.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    празнуване на рожден ден

    така, значи скоро имам рожден ден и се чуда къде да го празнувам...искам да е някъде, където хем ще можем да седнем и да се почерпим с приятелки, хем ще може и да правим нещо...за момента съм се спряла на боулинг, но нз...друг варянт е фън ситито...вие къде бихте ми препоръчали?...ще ставам на 16 и съм от софия (квартал люлин)...не ме интересува дали ще има алкохол, защото аз и компанията, с която ще празнувам не пием и не пушим (аз лично имам непоносимост към по-силни миризми и дим и пушък). И какво мислите за боулинга в люлин, до фантастико, дали е одачно място?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    друго си е да си ГолЕм, а?

    По темата:
    Където и да си го "отпразнуваш", щом си с любими хора, ще бъдеш щастлива.)

  3. #3

    Re: празнуване на рожден ден

    Цитирай Първоначално написано от silver_moon
    така, значи скоро имам рожден ден и се чуда къде да го празнувам...искам да е някъде, където хем ще можем да седнем и да се почерпим с приятелки, хем ще може и да правим нещо...за момента съм се спряла на боулинг, но нз...друг варянт е фън ситито...вие къде бихте ми препоръчали?...ще ставам на 16 и съм от софия (квартал люлин)...не ме интересува дали ще има алкохол, защото аз и компанията, с която ще празнувам не пием и не пушим (аз лично имам непоносимост към по-силни миризми и дим и пушък). И какво мислите за боулинга в люлин, до фантастико, дали е одачно място?
    Поздравления за непиенето и непушенето! ))
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  4. #4
    аз предпочитам да празнувам в къщи , а щом компанията ти не пие и не пуши значи не трябва да се тревожиш , че ще има бъркотия ! Все пак това е твоят рожден ден и трябва да направиш това което на теб ти харесва !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си