.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    plisssss pomognete miii ;( spe6no eee ;(

    Трябва да пиша съчинение на тема: "Как е внушена представата за подвига на опьлченците в одата "Опьлченците на Шипка"" ;( Не искам да ми пишете домашното а просто да дадете по няколко изречения ;(

  2. #2
    Ще ти дам няколко изречения.
    1) Прочети текста повече от един цялостен път.
    2) Използвай помагала.
    3) Опитай да спреш да мислиш повърхностно поне докато пишеш.
    4) Направи го сама ,поеми възложената ти отговорност ,ако с това не можеш да се справиш ,то в живота те чакат големи мъки.
    5) Недей да казваш ,че не искаш да ти пишем домашното ,при положение ,че точно това искаш.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    има мн хубави помагала за седми клас със разработени тема на всичките произведения,които се изучават в седми клас.аз имам едно такова и съм страшно доволна темите са написани...изумително просто мн яко лесно е към всяко произведения си има планове есета...абе мн са хубави и не са скъпо
    To infinity and beyond.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Bachokiro
    Ще ти дам няколко изречения.
    1) Прочети текста повече от един цялостен път.
    2) Използвай помагала.
    3) Опитай да спреш да мислиш повърхностно поне докато пишеш.
    4) Направи го сама ,поеми възложената ти отговорност ,ако с това не можеш да се справиш ,то в живота те чакат големи мъки.
    5) Недей да казваш ,че не искаш да ти пишем домашното ,при положение ,че точно това искаш.

    ne naprotiv ne iskam da mi pi6ete doma6noto a prosto da nami6ete po nqkolko izre4eniq

    az ako iskam i ot tetradkite na po gol. mi fr mn lesno 6e go prepi6a,no neikammmmm

  5. #5
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290
    Цитирай Първоначално написано от b3b3tooo95
    Цитирай Първоначално написано от Bachokiro
    Ще ти дам няколко изречения.
    1) Прочети текста повече от един цялостен път.
    2) Използвай помагала.
    3) Опитай да спреш да мислиш повърхностно поне докато пишеш.
    4) Направи го сама ,поеми възложената ти отговорност ,ако с това не можеш да се справиш ,то в живота те чакат големи мъки.
    5) Недей да казваш ,че не искаш да ти пишем домашното ,при положение ,че точно това искаш.

    ne naprotiv ne iskam da mi pi6ete doma6noto a prosto da nami6ete po nqkolko izre4eniq

    az ako iskam i ot tetradkite na po gol. mi fr mn lesno 6e go prepi6a,no neikammmmm
    Първо пиши на кирилица! Моя речник не разбира инджи-китайските ти думички като "neikammmmm"
    После стига си мрънкала за няколко изречения ... Аз съм на твоята възраст и сериозно срамувам се от връстниците си !

    Снощи смъ писал до 1 - 15 страници за Една Българка без да съм мрънкал за няколко изречения ... ТИ ПРОСТО СИ МЪРЗЕЛ ! Напъни се малко и го направи . То ми писна от такива хора деа !
    ваУ рокс
    Grell

  6. #6
    Голям фен Аватара на alwaysnforever
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    някъде там.
    Мнения
    745
    как може да чакате някой да ви напише домашното..ба*и мързела..пък и не всеки тук е колкото теб и помни как е било точно стихотворението и т.н.. "Как е внушена представата за подвига на опьлченците в одата "Опьлченците на Шипка"" че и няколко изречения да ти пишат..купи си помагала или потърси в www.google.bg
    Hold me when I'm here
    Right me when I'm wrong
    Hold me when I'm scared
    And love me when I'm gone..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си