.
Отговор в тема
Страница 11 от 12 ПървиПърви ... 789101112 ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 296
  1. #251
    А някоя от вас момичета да е имала бяло течение заради продължителна употреба на противозачатъчни ?

  2. #252
    Angel49885
    Guest
    ГЛУ-ПО-СТИ!Бялото течение е нещо съвсем нормално!Случва се поради хормонални промени!Чела съм по книги и лекари са ми казвали че това е нещо нормално.Говорила съм с няколко приятелки по темата....и какво като имамеме бяло течение значи че всичките сме болни???Е не съм съгласна..Много момичета се оплакват че имат бяло течение в списание БРАВО на доктор Околийски, а той не спира да повтаря че това е нещо съвсем нормално ОСВЕН АКО ТЕЧЕНИЕТО ИМА КРЪВ, или Е ЖЪЛТО-ЗЕЛЕНО ИЛИ ИМА ОСТЪР АРОМАТ!АКО ТЕЧЕНИЕТО СИ Е БЯЛО И НЯМА АРОМАТ ТО ТОВА СИ Е НОРМАЛНО!НЕ СЛУЧАЙНО СЪЩЕСТВУВАТ ЕЖЕДНЕВНИТЕ ДАМСКИ ПРЕВРЪЗКИ!!!!!!!

  3. #253
    vanqqqq
    Guest
    Imam ogromen problem s bqloto techenie,neznam veche kakvo da napravq probvah sus smradlika,spazvam otlichna higiena i nosq ejednevni prevruzki no ne spira da teche ima nepriqtna mirizma,a mnogo me e strah da ida na ginekolog.. Molq vi kajete mi boli li da ti vzemat sekret,zashtoto tova trqbva da se napravi za da se razbere ot kakvo tochno e prichineno i suotvetno lechenieto.. Mnogo me e strah tova kak go vzimat sus kakvo az sum devstvena razbirase i mnogo se plasha ot takiva neshta,blagodarq predvaritelno ...

  4. #254
    Здравейте!
    Като начало искам да оточня, че откъм интимната си хигиена съм много стриктна и при полов акт съм внимателна.
    Още от пубертета се оплаквам от бяло течение и като оставим настрана някои жени които не му обръщат внимание, гинеколозите не са къде, къде по-внимателни откъм тази тема и ви го казвам от личен опит..
    Карам направо..
    При последният ми гинеколочен преглед се установи, че имам раничка на матката и обилното бяло течение се е дължало на този проблем ..окай, започнах лечение и като заключение всичко беше наред, думи на гинеколога ми .. С течение на времето което ще рече 1, 2 месеца не бях длъжна да нося ежедневна превръзка даже докато в последно време забелязах, че това непоносимо течение се появи отново ..
    И си викам на акъла, да не би всичко това да се дължи на стрес, настинка, простудяване, защото за мен ще бъде наистина абсурдно да разбера, че тази раничка не се е излекувала както ми каза гинеколога ми .. И съм любопитна да разбера от вас дали с вагиналните промивки е възможно да предотвратя поне обилността на това течение докато не се върна при гинеколога си за преглед..

  5. #255

    Unhappy

    Цитирай Първоначално написано от WaterLilly Виж мнението
    Да, и аз това забелязах. От всичко, което съм чела, влагалищния секрет е като гел или течност, просто бяло петънце на гащите примерно. Нормален е и чрез него влагалището все едно се "самопочиства". А повод за съмнение, че може да е бяло течение, е ако е на "бучици", а не течно, ако има сърбеж/парене/неприятна миризма.
    Да но аз съм на почти 13 ии искам да попитам WaterLilly на мен от 1г. и половина ми се появява това течение...Просто искам да съм информирана за какво става на въпрос...(Още не ми е дошло) Та малко ми е неудобно, но искам да споделя, за да знам какво да правя! Попринцип това течение ми се появява всеки ден, но нямам симптомите(парене; сърбеж или болки) по бельото ми обаче има доста големи петна....просто е доста обилно и бих искала да питам трябва ли да се тревожа??

  6. #256
    Това, което описваш е нормално вагинално течение. То ще те съпътства и в периода ти на "превръщане в жена" и след това. Не е болестно състояние, ако няма еди-си-какви симптоми. Може би те притеснява количеството му? Ами променя се в зависимост от хормоналните промени, от метеорологични особености и т.н. Пробвай да носиш ежедневни превръзки (от най-невидимите ) и неароматизирани си ги избирай. Няма за какво да се притесняваш.

  7. #257

  8. #258
    Bling23
    Guest

    Unhappy

    Здравейте,
    Имам силно, гъсто, бяло (или понякога жълто) течение съпроводено с неприятна миризма.Освен това при полов контакт на входа на влагалището ми се получават малки ниприятни ранички. Ходила съм при много различни гинеколози, но след лечението неприятното течение се въэвръща след 3 дни.Имам го от 2 години и половина и съм на 18.Ако някой се е излекувал моля да ме посъветва при кой гинеколог да отида или как да се отърва от този ужасен депресиращ дискомфорт...

  9. #259
    Цитирай Първоначално написано от Bling23 Виж мнението
    Здравейте,
    Здравей
    Наистина трябва да откриеш своя си лекар, което не е много лесно. В тази посока съвет не бих ти дала, защото ходя само частен прием. Стандарт е да ти вземат секрет за микробиология и антибиограма. Отделно, лекарят, ако е от заинтересовните може да те насочи към по-специализирано изследване за по-разпространените паразити и т.н. Всяка една недоизлекувана инфекция се задълбочава и може да хронифицира, както и да доведе до други увреждания на репродуктивните функции. Но при всички случаи не подценявай възможността да се заразяваш от партньора си, ако той не е излекуван или не е почвал никакви изследвания и лечение (реинфекция).
    Бързо оздравяване!

