.
Отговор в тема
Страница 3 от 12 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 296
  1. #51
    Няма да кажат, подписали са Хипократовата клетва. ;]
    И аз имам бяло течение, а спазвам перхектна лична хигиена. Гадното е, че понякога мирише. ;/
    Сърбяло ме е, боляло ме е (и матката). Страхувам се, че може да имам рак.

  2. #52
    Аватара на Romance
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Okinawa
    Мнения
    1 946
    защо не се прегледаш, за да си спокойна?
    In the grace
    Of this love
    We rise in pain
    And death is not far away
    And soon we'll sleep
    And never wake up again

  3. #53
    Цитирай Първоначално написано от avril_fan
    а искам да попитам защото питах и Др. Тийн и той не ми отговори..аз съм на почти 13 години и имам някво бяло,предполагам че е това бяло течение и приятелките ми ми казват че е знак че ще ми дойде цикълът но след няколко месеца..това вярно ли е ??


    emi ne e mnogo vqrno 6tot az imam bqlo te4enie ot 2 godini i o6te ne mi e do6lo !!!

  4. #54

    Re: Помощ!

    Цитирай Първоначално написано от mimimimi
    Хора моля ви помогнете ми.На 13 години съм и още не ми е дошло.Имам приятелки,които са по-малки от мен и вече им е дошло.Моето още го няма,а съм с бяло течение.Преди 2 месеца една приятелка,1 година по-малка то мен,ми каза 4е и тя има бяло течение,а онзи ден ми каза че вече и е дощло.



    няколко дена преди да ти дойде има като прозрачно течение и чак след това ти идва

    не се притеснявай и аз бях така ... на всеки му е различно и на теб ще ти дойде ... ако не ти дойде най късно до 9 клас ще е хубаво да посетиш гинеколог
    [/code]

  5. #55
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Може да и да не излизаш от банята, да спазваш ПЕРФЕКТНАТА хигиена, да си девствена и пак да имаш течение, така че срам, не срам - идете по-скоро на лекар!
    И цикълът няма нищо общо с течението,
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  6. #56
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от Bianca
    Няма да кажат, подписали са Хипократовата клетва. ;]
    И аз имам бяло течение, а спазвам перхектна лична хигиена. Гадното е, че понякога мирише. ;/
    Сърбяло ме е, боляло ме е (и матката). Страхувам се, че може да имам рак.
    Bianca, за бой си! Понеже знам, че не те тресе пубертет, ще ти спестя критиките. Доколкото помня, си студентка в СА Свищов /беше поствала снимки преди време, но може и да се бъркам/. Ако съм права, най-близкото за теб медицинско средище е Плевен. При наличие на такива опасения на твое място нямаше да губя време и щях да се прегледам най-малкото за да разсея страховете си. Все пак в Плевен има онко-гинеколози, гинеколози, онко-хирурзи- все хора, които са там, за да ти помогнат. Като се решиш да се прегледаш /и ако решиш да е в Плевен!/, пиши ми, ако искаш да ти дам координати.
    Здравето е в твои ръце. Ако ти не се грижиш за себе си, няма кой друг да го направи!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  7. #57
    Цитирай Първоначално написано от gia_sena_mono
    Може да и да не излизаш от банята, да спазваш ПЕРФЕКТНАТА хигиена, да си девствена и пак да имаш течение, така че срам, не срам - идете по-скоро на лекар!
    И цикълът няма нищо общо с течението,


    Зависи,обикновенно преди цикъл то е по силно,но ако имаш предвид,че течението няма нищо общо с идването на менструацията за първи път ... тук съм с теб когато ми дойде за първи път нямах никаво бяло течение преди това ... а за успокоение на тези, които все още не им е дошло искам да кажа, че до 16 ако не ви дойде,чак тогава можете да се притеснявате на мен ми дойде сравнително късно за разлика от приятелките ми,но сега като се замисля съм извадила голям късмет... на тях им дойде около 13 а на мен малко след 15тия ми рожден ден... така,че няма от какво да се притеснявате... като гледам 12-13 годишни да се ядосват защо не им идва .. гледам така ... СПОКО! ... радвайте се докато може да правите каквото искате и когато си искате без да трябва при всяко изникнало нещо да държите календарчето и да смятате дали тогава сте в цикъл... гадно е
    Take the evil out the people, they'll be acting right,
    cause both black and white is smokin crack tonight,
    and the only time we chill is when we kill each other,
    it takes skill to be real, time to heal each other ...
    -2Pac-

  8. #58
    и аз мисля, че тази тема трябва да е при важните..

