.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 50
  1. #1

    модни агенций

    zdraveite na vsi4ki :P taka zna4i ... mnogo iskam da stana model v nqkoq modna agenciq ,no kakto se znae na manekenkite im slagat imeto "leki" momi4eta ,az mnogo iskam nqkade da se zapi6a no me e strah da ne izostana v u4ili6teto .. vse pak u4a v ezikova gimnaziq.I ako se zapi6a te 6te me vikat za reviutata sigorno prez den... emi az kak 6te si nau4avam ??! 4e na mene daje i taka ne mi stiga vremeto ... vie kakvo mislite po temata mi ? visoka sam 175 zabravih da vi kaja
    kajete vie kakvo 6te me posavetvate i ako me posavetvate da tarsq kajete mi kam koq agenciq da se orientiram 9 ako imate nqkakvi poznati fr ili rodnini ) ms mn

  2. #2
    дай голa снимка в цял ръст и ше ти кажа...
    we give it all.

  3. #3
    1.Пише се агенциИ.
    2.Говориш пълни простУтии, акъла ти май баш до манекенка стига.
    3.В България модел няма да станеш.
    mindscan

  4. #4
    мацка точно като теб съм и аз, мн искам да стана модел, езикова гимназия в София, 175 см пусни наистина някоя снимка и дано някой ни посъветва нещо
    канили са ме във Визаж НО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не ходи там, една от най-близките ми приятелки я накараха да продава наркотици...

  5. #5
    6to pak da ne stana?! pff zle ste be horaa .. prosto se 4udq nakade da se orienitram

  6. #6
    пусни поне една снимка

  7. #7
    pitam s3xy na kolko godini e tvoita fr?

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    Аз те съветвам да я за*беш тая работа.За всичко си идва времето,а в момента най-важното е да ходиш на училище,ако искаш да ти потръгне в живота,а ако не искаш си троши главата,и без тва тия агенции са училища за малолетни к***и.А след като завършиш не мисля,че ще развалиш фигурата,а впрочем на колко си години?
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от s3xy
    пусни поне една снимка
    Цитирай Първоначално написано от TellMeYourName
    дай голa снимка в цял ръст и ше ти кажа...

    !!!
    we give it all.

  10. #10
    skoro stavam na 15

  11. #11
    Бях на нещо като работа в една модна агенция (не като модел). Ако си под 18 нямаш реален шанс за реализация. Иначе Мелиса Моделс става. Но пак ти казвам, в България модел НЯМА да станеш.
    mindscan

  12. #12
    awe q si gledaite rabotata ... nqma da vi dam snimki

  13. #13
    Мелиса Моделс nqkakva agenciq li e?

  14. #14
    za6to da ne stana kato ima tolkova stanali jeni - magi jelqzkova,ceci krasimirova,jeni kalkanjieva ... i t.n. .... ??

  15. #15
    и аз искам да стана модел...
    When you left I lost a part of me It's still so hard to believe Come back baby please, cause wE belong together !!

  16. #16
    позната си е патила от тези "модни агенции"...
    първо те пращат на някакво измислено уж обучение,
    за което ти искат една прилична сума.
    после ти правят малка фотосесия, която пак си плащаш...
    лъжат те че ще участваш в някаква реклама за нещо си?!
    и, не че ти бият шута после, но тактично те гонят

    пак си помисли

  17. #17
    Що пишеш три поста един след друг?! Мелиса Моделс е агенция, да. Еми, ок, сравни Цеци Красимирова с Жизел Бюндхен, Адриана Лима, Тайра Банкс, Синди Кроуфърд, Хайди Клум...
    mindscan

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от RiseGirl
    позната си е патила от тези "модни агенции"...
    първо те пращат на някакво измислено уж обучение,
    за което ти искат една прилична сума.
    после ти правят малка фотосесия, която пак си плащаш...
    лъжат те че ще участваш в някаква реклама за нещо си?!
    и, не че ти бият шута после, но тактично те гонят

    пак си помисли
    Да, навсякъде това правят. Станах свидетел докато бях на работа. Говорехме си с две от моделките на репетиция как миналия път на същото мероприятие викнали първия ден едната от тях, репетирали, на другия ден отишла, гримирали я, направили й прическа и шефката идва и я гони. На другия ден отиваме вече за конкурса (беше си нагласен) и същата мацка пак я изгониха. После седим в съблекалните и си говорим как едната била мис Петрич или Перник, не помня, ходила на Мис България и два месеца предварително се знаела победителката, всички били много разстроени....
    mindscan

  19. #19
    бтв маги къде учиш и аз ставам на 15 скоро ии няма как да не допълня: Жени Калканджиева претърпя до колкото помня инцидент в следствие на кариерата й, тъй че не беше най - добрия пример

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от s3xy
    бтв маги къде учиш и аз ставам на 15 скоро ии няма как да не допълня: Жени Калканджиева претърпя до колкото помня инцидент в следствие на кариерата й, тъй че не беше най - добрия пример
    Цеци Красимирова и то не заради кариерата си, а защото ходеше с мутряга(ако не беше манекенка или чалга звезда, едва ли).
    mindscan

  21. #21
    ne kazvam kade u4a razberete me ...

  22. #22
    predimstvoto da si model e 4e te vzimat pevcite ili pevicite v nqkoi svoi klip... tova mi e me4ta i mene nqkoi da me vzeme.. kazvam go v dobriq smisal

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от magi_003
    ne kazvam kade u4a razberete me ...
    ъъ не мога прекалено анонимна си, даже малко ме съмняваш дали не си някоя грозна с големи амбиции

  24. #24
    ox, ami nz... ne6to mai se okazva 4e groznata si ti mila ..
    prosto ne iskam da kazvam ni6to za sebe si ... kvo sq ? az daje se 4udq o6te kak ne ste mi poiskali avtobiografiqta mi

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от magi_003
    ox, ami nz... ne6to mai se okazva 4e groznata si ti mila ..
    хаха само не разбрах как стигна до тоя извод ама карай

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си