.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Взех си Triclobakter за промивки там долу..отзиви?

    Zdraveite.vzex si Triclobakter da si pravq promivki tam dolo.6te moje li da mi kajite kakvi sa vi otzivite za nego



    Moderated by miloto
    т.7 от Правилника

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 761
    Без лекарско предписание ли?!

  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Преди време помолих леля ми да ми вземе интимен сапун, но те и пробутаха такова за промивки...
    Веднъж реших да го използвам.., ползвах го 2 пъти.., но после прочетох в интернет, че такива неща са супер вредни, защото чрез тях променяш есествената среда на влагалището и когато си правиш въпросната промивка, може да отмиеш не само вредните микроби, но и тези, които те предпазват от инфекции Когато прочетох това просто изхвърлих това нещо..
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    xumm na men mi kazaxa 4e e dobro a tova bqlo te4enie det go imam napravo polydqvam ot nego iskam da spre

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl_4e
    Преди време помолих леля ми да ми вземе интимен сапун, но те и пробутаха такова за промивки...
    Веднъж реших да го използвам.., ползвах го 2 пъти.., но после прочетох в интернет, че такива неща са супер вредни, защото чрез тях променяш есествената среда на влагалището и когато си правиш въпросната промивка, може да отмиеш не само вредните микроби, но и тези, които те предпазват от инфекции Когато прочетох това просто изхвърлих това нещо..
    vaginalnite promivki sa vredni ako gi pravi6 pove4e ot 3-4 puti vv meseca.togava promenq6 estestvenata flora na vlagali6teto.ina4e sa polezni,osobeno sled menstruaciq!!!
    P.S.-az izpolzvam Tantum Roza

  6. #6
    Аз не съм ползвала и не смятам,че трябва.

  7. #7
    Супер фен Аватара на mysterious93
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Bucharest, Romania
    Мнения
    2 015
    Цитирай Първоначално написано от Bebeto666
    xumm na men mi kazaxa 4e e dobro a tova bqlo te4enie det go imam napravo polydqvam ot nego iskam da spre
    абе ти добре ли си???как ще си купуваш лекарства на своя глава?без да се консултираш с лекар?? на някои може да му повлияе добре,на теб зле.и аз имам бяло течение ,но не съм тръгнала да купувам квот ми падне


    Cruel Intentions

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    tezi vaginalni promivki-s kakvoto i da e,bilo to s prah4e,bilo to sus smradlika ili prosto voda,NE LEKUVAT bqloto te4enie.do nqkakva stepen kontrolirat Vaginalnoto te4enie,no BQLOTO te4enie se lekuva s poredpisani ot ginekologa lekarstva sled obstoen pregled.Koga 6te sprete da gledate na bqloto te4enie kato na ne6to,koeto e normalno da go ima!NE E normalno da go ima!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 761
    Вярно е, че не лекуват бялото лечение.. Въпреки че на мен преди ми го предписаха и 15 мин да седя в легенче със смрадлика или каквото беше, не помня, честно казано.. Просто е кофти.

  10. #10
    xum neznam 4ydq se sq da go probvam li Triclobactera ili ne.Razbrax 4e promivki sus soda i smradlika su6to pomagali mnogo e nepriqtno tva te4enie

  11. #11
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl_4e
    Преди време помолих леля ми да ми вземе интимен сапун, но те и пробутаха такова за промивки...
    Веднъж реших да го използвам.., ползвах го 2 пъти.., но после прочетох в интернет, че такива неща са супер вредни, защото чрез тях променяш есествената среда на влагалището и когато си правиш въпросната промивка, може да отмиеш не само вредните микроби, но и тези, които те предпазват от инфекции Когато прочетох това просто изхвърлих това нещо..
    SIC,
    точно така!!!

    нормалната вагинална флора се саморегулира в посока "почистване", и всяка намеса в изходните условия /средата/ дебалансира тази саморегулация

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ^ qsno.za6to togava dori ot elementarno belio jenata moje da polu4i bqlo te4enie,gubi4ki dori i organizma NEMOJE sam da gi obori i izlekuva!

  13. #13
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    За появата на гъбички не е ли редно все пак да се потърси истинската им причина /диабет, имунологични смущения/, а не да се оправдаваме с бельо /което на всичкото отгоре трябва да е влажно, но не вярвам да има мазохист, който да носи такова / и разни такива?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ^bi trqbvalo,no kolko ot teen-ovete go pravqt.Masovo pravqt sex,no ne smeqt da otidat pri ginekolog ako imat problem,za6toto 6tql da razbere,4e ne sa devstveni.Za kakvo govorim???plus tova gubi4kite naistina mogat da se zavudqt i ot toaletna hartiq.

  15. #15
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Завъждат се в резултат на промяна в рН на влагалището, а то може да е резултат от повишеното ниво на естрогените, може да е в случай на имунен дефицит, диабет, неподходящи препарати и интимни "душове", на които сте "върли фенки", бременност.
    Тоалетната хартия не ми се връзва особено... просто ако индивидът и всичките му бариери срещу микроорганизми са читави, хартията не би предизвикала заболяване

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    suglasna sum.fakt e,4e na takiva temi ne im e tuk mqstoto.a direktno pri ginekolog.otnosno ginekologi4ni problemi sum tvurdo protiv samole4eniq i samoiniciativi!

  17. #17
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Цитирай Първоначално написано от darla
    vaginalnite promivki sa vredni ako gi pravi6 pove4e ot 3-4 puti vv meseca
    Аз също имам бяло течение и моята гинеколожка на няколко пъти ми изписва промивки за по 1-2 седмици.Все пак е лечение,а не профилактично. Тя се води за много добра в града, но само ме прегледа и ми изписа съответните лекарства.Без изследвания, без нищо.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  18. #18
    Аватара на b3byl1nka
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    София
    Мнения
    145
    Цитирай Първоначално написано от Bebeto666
    xum neznam 4ydq se sq da go probvam li Triclobactera ili ne.Razbrax 4e promivki sus soda i smradlika su6to pomagali mnogo e nepriqtno tva te4enie
    ох бе хора ... тва не е задължително да е така нареченото "бяло течение" което подсказва че нещо не е наред .. в пубертета се отделят хормони и също има течение което има бял цвят или безцветен .. и аз имам .. всички имат нормално е ..

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ^ ok

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си