  9. #59
    Цитирай Първоначално написано от ninity11234
    и аз мисля, че тази тема трябва да е при важните..
    Тя Е важна..

    Дами ще ви споделя нещо.
    Преди година имах тези проблеми с бялото течение.Гинекологът ми ме друсаше с всякакви хапчета,но без ефект.Накрая ми писна да хвърлям толкова за лекарства,пък и си тровех организма. Започнах всеки ден по два пъти да се мия със студена вода (по-точно ледена..). След две седмици бях напълно здрава. Няма да разказвам как съм стигнала до тоя метод. Важното е,че имаше ефект.Опитайте.
    I believe I can fly..

  10. #60

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Ямбол
    Мнения
    2
    Цитирай Първоначално написано от Cut
    Цитирай Първоначално написано от ninity11234
    и аз мисля, че тази тема трябва да е при важните..
    Тя Е важна..

    Дами ще ви споделя нещо.
    Преди година имах тези проблеми с бялото течение.Гинекологът ми ме друсаше с всякакви хапчета,но без ефект.Накрая ми писна да хвърлям толкова за лекарства,пък и си тровех организма. Започнах всеки ден по два пъти да се мия със студена вода (по-точно ледена..). След две седмици бях напълно здрава. Няма да разказвам как съм стигнала до тоя метод. Важното е,че имаше ефект.Опитайте.
    Аз знам за промивки с вода и сода или с тетра също много помага и ако има сърбежи тетрата много успокоява

    ..Затрупах се с информация и на мацките които още не им е дощло мога да кажа само радвайте се...и се молете да не припадате от болка като ви дойде.На пича там дето му течало "нещо" незнам какви левкоцити са ти казали ... ама предполагам че е левкоцитоза... ( Левкоцитоза се установява при: остри бактериални инфекции особено кокови (ангина, абсцес, апендицит, перитонит, пневмония, гноен менингит, сепсис, скарлатина, дифтерия, холера и др.), при някои вирусни инфекции (пертусис, инфекциозна лимфоцитоза, инфекциозна мононуклеоза), при белодробен и миокарден инфаркт, чернодробна некроза, масивни изгаряния, травми, оперативни интервенции, тумори, остри и хронични левкози, миелофиброза, мегакариоцитна левкоза, при физиологични състояния: бременност, студ и топлина, при прием на кортикостеориди. ) съжалявам за отклонението...но има хора които не знаят и направо си е за смях да кажеш че си болен от "левкоцити" .
    Относно аналния секс мои приятелки казват,че е много яко защото в ануса също има ерогенни зони ( за това има и обратни)...и изисква много ЛУБРИКАНТ ... ако искаш да правиш такъв тр да е винаги с презерватив и да се прави само там...ако не искаш и от там бяло течение да ти тръгне...
    Относно бялото течение може да се получи от много неща,но по принцип почти всички момичета го имат в пубертета заради адското бушуване на хормоните...но ако имате отидете защото може и да не е от безобидното.Такаааа бяло течение се получава от всичко за което можете да се сетите... от разни водни басейни,ако ходите на спа и влизате в джакузи...ако сядате или дори леко пръсне от обществени тоалетни в разни заведения...дискотеки,хотел и.Много важно и как се бършете след тоалетна...за което странно но факт някой се бършат от зад на пред което е много грешно...също при настинка или някаква болест може да се появи бяло течение от антибиотиците и веднага на лекар защото тва са гъбички които си се размножават адски бързо и може да стане супер сериозно...също не трябва да давате (също и вие да го правите ) на гаджетата ви да ви бъркат отдолу колкото и да уважавам френската любов...тр да е на чисто и след като си е измил ръцете. И на последно място но не и по важност може да ви звучи смешно но не правете секс с момче без презерватив 1во защото колкото и да е сигурен че ще свърши от вън и по време на секс се забременява и 2ро колкото и да е сигурен че е здрав понякога на някои инфекции се явяват само преносители и въобще нямат симптоми ... тка че за ръчичка и на пълни изследваня ако толкова държи на вас ще си ги направи...Другото което е колкото и да сте сигурни в него винаги си имайте 1 на ум защото те изневеряват заради спорта докато ние сме тези които влагат чувства в секса ... и честно да ви кажа много бях влюбена в бившия си...много му вярвах и сме правили със и без презерватив и не съм имала проблеми...до 1 ден преди 1 година се случи пак да е без презерватив ... появиха ми се гъбички (най - елементарните) уж се махнаха ... после кандида албиканис ... оправи се и сега от 2 седмици ходя по 13829329 пъти да пишкам и си мислех че имам цистит,а се оказа стафилококи и съм на инжекции гентамицин...само щото пича се мислеше са адски красив и просто трябваше да се доказва на себе си и да поизнае*е половиния град ... докато не го разбрах...и сега от 1 година не съм правила секс заради него...
    Няма нищо страшно при генеколога най - добре е да е жена ще ви е по - удобно ... няма какво да се срамувате защото са минали толкова през тях че вече даже не им прави впечатление ... те си вършат работата а здравето ви е на 1во място!
    I had a dream last night...

