.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1

    "любовта" мамата си иб*ла

    Как да зарибя момече? Отговор -С комплименти и нежни прикаски.
    Да ама не. Този проблем сигорно е познат на голяма час от мъжката аудитория:
    Момиче започва да те задява не един или два пъти, ти също започваш да я харесваш, започваш да и правиш комплименти и намеци, тя усеща че я харесваш и би трябвало да отговори на твоите жестове да ама НЕ. Почва да се прави на недостъпна но ти си влюбен => не знаеш каде се намираш и почваш да и вариш след гъза да и казваш колко е хубава и колко те кефи, тя се прави че не разбира. Един ден тя ти казва:
    Ти да не изпитваш нещо към мен, разкарай се.
    Та познато ли ви е и защо го правят?



    btw благодаря на тези които го прочетоха до края :P

  2. #2
    Повече от фен Аватара на suantito
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    486
    Защото се надуват толкова много че не си виждат усрания гъз... Затова като се държиш като говедо тичат подир газъ ти.

    Ако има някой от търново да пише
    Impuls.bg

  3. #3
    Welcome to the real world bro!

  4. #4
    Супер фен Аватара на mysterious93
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Bucharest, Romania
    Мнения
    2 015
    2 varianta

    1.i tq te haresva ,no poneje nali ne trqbva da pokazvame 4e vi haresvame za da ne vi pisne i da sme interesni i e poprekalila malko

    2.ne te haresva..dobre e znaela 4e ima6 namereniq kum neq,no prosot i e bilo priqnto s tebe dokaot ebilo bezopasno..vse pak pravil is i komplimenti edno drugo..povdiga6 i samo4uvstvieto...i posle kaot i kaje6 4e q haresva6 otkrito q sga6tva6 i trq ti kaje da ili ne..i ako n et ee haresvala s ee napravila na udarena i tva e


    Cruel Intentions

  5. #5
    Емии момичетата природно сме си кучки , накои по-малко , други повече. Аз избягвам да давам надежди на момчета , които не ме привличат , но има и момичета , коитоо изобщо не ги засяга... не знам и аз що е така.. свиквай барто

  6. #6
    Просто е решила да се прави на интересна, отсвири я ако от ся се прави, като (ако) тръгнете кво следва....?
    Ponakoga naranqvaiki drygite naranqvame pove4e sebe si...i edin den kogato os1znaem 6t5e b1de li k1sno?Boli pove4e otkolkoto mislim i tazi bolka ostavq sled sebe si samo milioni v1prosi...otgovor na koito nemojem da anmerim za6toto ne s16testvuvat!

  7. #7
    Аватара на aka6a_vamp
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Дълбините на канала :D
    Мнения
    2 458
    Ама на теб правописа ти е таковал таковата...

  8. #8
    Повече от фен Аватара на adrenal1n
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    418
    Натисни я малко повечко, в смисъл, разпитай я повече защо те е "задявала" Взимай Скайп-а и разпитвай На мен все още не ми е познат този сценарий

  9. #9
    Супер фен Аватара на BigFakeSmile
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 319
    Цитирай Първоначално написано от loveyo
    Емии момичетата природно сме си кучки , накои по-малко , други повече. Аз избягвам да давам надежди на момчета , които не ме привличат , но има и момичета , коитоо изобщо не ги засяга... не знам и аз що е така.. свиквай барто
    след тва коет ми причиниха...без изобщо да ми пука карам момчетатта да лудват и да се надяват..а всъщност за нищо!не ми пука дали съм кучка или не..писнало ми е от сичко
    I saw this place was open, tonight
    And the girls and the boys
    They were rocking
    And the alcohol was flowing
    And I knew right away this was my life
    Oh what a night....!!

