.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Любовна магия

    Е?Някой пробвал ли е подобно нещо?
    Личното ми мнение е, че е нищо повече от много добър начин за подобряване на самочувствието и "надъхване".Но току виж някой вярва в магии и сподели личен опит.
    Може дори да изпаднем в дискусия
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    И аз мисля, че поветечо магий и "тайни, опасни" работи са просто за издигане на самочувствието. И доколкото знам, цялата работа на магията е на психическа основа. Обикновено жертвата на магията разбира че е направена магия, и почва едно подсъзнателно самовнушение. В магиите за любов, това създава отново самовнушение на човека, направил магията, и то му дава сили.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  3. #3

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    магийката в това отношение се изразява по следния начин....ум за да знаеш как да направиш пари и ум за да знаеш как да ги използваш в твоя полза и магията е готова.
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  4. #4
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    magiqta su6testvuva no ako si mislish 4e ako napravish ne6to kato po u4ebnik,pro4eteno v nqkoi sait 6te se slu4i ne6to si v gre6ka
    trqbva da imash vqra v tova koeto pravish stava i bez filmiranite rituali i jertvoprino6eniq

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  5. #5
    с добре подбрани думи можеш да направиш всичко
    Не целта е цел, а пътят

  6. #6
    Абсолютно вярно.Трябва да се действа и да се има самочувствие.Тази "любовна магия" е допълнителен психологически коз и помагач за смелост при флирта.Туй то
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  7. #7
    Аватара на TheBestFriends
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Страната на Невъзможното
    Мнения
    199
    Любовната магия съществува, ако сам си внушиш, че я има и дори без да правиш нищо, ще ти върви. Ще добиеш смелоста да рискуваш в любовта или да правиш неща за които си се срамувал и т.н. И след като видиш, че не е толкова страшно, ще обвиняваш любовната магия

  8. #8
    Голям фен Аватара на mistake
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Наоколо
    Мнения
    557
    "...но все не мога да обясня добре.И дори да можех, не зная дали би ми се искало."
    Дж.Селинджър

  9. #9
    Трябва да си леко нестабилен психически, за да правиш подобни глупости!Моето мнение е негативно.
    Във пяната на муле със самар,което е скопено със ритници,във лигите на котарака стар,без кьорав зъб, със белнали зеници,(затуй лови насън маймуни с трици!)...

  10. #10
    нз дали действат но бих го направила..може ли някой да ми даде лесна любовна магия на лс

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от Martini_Chick
    нз дали действат но бих го направила..може ли някой да ми даде лесна любовна магия на лс
    Като се замисля, името "любовна" не подхожда много много.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    Гледайте филма The Secret...аз обаче се чудя дали е истина или не.
    Когато си мисля охх тва ще стане така, супер много искам тва - то става ама като си го мисля прекалено силно.
    Като се сдухам и си кажа охх ще ме изпитат или нещо такова и нон стоп мисля за това и то става...

  13. #13
    Питай някой Уиканец, мисля, че те се занимават с тези неща.
    Войни на Тангра

  14. #14
    По принцип има такива магии, но това е доста глупаво да го правиш....любовната магия е всъщност черна магия.Действаш против волята на някой
    Ако обичаш един човек истински ще го пуснеш да си живее живота и да обича който си иска...

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Juno
    По принцип има такива магии, но това е доста глупаво да го правиш....любовната магия е всъщност черна магия.Действаш против волята на някой
    Ако обичаш един човек истински ще го пуснеш да си живее живота и да обича който си иска...
    Така е!Ако стигнеш до любовна магия.. не си влюбен, а просто си воден от някви егоистични подбуди!Но не и от любов...
    Във пяната на муле със самар,което е скопено със ритници,във лигите на котарака стар,без кьорав зъб, със белнали зеници,(затуй лови насън маймуни с трици!)...

  16. #16
    Всъщност любовна и черна нямат нищо общо друго всички тия ритуали и действия не правят нищо те са може би като ключ за да настроят съзнанието на човек на определена честота за да може да окаже влияние върху реалността или най-вече върху определен човек което според мен е пълна глупости и за хората които го правят да си оправят комлекса за малоценност да пият една студена вода и да премахнат тази зависимост която поради егоистични подбуди влияе върху други хора.. защото дори и да не се получи същия ефект който искате пак става нещо...

    П.П. Това го знам от опит и не се опитвам да налагам мнение имате 3 варианта приемете , не приемайте , приемете от части айде живо здраво...
    И вместо да поствате теми има много материали прочетете има и форуми и т.н.
    рискувай за да живееш и живей за да рискуваш..

  17. #17

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    66
    Май някой е гледал магьосника от Оз скоро време

    I believe only in death itself

  18. #18
    Аватара на sexy_baby_originale
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    .::.:Светът на любовта:.::.
    Мнения
    626
    Единствения начин да постигнеш тази така желана любовна магия е като се опиташ да завъртиш главата на човека, когото обичаш... :P
    Обичам всеки твой стен и как остава отпечатък вътре в мен!

  19. #19

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    В.Търново
    Мнения
    742
    it's all done with mirrors!!!
    xaxxax

  20. #20

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In Devil's Castle
    Мнения
    1 166
    вярвам в магии, но не такива... и не всеки е способен да направи магия
    someone else...

  21. #21
    Магията е нещо,което другите незнаят как се прави! И не е вярно, че не всеки може да прави магии! Всеки може, точно защото магията е нещо,което другите незнаят как се прави. А да накараш някой да се влюби в теб чрез магия е глупост, защото нямаш право да се бъркаш в чуждата лична воля и такава връзка е обречена дори и да се получи нещо! Чрез магия можеш да помолиш вселената да ти изпрати човека, който е най-подходящ за теб в този период от живота ти, но не и да накараш някого да се влюби в теб! Тоест чрез любовната магия се обръщаш към цялата вселена, а не я насочваш към определен човек!
    Пълна съм с психични отклонения, ама до едно си ги обичам ! ♥ :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си