте съвети

  2. #2
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Самичка ли ще пътуваш?
    Ако ли не - общуване го впиши към останалите идеи.)
    Пък, няколко часа с книжка, сборник със задачки и други разни, хич няма да са зле.

  3. #3
    Лично мой съвет е при дълго пътуване да избягваш четенето.

  4. #4
    Аватара на l0llip0p
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Bite me!
    Мнения
    188
    спи
    Размерът, рожбе, ИМА значение ))

    .: machoka :.

  5. #5
    Още при влизането оглеждаш хората бавно и си набелязваш КОЙ според теб ще повърне първи! Залагаш и на КОЛКО хора ще повърнат до там.
    Гледаш телевизия, слушаш музика. По дяволите, в автобус/влак си и ще пътуваш около 5 часа... От Пловдив до Варна е доста повече и хората не правят кой знае какво по пътя... От 3 и 30 до 10 и 30.

  6. #6
    hottie
    Guest
    аз винаги чета. ако не обичаш да четеш с книги си купи списаиня...судоко..
    Ако сте с автобус сигрно ще ви пуснат филм.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 389
    ..
    За цялата ни злоба в сърцето идва ден и всичко се връща... [!]

  8. #8
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от SWASTlCA
    Още при влизането оглеждаш хората бавно и си набелязваш КОЙ според теб ще повърне първи! Залагаш и на КОЛКО хора ще повърнат до там.
    Гледаш телевизия, слушаш музика. По дяволите, в автобус/влак си и ще пътуваш около 5 часа... От Пловдив до Варна е доста повече и хората не правят кой знае какво по пътя... От 3 и 30 до 10 и 30.
    дрогирват се и си правят весело

  9. #9
    Супер фен Аватара на gabi_94
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    2 620
    ами вземи си списания, кръстословици, судоку, сиг филм ще ви пуснат, зависи по кое време ще пътуваш.
    If you do not tell the truth about yourself
    you cannot tell it about other people!

  10. #10
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    За последно като ходих до Истанбул пътят ми се стори по-дълъг от 4-5 часа.Ние пътувахме вечерта и аз си дремнах едно хубаво-съветвам те да направиш същото,ако не ти е неудобно да спиш седнала.Малка забележка:Когато преминете границата е много вероятно да се отбиете в една закусвалня.За нищо на света не им пий гадния чай.Ако го направиш ти обещавам,че ще си от повърналите(личен опит!).

  11. #11
    Аватара на hoSTagE__
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    172
    спи, тъпчи се с чипс и сладко, купи си списание или гледай през прозореца (както по горе споменаха )

    Приятен път от мен
    Любовта е като огън. Но дали ще стопли сърцето ви или ще изгори до основи къщата ви, е трудно да се каже.

  12. #12
    спане
    четене на интересна книга или пък такава от която да ти се доспи още повече
    гледане през прозореца дам .. все нещо ще видиш ..след това може да го анализираш и да убиеш още малко време
    иначе малко по-адекватно ..ми що не се заговориш с някой .. тоест ако си в рейс де .. извинявам се но не прочетох повечето мнения и за тва ..
    но все пак е рисковано ако е някоя латерна ..а не обичаш такива хора
    10 изтрити профила
    http://www.teenproblem.net/f/profile...file&u=1011271 !!!

  13. #13
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    А аз утре пътувам до Габрово, но с влак и пътят ми е 7 часа. Направо ще се побъркам, а не мога да взема книга, нямам място в куфара/не заради дрехи, а нося три одеала и 2 възглавници/

  14. #14
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    На мен ми става лошо от четене в автобус. За това решавам судоко. Също така и пиша, фантазирам си, спя, запознавам се.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си