  10. #10
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Първо се научи да пишеш! А иначе има толкова много възможности. Някои момичета ги е страх от сериозна връзка и от влюбването. От друга страна може просто да си е играла с теб, което е изключително долно. А може и да е срамежлива, един бог знае. Не мисли, че само ти си прецакания. Не винаги е лесно да кажеш край, дори и без чувства. Хората попринцип не харесват да нараняват, но това е защитна реакцие пред това да бъдат наранени. Вие момчетата пък все се изкарвате наранени! Ние никога не сме наранени...
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  11. #11

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Shumen
    Мнения
    830
    Az na takiva im vikam pikli.Ne se zanimavai s takiva.Kato vidish che nqkoq ti vurti nomera....Ayde chupkata
    Хайде с мен по-смел бъди в любовта аз да те светна.
    Довери се, довери о-о-о-о.
    Като капка карамел по езика ти ще лепна ти,
    вкуса ми осети о-о-о-о.
    Опитай мене ти,
    Целувай мене ти, усещаш ме нали

    http://geimarkata.aha.bg/

  12. #12
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    spri da i pravi6 komplimenti i moje bi 6e ti oburne vnimanie,drygiq varqnt da ne te haresva,a prosto da i haresva,4e i obru6a6 vnimanie
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  13. #13
    Аватара на ShaLqLqLqXa
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Ямбол
    Мнения
    165
    Еми това ни е в природата просто. Всички обожаваме да гледаме как ни вървят след задника.
    Качва ни се самочувствието, чувстваме се много желани. Не виждам как може да го промениш.
    Приеми този факт и в бъдеще го имай в предвид.


    За хубавите неща трябва време, докато прекрасните се случват внезапно!
    P.S. Момиче съм
    http://www.teenproblem.net/f/profile...file&u=1044839 - BANNED

  14. #14
    Аватара на MP
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    столицата
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от aka6a_vamp
    Ама на теб правописа ти е таковал таковата...
    Като ще правиш забележка,поне гледай твоето мнение да е грамотно написано...

    Като се правят на недостъпни,ще получат един голям *** и ще ги питам тогава...
    Цитирай Първоначално написано от qsmin
    бях 2 месеца в изпания.
    Ако познавате някого, който не харесва Чък
    Норис, няма да го познавате за дълго.

    Има вероятност от 100% Чък Норис да ти е баща.

  15. #15
    Просто човек започва да си мисли че като почнеш да зарибяваш или да правиш комплименти на която и да е и тя ще се даржи като в описания от мен случай

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Тук,там-ама къде и аз незнам
    Мнения
    649
    Душице, не си попаднал на момичето за теб
    Всяка го прави по различна причина...едни защото просто се правят на важни, други защото искат внимание(то май едно и също)трери защото са били наранявани и са изпаднали в нещо като "дай да се държим студено с всички"
    Други просто решават, че е забавно да играят на "котка и мишка" това да се чувстват като Джери явно им харесва.. " ти ме гониш, ама няма да ме хванеш "
    Ем сега не ми се мисли повече

  17. #17
    Аватара на aka6a_vamp
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Дълбините на канала :D
    Мнения
    2 458
    Цитирай Първоначално написано от MP
    Цитирай Първоначално написано от aka6a_vamp
    Ама на теб правописа ти е таковал таковата...
    Като ще правиш забележка,поне гледай твоето мнение да е грамотно написано...

    Като се правят на недостъпни,ще получат един голям *** и ще ги питам тогава...
    тихо бе!По-грамотно е от на тоя...

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от aka6a_vamp
    Ама на теб правописа ти е таковал таковата...
    ето това пишат "перфектните" хора когато нямат мнение по темата
    демек спам

  19. #19
    Аватара на aka6a_vamp
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Дълбините на канала :D
    Мнения
    2 458
    Кат се научиш да пишеш,тогава ще ми зяеш!

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от FreeSpirit
    Душице, не си попаднал на момичето за теб
    Всяка го прави по различна причина...едни защото просто се правят на важни, други защото искат внимание(то май едно и също)трери защото са били наранявани и са изпаднали в нещо като "дай да се държим студено с всички"
    Други просто решават, че е забавно да играят на "котка и мишка" това да се чувстват като Джери явно им харесва.. " ти ме гониш, ама няма да ме хванеш "
    Ем сега не ми се мисли повече

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от aka6a_vamp
    Кат се научиш да пишеш,тогава ще ми зяеш!
    като намериш думите КАТ и ЗЯЕШ в правописния речник са обади пак да говорим

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от suantito
    Защото се надуват толкова много че не си виждат усрания "задни части"... Затова като се държиш като говедо тичат подир газъ ти.
    +2
    When you left I lost a part of me It's still so hard to believe Come back baby please, cause wE belong together !!

