.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    mozilla firefox history

    zdr.imam edin problem s mozilla ne mi zapomnq hronologiqta sega mi trqbva za da dokaja na nai-dobrata mi priqtelka, koqto obi4am, 4e ne e prava po edna tema, no hronologiq nqmam Kajete kak da q otvora vlizam v history-to, no tam nqma ni6to pomognete molq vi.vajno eee

  2. #2
    Сигурно от инструменти / настройки / лични данни ти е сложено тикче на Изчистване на личните данни при излизане от Firefox

  3. #3
    ima li nachin da si otvora history-to ot vchera trqbv mi mn,vse nqkyde trqbva da e pazi ili da iamnekva programka molq vi mn e vajno

  4. #4

  5. #5
    Аватара на ViolentSaint
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    2 крачки пред ТЕБ !!!, България
    Мнения
    515
    Най вероятно хронологията вече е затрита.... sorry

  6. #6
    vse trqbva da ima nekva programka s koqto da q izdira

  7. #7
    Аватара на ViolentSaint
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    2 крачки пред ТЕБ !!!, България
    Мнения
    515
    Цитирай Първоначално написано от myrtyvidiot
    vse trqbva da ima nekva programka s koqto da q izdira
    Ами принципно има програми който възвръщат изтрита информация, но трябва да се ползват кратко време след изтриването. За съжаление както казах в твоя случай мисля , че не може да се направи нищо повече

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от ViolentSaint
    Цитирай Първоначално написано от myrtyvidiot
    vse trqbva da ima nekva programka s koqto da q izdira
    Ами принципно има програми който възвръщат изтрита информация, но трябва да се ползват кратко време след изтриването. За съжаление както казах в твоя случай мисля , че не може да се направи нищо повече

    minala e nqma edna sedmica are de molq vi.tochno v momenta 6te mi pomogne adski mn.molq vi mnogo mi e vajno. trqbva da dokaja na momicheto koeto obi4am, 4e ne sym q izlygal molq vi.vajno e

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си