.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Нещо ми стана с Мозилата...погледнете

    Влизам си тая сутрин..и
    Изтеглил се беше ъпдейт,първо мислех,че е от него,но изтеглех старата версия...3.00,а не 3.05 и пак си е така..
    Не помня да съм ръчкала из настройките..всичко си беше наред...




  2. #2
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Лили не разбрах какъв е проблема ?


  3. #3
    Може би вирус?Ако имаш познат който е спец по компютрите кажи му да види какво му е.Но едва ли е вирус.

  4. #4
    -преди
    -сега

    ЕТО РАЗЛИКАТА

  5. #5
    Просто ти се деактивирал Скина (кожата) на браузръра.

    Tools -> Addons -> themes....
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeLaugh
    Просто ти се деактивирал Скина (кожата) на браузръра.

    Tools -> Addons -> themes....
    Не е от него,аз теглих нови скинове,дори изтеглих по-стара версия на мозила,но пак нищо. Проблема не е само в темата а във вида на страниците...
    Не знам и аз от какво стана така,но тази вечер бях нощтна и бях заспала на клавиатурата.
    После се размърдах и видях че се е появил прозорец на дисплея...явно бях натиснала някаква клавишна комбинация и мисля,че беше са екрана нещо...абе...мътно ми е от съня,но избрах най-добро за четене (явно някаква настройка) и да видя какво ще стане...
    И ми излезе - моля,изчакайте,все едно сменя темата и после темата беше черна с огромни прозорци и старата тема на уиндоус . С огромни бели надписи... Грозотия!
    И...смених темата на хр и се оправи.
    И после свърших работа. Прибрах се...спах до сега,пускам си компа и тва е...
    Сега направих възстановяване на системата от вчера и се оправи.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си