  10. #260
    squishy19
    Guest

    Exclamation ПОМОГНЕТЕ МИ!!

    на 13 съм и от около година вече ми тече това "бяло течение", но нямам менструация. И на мен ми казаха, че след няколко месеца ще ми доиде, но на мен вече година не ми идва а тази гадост продължава! Със сигурност не е заради хигиената. Мия се с интимен гел всеки ден, но нищо....посъветвайте ме нещо ;(

  11. #261
    Здравейте ,на 17 година съм ,правиха ми директна микроскопия,но не мога да разбера какво означават ,ако някой е имал такива ,ако може да пише: епителни клетки : плоски, Lactobacillus acidophilius -умерено Левкоцити : масово, Bacteria масово (коки и е не мога да го прочета от грозното писане) candida spp - Умерено, T vag- няма ,gardnerella-няма , много се тревожа,че може да бъде опасно , ако някой знае моля да ми помогне!

  12. #262
    ако течение то е чисто бяло (без др цвят и мирис) ,не се тревожи,а си пази кръста ,защото от необличане идва всичко! Чай от бял равнец помагало много по една чаша на ден !

  13. #263
    Цитирай Първоначално написано от Нели Виж мнението
    Здравейте ,на 17 година съм ,правиха ми директна микроскопия,но не мога да разбера какво означават ,ако някой е имал такива ,ако може да пише: епителни клетки : плоски, Lactobacillus acidophilius -умерено Левкоцити : масово, Bacteria масово (коки и е не мога да го прочета от грозното писане) candida spp - Умерено, T vag- няма ,gardnerella-няма , много се тревожа,че може да бъде опасно , ако някой знае моля да ми помогне!
    Левкоцити : масово - е индикация за инфекциозен процес
    Bacteria масово (коки и е не мога да го прочета от грозното писане)- та са причинителят. Ще те лекуват за убиването им. Не е притеснително, лечимо е.
    Бързо възстановяване!

  14. #264
    Благодаря!

  15. #265
    Yana1997
    Guest
    Преди да ми дойде около 6 месеца имах бяло течение. Нормално ли е след първия ми път отново да имам?

  16. #266
    SssUnshineeeee
    Guest
    Здравейте ! От 1 година и нещо имам бяло течение .. доста обилно , с неприятна миризма...Преди около 3-4 месеца отидох на гинеколог и ми взеха секрет .. нямаше нищо притеснително. Изписа ми за всеки случай едно специално нещо , с което да се мия 1 месец .. първата седмица течението ми се намали , миризмата изчезна и се зарадвах много , ноо .. след първата седмица течението стана ужасноо .. толкова е силно вече ,че скоро помислих ,че ми е дошло а то било течение .. Ако можете Помагайтее ... моля ви Благодаря ви предварително

  17. #267
    Явно първият гинеколог не ти е помогнал. Върви на нов преглед при друг. Ако не знаеш, къде, мога да те насоча или питай майка си, по-сигурен приятел от нея-нямаш!

  18. #268
    Аз имах някакъв вид бактерия, след като се изчистих от бактерията продължавам да имам бяло течение, въпреки, че се мия сутрин и вечер. Гинеколога ми каза, че при някои жени и момичета по-често просто вагината е по-влажна ала-бала..
    Но на мен това ми е супер неприятно, най-вече миризмата.. пък аз съм най-голямата чистница на света сигурно и това ме кара да полудявам. Мисля да започна промивки със смрадлика, как мислите? Има ли ефект, някой пробвал ли е? Също така ежедневните превръзки - препоръчвам ги на хората със същия проблем, миризмата се притъпява и нямате постоянното усещане за нечистоплътност.
    Лятото проблемът се задълбочава още повече. Лекарката ми препоръча повече вода и ми каза, че най-вероятно това е хроничен цистит. Най-много пречи на сексуалния ми живот и ме смущава..
    Така че.. ако имате препоръки за лечение с алтернативна медицина давайте.

  19. #269
    Имам спешен въпрос към някоя от вас, която разбира повече :///

  20. #270
    Имам бяло течение повече от 1 година ... Има мирис, който не е особено приятен .. Мия се редовно, но никакъв ефект Течението си е бяло, понякога и прозрачно .. Напоследък се появява доста често.. Притеснявам се, слагам дамски превръзки (малките), нямам цикъл .. МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ ! (((

  21. #271
    Здравейте.
    На 16 г. съм, от доста време имам бяло течение, но от 3,4 дни започна да ме сърби и боли в областта на влагалището и течението стана гъсто с кисела миризма, която не е много силна.Прочетох доста информация и може би са гъбички, но не знам какво да правя. Със сигурност ще трябва да посетя гинеколог обаче много се притеснявам, защото досега не съм ходила.
    Моля ви за съвет

  22. #272
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Няма за какво да се притесняваш, това им е работата, не боли-споко, но отиди, защото може да е от гъбички или нещо такова и да получиш усложнения .
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  23. #273
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    Няма за какво да се притесняваш, това им е работата, не боли-споко, но отиди, защото може да е от гъбички или нещо такова и да получиш усложнения .
    Не знам как ще събера смелост да кажа на майка ми .. :/ Супер притеснено ми е ....Знам че трябва да го направя, защото болката е изключително неприятна, простоо

  24. #274
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Чак пък смелост..
    казваш и, че имаш течение и те боли-жена е, няма нищо странно или лошо
    а и това ти е ''най-милото'' хахаххаа
    грижи се за нея
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  25. #275
    Аз имам всеки ден , те си текът някакви процеси в организма.Аз не го чакам да спре, защото то не спира просто и не винаги значи проблем

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си