.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    След раждането

    Така,не намерих такава тема,да не ме нападнете сега

    Много ми е интересно променил ли се е сексуалният Ви живот след раждането и ако да,как?

    По-рядко ли правите секс или дори по-често?По-голямо желание ли имате или по-малко?
    Или пък всичко си е както преди
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ami az ne namiram razlika nito v ka4estvoto,nito v koli4estvoto

  3. #3
    darla , в една друга тема(немога да я открия) беше споменала,че са ти направили козметичен шев, колко струваше и в кой град роди

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    150lv,Montana

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Naughty_
    darla , в една друга тема(немога да я открия) беше споменала,че са ти направили козметичен шев, колко струваше и в кой град роди
    Малко СПАМ. Какъв е този шев?

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Ohh,sry,ne mi se obqsnqva za 120-ti put kakuv e tozi 6ev.pogledni v temata "normalno rajdane ili sekcio" ili ne6to podobno be6e,tam sum obqsnila

  7. #7
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Със сигурност ще е по-рядко. След като се появи детето грижите стават повече, обръща му се повече внимание, умората е по-голяма, тъй като то обзема цялото ти внимание през деня. Е, след това какъв секс.. естествено че ще е по-рядко

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ^ne sum suglasna.Ako sexa 6te se slu4va po-rqdko,to 6te e naprimer zaradi 4uvstvoto za navik kum partniora,no ne i zaradi grijite kum deteto!

  9. #9
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    О, има и такива моменти. понякога от бебето не можеш да мигнеш и да се наспиш, пък камоли да искаш секс. Може би си имала кротко бебе, но знам за ужасни случаи. Така, че всичко си зависи и от бебето. Аз и сега без бебе понякога не искам секс, защото съм толкова уморена. мое да имам време, но просто нямам сили........При някои деца е доста изтощително!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ^krem4eto,da,prava si.na edna mq fr(decata ni se rodiha s ralika 2 dni) ta neinoto ete e korenno razli4no ot moeto.moq si e krotan4o i az za tova kazvam "spored men".No kolkoto i da e krotan4o,fakt e,4e se suobrazqvam koga 6te izlqza na kafe,koga 6te si izmiq kosata,koga 6te pusna peralnqta i t.ni t.n s nego!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си