
- Форум
- По малко от всичко
- Всичко тийн накуп
- На Горещия стол е LizZz
Защото ми е кеф да карам, а и в някои случаи е много полезно да можеш да караш така. Абе кеф цена няма..Първоначално написано от Jesus
10-тина моми.
Малко си ми далечко, но може да се уреди..Първоначално написано от jghgh
Всяка страна си има своите добри и лоши черти. Не съм много голям, че да знам какво е, но мисля че да си малък.Първоначално написано от Blab
Защото го гледам от широка гледна точна - повече са децата, които си изкарват приятно и весело детство от тези, които имат приятен живот, когато са големи. Някви такива теории вадя.
Моля ли имаш предвид?
Да летя! (и без тва имам някви мераци за пилот, ама много станаха вече..)
Никога не са ме притеснявали петната, повече кърлежите ме притесняват.![]()
По парковете в Лондон лежах тва лято, защото там няма такива гадини, май. Въргалях се много - не го бях правил до сега толкова дълго(4-5 часа не съм ставал от земята - включва спане) - много е яко!![]()
Любим аромат... Първо се сетих за мириса на химикалите, с които се проявяват филмите - във фото ателиетата мирише така. Не ми напомня на нищо - просто ми харесва. На изгорял бензин също ме кефи.
Искам да изкарам 6-ца на класното по математика!
Кво толкова и харесвате на тая шапка, бе...Не си я дават.
119 София.Първоначално написано от zloto
Things we lost in the fire, Snatch, Lock Stock and Two Smoking Barrels, War Photographer, Klass и още няколко, за които не се сещам в момента..
На дискавъри рекламите са добри. Нямам любима.
Като цяло не ги слушам. Ще ги прослушам пак, мисля, че е време да ми харесат.
Есен.![]()