.
Отговор в тема
Страница 1 от 19 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 451
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836

    Протеста! Новини, снимки и коментари!!!!

    http://www.teenproblem.net/news/s/12122.html

    Четете най-точна информация само тук. Ако някой има снимки, кадри или коментар по темата нека веднага да ги сподели с нас. А вие може да се информирате за всичко, което се случва там от новините на тийн, има и много снимки в галерията на snimka.bg
    Ето линк към тях
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=329967

  2. #2
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Естествено, цялата добра идея се провали ОТНОВО и ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ заради група скинари и футболни насилници - боклуци и измет. Д*ба и наркоманите провалени!

    Е на такива лайнари и 100 палки в маскираните глави са малки. Кучетата трябвало да ги пуснат, да ги изядат показно. Що ли не станах жандармерист.

    В малолетни, представете си, били открити хладни оръжия - ножове, боксове... бухалки у всеки втори, бомби... направо ме е срам от такива българи.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    TОВА Е ПРОТЕСТ! БРАВО БЪЛГАРИЯ!

  4. #4
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    TОВА Е ПРОТЕСТ! БРАВО БЪЛГАРИЯ!
    и ей заради такива сеирджийско-селски номера сме на това дередже. Това не е нито протест за газ, нито на земеделци, нито за Амнезия. Така се опорочава цялата добра идея на мероприятието.

    Дай му на българина зрелище да гледа, танкове да идат да мачкат хората за да е по-ефектно. Д*ба простодушните хора.

  5. #5
    Аватара на ShaLqLqLqXa
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Ямбол
    Мнения
    165
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Естествено, цялата добра идея се провали ОТНОВО и ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ заради група скинари и футболни насилници - боклуци и измет. Д*ба и наркоманите провалени!

    Е на такива лайнари и 100 палки в маскираните глави са малки. Кучетата трябвало да ги пуснат, да ги изядат показно. Що ли не станах жандармерист.

    В малолетни, представете си, били открити хладни оръжия - ножове, боксове... бухалки у всеки втори, бомби... направо ме е срам от такива българи.
    То май в България по друг начин никой няма да им обърне внимание! Веднъж с добро, втори път с добро... пълен игнор!

    И по леко с езика, шефе.


    За хубавите неща трябва време, докато прекрасните се случват внезапно!
    P.S. Момиче съм
    http://www.teenproblem.net/f/profile...file&u=1044839 - BANNED

  6. #6
    Всички, които само седите в нета и коментирате сте долни мишки и страхливци ! Дойде нашето време братя , да покажем на боклуците от парламента, че ни писна от лъжи и измами ! Всички заедно и обединени !
    Всички да излезем в името на България !

    А така, всеки с нож и вилица въоръжен до зъби НАПРЕД към промяна!
    .: machoka :.
    БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Естествено, цялата добра идея се провали ОТНОВО и ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ заради група скинари и футболни насилници - боклуци и измет. Д*ба и наркоманите провалени!

    Е на такива лайнари и 100 палки в маскираните глави са малки. Кучетата трябвало да ги пуснат, да ги изядат показно. Що ли не станах жандармерист.

    В малолетни, представете си, били открити хладни оръжия - ножове, боксове... бухалки у всеки втори, бомби... направо ме е срам от такива българи.
    Изцяло подкрепям това мнение! Хулиганите и рушителите нямат място в България, да ходят да се смлатят на протестите в селската дивашка Гърция, тука сме България- все пак все още съставена в мнозинството си като народ от интелигентни хора, а не хора, за които боя и рушенето е начин да се "промени" нещо в "положителен" план...
    Още преди дни разбрах за измамата, разбрах, че определени внедрени хора ще провалят протеста и нищо добро няма да излезе от цялата работа! За съжаление се оказах прав...
    Иначе аз не дойдох на протеста, защото в последния момент нещата се провалиха и хората, с които щях да ходя в крайна сметка се отказаха да ходят и аз нямах възможност сам да ида... Но сега виждам, че няма за какво да съжалявам, цялата добра идея се провали заради група лумпени и рушители...

  8. #8
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    TОВА Е ПРОТЕСТ! БРАВО БЪЛГАРИЯ!
    и ей заради такива сеирджийско-селски номера сме на това дередже. Това не е нито протест за газ, нито на земеделци, нито за Амнезия. Така се опорочава цялата добра идея на мероприятието.

    Дай му на българина зрелище да гледа, танкове да идат да мачкат хората за да е по-ефектно. Д*ба простодушните хора.
    От тая история политиците показаха колко ги е страх! Едно е да гледаш какво става по телевизията - друго е да бъдеш там. Пред очите ни пребиха хора, сега ги гонят из Цариградско. На агресия се отвръща с такава!

  9. #9
    Супер фен Аватара на mysterious93
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Bucharest, Romania
    Мнения
    2 015
    Цитирай Първоначално написано от kristo
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Естествено, цялата добра идея се провали ОТНОВО и ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ заради група скинари и футболни насилници - боклуци и измет. Д*ба и наркоманите провалени!