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от a3c1M
    Просто човек започва да си мисли че като почнеш да зарибяваш или да правиш комплименти на която и да е и тя ще се даржи като в описания от мен случай
    Правилно започваш да мислиш.

    ТОЧНО така е.


    Бъди противоположност на Ромео и ще си най-вървежния тип, сериозно!
    Показвай абсолютен непукизъм - "и с теб, и без теб ми е все тая" - всички мацки до една ще тръгнат подир теб заради скапаното им безгранично его. Просто ще луднат по теб.

    Въпреки че съм иронична, това е истината по въпроса.

    Никакви комплименти, рози и "Обичам те" - на лиглите, дето не знаят кво искат, от това само им порасва работата и се държат точно по описания начин.

    Не бъди питомен, бъди див! Хората не се вайкат за питомното... то им е сигурно, седи си при тях и не мърда.*
    Хората обичат да гонят дивото, което може и никога да не хванат... Точно заради тва то е толкова интересно и вълнуващо, че хората са готови да го преследват ужасно много време, без да са сигурни дали някога ще го уловят... Недостижимото е най-желано! Това недостижимо понякога дори ги кара да се чувстват незначителни, но все пак го предпочитат пред сигурното, което ги обсипва с комплименти и ги поставя на пиедестал...

    Като прочете това забеляза ли колко се различава истината от това, което се пише в списанията? "Накарайте жената да се чувства атрактивна/интересна/значима..." Бла-бла! Трябва да е "Накрайте жената да почувства че вие сте атрактивен и значим!" ...


    Хората още обичат да ги подчиняват, да ги завладяват. Хората искат да зависят от някого. (добре де, говоря за жените, но някои от нещата важат и за мъжете)

    А когато някой им е подчинен го правят на 2 стотинки - това го казвам само между другото. "Подчиненият" никога не получава задоволително внимание - той е изтривалка, четка за егото, някой който ще свърши мръсната работа, някой който викат само когато им дотрябва. А той, "подчиненият", нали е влюбен и загубен, никога не отказва и така момичето може да го използва мноооого дълго време, докато робът се усети.

    Съжалявам че малко сложно го написах, но ти схвана метафорите, нали?


    *Ти се "опитомяваш" когато "легнеш" в краката на девойката, иначе казано - признаеш й чувствата си. Така си й на тепсия и тя знае че си й сигурен, не взема под внимание това което изпитваш, просто защото вече не си интересен - ти си й легнал в краката, при това доброволно.

    Затова свалянето е изкуство. Трябва да има интрига! Трябва да не намекваш прекалено чувствата си, иначе това което сваляш ще те "опитоми" и ще загуби интерес към теб.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  24. #24

  25. #25

    Re: "любовта" мамата си иб*ла

    Цитирай Първоначално написано от a3c1M
    Как да зарибя момече? Отговор -С комплименти и нежни прикаски.
    Да ама не. Този проблем сигорно е познат на голяма час от мъжката аудитория:
    Момиче започва да те задява не един или два пъти, ти също започваш да я харесваш, започваш да и правиш комплименти и намеци, тя усеща че я харесваш и би трябвало да отговори на твоите жестове да ама НЕ. Почва да се прави на недостъпна но ти си влюбен => не знаеш каде се намираш и почваш да и вариш след гъза да и казваш колко е хубава и колко те кефи, тя се прави че не разбира. Един ден тя ти казва:
    Ти да не изпитваш нещо към мен, разкарай се.
    Та познато ли ви е и защо го правят?




    btw благодаря на тези които го прочетоха до края :P



    Отговора е ясен с пари и коли.За съжаление в България е така.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си