.
Отговор в тема
Страница 1 от 8 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 181
  1. #1
    Повече от фен Аватара на Valhala
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    334

    Ако се случи нежелано забременяване какво ще направите?

    ...нежелано забременяване какво ще направите?Питам защото доста хора познавам,които се изпоожениха и ми е интересно...

    PS: ако не е тук мястото се извинявам



    *Липсва описателно заглавие!
    Точка 7 от Правила на форума.

    Редакция на MakeMeLaugh
    Не е важно кой съм и от къде идвам,важно е какъв съм и на къде отивам...

    I believe the only thing we have to fear is the Fear itself...

    Мъж съм бе...тъп народ Това,че ника ми завършва на `а` нищо не значи...

  2. #2
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Ако съм под 18 години не бих го родила....Ако съм над 18 може би ще го родя....
    Шофирай разумно - стигни жив!

  3. #3
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    При мен няма да е 100% нежелано, но няма да е особено желано точно сега. И все пак няма да го махна. Дали ще се оженим-най-вероятно

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Махам го на 100 %.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5
    Зависи на колко години ще съм и от кой е

  6. #6
    Аватара на SunShinePearl
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    in my world!
    Мнения
    1 439
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Махам го на 100 %.
    ...It's my life and it's now or never,
    I ain't gonna live forever....

  7. #7
    ami predpolagam 4e 6te go zadurja no da ne mi se nalaga blizkite godini 4e moje i da razmislq

  8. #8
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Ще го обсъдя с родителите си, но предполагам, че на тази си възраст не бих искала да родя. Дано да не ми се налага да го мисля по - обстойно този въпрос.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от babity
    Ще го обсъдя с родителите си, но предполагам, че на тази си възраст не бих искала да родя. Дано да не ми се налага да го мисля по - обстойно този въпрос.
    http://zar.bg/izbori2009/view_snimka...ori2009_id=526 koito iska da glasuva ms predvaritelno!

  10. #10
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    az ne moga da zabremeneq ( slava bogu.. ) ama ago gadjeto 6666e go abortira!!!!!
    The Spark

  11. #11
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Не знам... Не бих искала да си убивам бебенцето, но пък и не искам и мен да ме убиват вкъщи. Дано не стават такива работи, де
    еlsy

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Jumbie483
    Зависи на колко години ще съм и от кой е
    +1

  13. #13
    Ако имам стабилен мъж до себе си и достатъчно финансии - ще си го родя и още как!

  14. #14
    Не съм мислила.

  15. #15
    Ще го оставя...
    Дори без баща да е...ще си го гледкам

  16. #16

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    893
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Ще го оставя...
    Дори без баща да е...ще си го гледкам
    +1 И аз мисля по този начин,едно дете винаги е голяма радост...няма смисъл да убиваш живот ,който можеш да дадеш на едно прекрасно същество ....
    Of empty lies I know your heart broken a long time. Only only only the body will give you all night to stay there.Everything is a lie and deception deception deception is all a lie again I used to know but burn, burn, let but I'm with you again.

  17. #17
    ще го оставя, независимо дали стане преди 18 или след 18... едно дете винаги носи щастие, може да съм малка, но ще го оставя

  18. #18
    При сегашното положение на нещата ще го задържа. Все пак не съм на 15, а на 19. Имам сериозен приятел, който вече печели нещичко. А и сп омощта на 2-та чифта родители бихме се справили някак...

  19. #19
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Ще го задържа. Така и така за да правя секс с някой трябва да имам връзка с него а за да имам връзка с него трябва да съм сигурна че е сериозен човек така че няма да е без баща. Пък и тази година ставам на 20 не съм чак толкова малка вече и мисля че бих могла да се справя с помощта на родителите си които съм 100% сигурна че ще са до мен

  20. #20
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    Ами ако съм малко по голяма бих го задържала!Секса винаги е риск за бебче..така чее.. не бих го махнала..

  21. #21
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Точно на тая възраст едвали ще го оставя, няма как да уча висшо и да гледам бебе.Колкото и да ми е трудно бих направила аборт.

  22. #22
    Ако си имам сериозен приятел ще го задържа, в противен случай доста бих се замислила...

  23. #23
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    В моето положение в момента бих го родила. И все пак... колкото по-късно толкова по-добре. Не се чувствам готова да го родя, нито се чувствам подготвена да го отгледам засега.

  24. #24
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Не бих направила аборт.
    Собственост на Canis_Dirus

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от kPuCkA
    Точно на тая възраст едвали ще го оставя, няма как да уча висшо и да гледам бебе.Колкото и да ми е трудно бих направила аборт.
    О, напротив, има как. Навремето как мислиш са го правили? Записваш задочно, ходиш там 2 пъти седмично, като през това време или таткото го гледа или някои от бабите и дядовците. Приятелка също можеш да викнеш да го гледа за няколко часа. Има ли желание, има и начин.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си