    Е на такива лайнари и 100 палки в маскираните глави са малки. Кучетата трябвало да ги пуснат, да ги изядат показно. Що ли не станах жандармерист.

    В малолетни, представете си, били открити хладни оръжия - ножове, боксове... бухалки у всеки втори, бомби... направо ме е срам от такива българи.
    Още преди дни разбрах за измамата, разбрах, че определени внедрени хора ще провалят протеста и нищо добро няма да излезе от цялата работа! За съжаление се оказах прав...
    e tiq hora kak sa se vnedrili?kak nikoi ne gi e razbral i za6to mu e na nqkoi da zastava sre6tu nas?nali uj za na6e dobro be6e protesta?tva e nqkuv cirk


    Cruel Intentions

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Хубава работа,ама българска...не може да не се провали едно такова нещо...и резултатът ? НИКАКЪВ ! Пак си караме по старому...трябва народа да се вдигне както през 1997 стана...ето това ще ни оправи !

  11. #11
    този протест е...ПРОСТОТИЯ!

  12. #12
    'бал съм го о протестО, тая държава нема се опрай

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Жалко е че идеята се е опорочила....

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    'бал съм го о протестО, тая държава нема се опрай
    Правилно.
    Първо ние да се оправим,после ще оправим и държавата.

  15. #15
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Много ви манипулират медиите.

  16. #16
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Много ви манипулират медиите.
    Grumpy old madman

  17. #17
    много странен народ е българския...

    държавата гние,всички са недоволни,оплакват се от управляващите и от полицията,а когато някой се опита да направи нещо по въпроса - бива критикуван и изкаран "лумпен" и какъв ли не... и вие май не знаете кво искате?!

    те и Левски и Ботев са били смятани за луди по онова време...
    Остави ги тея мишоци, където само знаят да лаят, а като дойде време за промяна МИШКАРЯТ ПО ДОМВЕТЕ СИ И ПЛЮЯТ всички, които правят нещо по въпроса. Защо умряха Левски и Ботев ве страхливци, да си седите по домовете на топло и да псувате синовете на България ! Продажници !
    България над всичко ! Българино събуди се дойде нашето време !
    БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Много ви манипулират медиите.
    Indeed.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Много ви манипулират медиите.
    Indeed.
    тцтцтцтцт

  20. #20
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Сега гледам по канал 3 коментар, че плащали на скиновете и кежуалите... С очите си видях как куките приемат пари, за допускане през барикадата.

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    TОВА Е ПРОТЕСТ! БРАВО БЪЛГАРИЯ!
    и ей заради такива сеирджийско-селски номера сме на това дередже. Това не е нито протест за газ, нито на земеделци, нито за Амнезия. Така се опорочава цялата добра идея на мероприятието.

    Дай му на българина зрелище да гледа, танкове да идат да мачкат хората за да е по-ефектно. Д*ба простодушните хора.
    От тая история политиците показаха колко ги е страх! Едно е да гледаш какво става по телевизията - друго е да бъдеш там. Пред очите ни пребиха хора, сега ги гонят из Цариградско. На агресия се отвръща с такава!
    ДА!На един му бяха спукали главата и му течеше кръв,а някъв шибан журналист сокат беше клекнал му снима глава щяхме да му счупим апарата,дееба мишките само сензацията търсят :@ Друг му помагаше един да ходи защото куцаше!Аз успях да отида чак към 12 и след около час си тръгнах след като ушевите направиха четвъртото изтласкване от както бяха там и бяха на няколко метра пред мен.Поне съм радостен,че изпях химна на България заедно със всички докато още не ни бяха изтикали с ръце на сърцето при паметника!

    Аз направих само една снимка отдалеч!Сега ще я кача.Ако бях разбрал,че ще продължава пред НДК щях сега там да съм,ама де да знам...

    Ето я и снимката

    http://prikachi.com/images.php?files/543779A.jpg
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  22. #22
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Не знам кой е мишок и кой стои на топло, аз спрях колата там и слязох да видя за какво става въпрос - и като разбрах, че най-много някой полицай да ми вкара палка в главата ако се окажа на неподходящото място в неподходящия момент - станах и си заминах. Защото за пореден път жълтите павета стават бойна площадка, вместо трибуна на недоволни.

    А тия бръснати копелета да се сравняват с Левски си е чиста проба богохулство.

    Канал 3 със скат, що се отнася за подобни изяви са най-пропадналите медии, показващи всичко едностранно и крайно НЕобективно.

  23. #23
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Гледай БНТ 1 и бТВ.

    Ти и да не си беше спрял колата - щяхме да я спрем.

  24. #24
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от ImaLiBe
    Полицайте биеха деца и,майки и старци,какво ми говорите бе мишки?
    Точно така е ама "партиотите" от Германия и хората в спрялите коли тръгнаха да резюмират коментарите по бТВ.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от ImaLiBe
    Полицайте биеха деца и,майки и старци,какво ми говорите бе мишки?
    Напълно вярно,аз бях до едно от училище руско май и разтрвеожени родители говорех по телефоните и бягаха,защото май имаше момче ли момиче,което си го беше отнесло :@
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си