.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Аватара на FlashMX
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    По балкана някъде..
    Мнения
    958

    Мотокросс/ендуро???

    Здравейте искам да поптиам дали тука има мотористи които практикуват мотокрос ендуро? Аз лично съм горд притежател на KAWASAKI KX
    ACϟDC

  2. #2

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    София
    Мнения
    59
    KX 125 или 250 :P ?

    Ми аз доста години се занимавам с колело и винаги мечтата ми е била да взема нещо и беш по планините-ендуро демек.Май на пролет живот и здраве има надежда да стане нещо.Гадното е,че съм в София,а нямам години за книжка.....Поживьом - увидим (100% не се пишеше така )
    Кроса не ме радва.Хем,че съм го изпуснал с 10 години,хем че аз обичам разходките,а тва да скачам на писта може да е по-яко от ендурото,но аз съм с две ръце за една средно екстремна разходка особено сега в снега.

  3. #3
    Аватара на FlashMX
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    По балкана някъде..
    Мнения
    958
    Еми аз съм на 16 и куките нищо не могат да ми кажат понеже тези вид мотори не могат да се регистрират и дори чичко на 40 години и да има всички видове книжки да го хванат ГАМЕ ОВЕР... Обаче аз КАТ като опитам да ме отбият просто давам с мръсна газ... Не могат нито да ми видят лицето (заради шлема) нито могад да видят регистрацията просто защото няма такава . А ако не те спрат на място и да кажем после ти видят мотора у вас не могат да ти кажат нищо защото не могат да докажат че си ти .. А най голямата лудница е ендурото тръгвате една групичка и по планините и горите...няма такова нещо просто....
    ACϟDC

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си