.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1

    Кола маска, ПомОщ

    Здравейте , искам да ви попитам относно топлата кола маска на коя марка са най-добрите (за в домашни условия) и какво се съдържа в комплекта и каква е цената горе долу , благодаря ви предварително

  2. #2
    ами студената е много добра чувала съм, че колкото по-дълго време ги махаш толкова по рядки ствали космите и на места почти се губели но такъв резултат си иска годинка две че и повече, но щом си решила да е топла

  3. #3
    Е може и да пробвам със студена но цел ден чета форуми и хората казват ,че с топлата боляло по малко, незнам .. Кажете и за студената

  4. #4
    погледни ето тук има подобен проблем http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=36468

  5. #5
    Да , видях я тази темичка но няма нищо за най-добрите марки ....

  6. #6
    ами не знам не съм запозната със топлата и наистина в търсачката го няма може би ако попиташ в някои козметичен магазин или аптека ще ти обяснят това винаги ми е помагало

  7. #7
    Благодаря ти за помоща все пак

  8. #8
    Аватара на chelsea
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    то не е град,а джунгла...
    Мнения
    340
    ползвала съм всякакви ленти, като все гледах да мина по-тънко със стреп и личия, но като че ли от вийт все пак съм най-доволна. хвалбите за вийт са си много място, вярно,че са с 5-6 лв. по-скъпи,но си заслужава поне според мен.

    едит: сега видях, че искаш топла. нямам мнение по тоя въпрос, но съм чувала, че става голямо мазало и е трудно да работиш с нея сама.

  9. #9
    Днес козметичката ми прави топла кола маска и ми хареса как стана и за това искам, няма да си правя сама

  10. #10
    ми моита е на jankar и е 1.40 аз съм доволна ..
    Щурей на воля - сега те има [!]...Направи всиЧко онова,което някога ти е минавало преЗ главата--сега те Има!Води се от Чувствата и емоциите,не се подвеждай от разУма.НАслади се на Всяка капЧица живоТ!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от cHooOpiHka___
    ми моита е на jankar и е 1.40 аз съм доволна ..
    би ли обяснила малко по подробно как се приготвя точно и за колко ти стига

  12. #12
    Чувала съм за накакъв комплект на Veet но незнам ....

  13. #13
    Аватара на kat4enceto
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    somewhere over the rainbow...
    Мнения
    1 014
    За да не отварям нова тема можете ли да ми кажете как точно се борави със студената?


  14. #14
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от ana19
    Е може и да пробвам със студена но цел ден чета форуми и хората казват ,че с топлата боляло по малко, незнам .. Кажете и за студената
    Аз пък знам, че с топла боли повече. Майка ми си прави такава (сама си я бърка някак) и по реакциите й съдя, че боли повече от тази, която аз съм ползвала - беше студена на Кара (или Сара, нещо такова).

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Цитирай Първоначално написано от ana19
    Е може и да пробвам със студена но цел ден чета форуми и хората казват ,че с топлата боляло по малко, незнам .. Кажете и за студената
    Аз пък знам, че с топла боли повече. Майка ми си прави такава (сама си я бърка някак) и по реакциите й съдя, че боли повече от тази, която аз съм ползвала - беше студена на Кара (или Сара, нещо такова).
    Майка ти с коя марка топла кола маска си прави ?

  16. #16
    Абе човек, отиваш в магазин някакъв и искаш топла кола маска. Да не говорим че на кутиите винаги има упътване...
    Та, все пак да ти кажа - има една топла кола маска на Jankar, дето се слага на слаб (!) котлон и се чака докато се стопи (първоначално тя е твърда), после се бърка и се чака и малко да поизстине, намазва се по крака с шпатолка (вътре в пакета има), отгоре слагаш специални листчета пак на Jankar (продават се и такива, желателно е да си купиш поне 2 пакета с такива листчета, иначе не стигат ), притискаш листчето и после рязко дърпаш срещу посоката на косъма.
    Ти сега ще кажеш че всичкото това го знаеш, но... наистина не е философия. Приготвянето на топла кола маска си е лесно. Загряваш, бъркаш, чакаш да изстине, лепиш, дърпаш... нямаш косми и така.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  17. #17
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от ana19
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Цитирай Първоначално написано от ana19
    Е може и да пробвам със студена но цел ден чета форуми и хората казват ,че с топлата боляло по малко, незнам .. Кажете и за студената
    Аз пък знам, че с топла боли повече. Майка ми си прави такава (сама си я бърка някак) и по реакциите й съдя, че боли повече от тази, която аз съм ползвала - беше студена на Кара (или Сара, нещо такова).
    Майка ти с коя марка топла кола маска си прави ?
    Сама си я забърква, но не знам рецептата Мога да я питам ако искаш.

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    абе да не отварям нова тема искам да попитам...подходящо ли е топла кола маска за триъгълника?
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Цитирай Първоначално написано от ana19
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Цитирай Първоначално написано от ana19
    Е може и да пробвам със студена но цел ден чета форуми и хората казват ,че с топлата боляло по малко, незнам .. Кажете и за студената
    Аз пък знам, че с топла боли повече. Майка ми си прави такава (сама си я бърка някак) и по реакциите й съдя, че боли повече от тази, която аз съм ползвала - беше студена на Кара (или Сара, нещо такова).
    Майка ти с коя марка топла кола маска си прави ?
    Сама си я забърква, но не знам рецептата Мога да я питам ако искаш.
    Попитай я моля те :P

  20. #20
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    ^Сваряват се 5 с. л. (с връх) захар и 3 с. л. вода. Варят се до златисто, оставя се малко да поизстине (така че да не ти пари като си я намажеш по кожата). Намазва се на крака, залепва се отгоре парче плат (майка ми си реже от стари чаршафи) и се дръпва рязко в посока, обратна на растежа на косъма.

  21. #21

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 159
    а я препоръчайте студена кола маска(как се прави и използва,цена и каква марка е добра) или лентички(марка и цена ако може пак да споменете) за бикини зоната

    Мерси предварително

  22. #22
    Да наистина който има опит със студената кола маска нека го сподели с нас

  23. #23
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Аз съм ползвала студена кола маска за бикини зоната - бяха лентички на Лучия с минерали. Доволна съм от тях, по-добре е, отколкото с епилатора - по-малко сраснали косми има после.

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Аз съм ползвала студена кола маска за бикини зоната - бяха лентички на Лучия с минерали. Доволна съм от тях, по-добре е, отколкото с епилатора - по-малко сраснали косми има после.
    болката по-малка ли е

  25. #25
    За да си правиш топла кола маска, като тази на козметичката, трябва ти самият уред. От аптеката той НЕ МОЖЕ да се закупи.
    Иначе по-добре ленти си вземи, на същият принцип са. С топлата кола маска наистина става голямо мазало.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си