.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 50
  1. #1

    Само за момичета

    Значи проблема ми е следният, от околко година ми е слабост едно момиче познаваме се ,но не сме приятели само се засичаме от време на време на улуцата и сме на здравеи- здрасти . Та искам да и направя една изненада като и изпратя голям букет от рози в тях , вътре да има картичка и да пише, че е от таен обожател, ще има и нещо друго в картичката което да я подсети евентуално от кого е букета . Та Вие момичета как бихте реагирали на подобен жест и оправдано ли е да го правя . ПП Момичето е СУПЕР !!)

  2. #2
    мразя романтика, и мразя червени рози, мразя романтични филми, мразя вечери не свещи... различни хора, различни мнения... така, че по-добре първо разпитай тук у там дали обича такива работи
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  3. #3
    Голям фен Аватара на F_CK_all_I_need_is_U
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Jamaicaa
    Мнения
    566
    Малко е плашещо
    When life gives you lemons, you paint that shit gold.

  4. #4
    Супер фен Аватара на pandelka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Там ,където никой няма да ме намерии (:
    Мнения
    2 065
    Ами,щом искаш го направи ... .Нищо лошо няма,стига тя да го приеме добре :P .
    Не искам този момент някога да свърши,
    където всичко е нищо без теб ( hh ) ..

  5. #5
    Аватара на Kostadin_682
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Italy, Milano, Via Ettore Ponti #??
    Мнения
    2 612

    Re: Само за момичета

    Цитирай Първоначално написано от delf
    Значи проблема ми е следният, от околко година ми е слабост едно момиче познаваме се ,но не сме приятели само се засичаме от време на време на улуцата и сме на здравеи- здрасти . Та искам да и направя една изненада като и изпратя голям букет от рози в тях , вътре да има картичка и да пише, че е от таен обожател, ще има и нещо друго в картичката което да я подсети евентуално от кого е букета . Та Вие момичета как бихте реагирали на подобен жест и оправдано ли е да го правя . ПП Момичето е СУПЕР !!)
    Давай брато ... звучи доста добре

  6. #6
    Аватара на PreciousDiamond
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Destanation unknown ((:
    Мнения
    1 109
    Аз пък ще иам чувството , че някой ме следи

  7. #7
    Голям фен Аватара на kukli4kata001
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Dreamland
    Мнения
    837
    Цитирай Първоначално написано от PreciousDiamond
    Аз пък ще иам чувството , че някой ме следи
    еми и аз така може би,ама все пак е мн романтично някакси [/i]
    She was both wise and stupid in the way that when life got hard she didn’t work through her problems; she just danced in her underwear alone in her room until they went away.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    821
    Смело напред

  9. #9
    по-добре и купи една голяма (да не кажа огромна ) бутилка ракия с червена панделка с писмо в което да пише
    таз година ракия догодина оргия

  10. #10
    Супер фен Аватара на ivcheto0o
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 654
    това звучи много мило и сладко но и плашещо по добре разпитай успеххх

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    Ако не те харесва дори и Ферари да и подариш ще го вземе и няма да е с теб...

  12. #12
    да ама се от някаде трябва да се започне ?

  13. #13
    Аве пич, ти в кой филм живееш ?! : )
    Човекът не е направен, за да разбира живота, а за да го живее.

    Среден пръст за ВАС , за да стане интереснооо ; )))


  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeFeel
    Аве пич, ти в кой филм живееш ?! : )
    в някой романтичен сигурно

  15. #15
    Еми то лошо няма , ама живота ако беше романтичен филм , всички много щяхме да се обичаме и т.н . Всичко щеше да е розово .. ама не е нали ; ) Така че, авторе, колкото по-скоро излезеш от филма толкова по-добре . : )
    Човекът не е направен, за да разбира живота, а за да го живее.

    Среден пръст за ВАС , за да стане интереснооо ; )))


  16. #16
    Защо не опиташ първо да завържеш разговор с нея, да се опознаете? Може да се окаже не таква, каквато си мислиш...
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  17. #17
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Цитирай Първоначално написано от evelinka1122
    мразя романтика, и мразя червени рози, мразя романтични филми, мразя вечери не свещи... различни хора, различни мнения... така, че по-добре първо разпитай тук у там дали обича такива работи
    И аз съм така. Предпочитам истинските, а не претруфени, порозовени хипер префърцунени неща.
    По темата: Не знам, аз бих се стреснала.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Цитирай Първоначално написано от evelinka1122
    мразя романтика, и мразя червени рози, мразя романтични филми, мразя вечери не свещи... различни хора, различни мнения... така, че по-добре първо разпитай тук у там дали обича такива работи
    И аз съм така. Предпочитам истинските, а не претруфени, порозовени хипер префърцунени неща.
    По темата: Не знам, аз бих се стреснала.
    най-сетне някой на моето мнение
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 364
    Цитирай Първоначално написано от delf
    да ама се от някаде трябва да се започне ?
    що не опиташ да започнеш от сближаване и опознаване, вместо да се занимаваш с глупости? ако тя е романтичка- ще й хареса жеста, но тва не значи, че ще хареса и теб. ако пък не е- ще изхвърли букета в гюма и пак няма да те хареса.

    ЧНГ!
    Loving someone is like singing a song... But there isn`t a song without end. Every song ends. Is that any reason not to enjoy the music ?

    Най-пухкавата
    LOVE Най-Пухкаваия (h)

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    Цитирай Първоначално написано от delf
    да ама се от някаде трябва да се започне ?
    Авее пич..тъпо е майна честно...Щото ако не те харесва на нея ще и стане кеф, че и подаряваш нещо, ама ще знае, че я харесваш тоест ако тя не те харесва ще почне да те върти на малкия и пръст
    По-добре я покани на кафе, и не бъди много нахален За всичко си има време

  21. #21
    Аватара на FlashMX
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    По балкана някъде..
    Мнения
    958
    Според мен ако не я познаваш мн добре и тя тебе ще излезнеш като някав маниак. Аз на нейно място бих се уплашил +Щях да си купа Пепер спрей...
    ACϟDC

  22. #22
    аз бих се зарадвала.. но мисля че първо трябва да разпиташ нейните фр какъв човек е за да не се разочароваш след като я опознаеш а и така ще разбереш дали е романтичка и дали ще и хареса ..
    също така ако си решен да направиш това по добре избери други цветя не рози .. и като я видиш и направи някакъв знак за да се подразбере че имаш нещо общо..
    надявам се да съм помогнала ;]
    беше лято по коледа,през една слънчева нощ се качих слизайки на един орех,който беше ниско горе да си набера ябълки от крушата,но си паднах на далаката и си счупих окото и пукнах...

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    Ако разпиташ нейни приятелки гаранция, че всичко ще и кажат..
    Добър начин..питаш най-добрата и приятелка, или тия с които движи те и казват и после наблюдаваш реакцията й

  24. #24
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    Аз няма да съм очарована от това
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  25. #25
    Бих била много изненадана, но мразя изненади.
    Live 2 Ride And Ride 2 Die.
    Honda - The Power Of Dreams!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си