  11. #61
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от luscinia
    съжалявам за отклонението...но има хора които не знаят и направо си е за смях да кажеш че си болен от "левкоцити"
    Мацко, ти изпадаш в същата ситуация с това изречение:
    Цитирай Първоначално написано от luscinia
    появиха ми се гъбички (най - елементарните) уж се махнаха ... после кандида албиканис
    Така, както си го написала, излиза че Candida albicans не е гъбичка, което направо си е за смях.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  12. #62
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Ми аз да ви кажа като ми дойде нали цикъла и нито на гинеколког съм ходила ,нито нищо,апък относно бялото течение.. то си ми тече ехее.. откога.. но аз си се мия абе ужасно е да си жена!!! мъжете си мислят обратното,щот нищо не са видели.... ама аз съм още малка да ходя на гинеколког.. разбирам да има някакъв проблем,но аз .. нямам нз.. когато вече се започне полов живот тогава е редно 2 пъти в годината да се ходи,а ся точно няма да позволя да ми бъркат... Ъм Ъм.. във.. нали... щот нито проблем някакъв имам нито нищо.. ся.. апф шсе чувствам неловко ма щом става на въпрос за здраве.. сикчо!
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

  13. #63

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Ямбол
    Мнения
    2
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Цитирай Първоначално написано от luscinia
    съжалявам за отклонението...но има хора които не знаят и направо си е за смях да кажеш че си болен от "левкоцити"
    Мацко, ти изпадаш в същата ситуация с това изречение:
    Цитирай Първоначално написано от luscinia
    появиха ми се гъбички (най - елементарните) уж се махнаха ... после кандида албиканис
    Така, както си го написала, излиза че Candida albicans не е гъбичка, което направо си е за смях.
    хахахах мда съжалявам кандида албиканс са много по сериозни гъбички които могат да се развиват в цялото тяло където си пожелаят уста...гениталии,бял дроб,сърце на всякъде моля да бъда извинена че не се е разбрало
    Цитирай Първоначално написано от luscinia
    появиха ми се гъбички (най - елементарните) уж се махнаха ... после кандида албиканис
    че след най - елементарно излекуваните са се появили по сложни
    I had a dream last night...

  14. #64
    Голям фен Аватара на daru6a1
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    999
    Сигурно това " бяло течение " го имам от година а се мия редовно и така не разбрах как да го спра ( ако може така да се изразя ) .. Мия се всеки ден и съвсем редовно без пропуски .. но вече свикнах и не ми прави впечатление !! Отначало носех в мене си задължително превръзки за ежедневна употреба .. но като видях, че и те не помагат само се чувствам некомфортно спрях да си слагам ! Така , че няма хужда да се притеснявате .. Свиква се и няма нужда да ходите на гинеколог стига да поддържате хигиена

  15. #65

    help

    hora pomognete mi! neznam kakvo da pravq s bqloto mi te4enie sas sigurnost imam infekciq za6toto hodih pri genekolog i mi otkri nqkakva infekciq,pih antibiotici,sve6ti4ki i mi predpisa nqkakav intimen gel. za malko vreme nqmah ni6to i sled tova pak mi se poqvi,opitvah s bilki,kakvi li ne promivki i ni6to ne stana.osven bqloto te4enie simptomite sa i lek surbej

  16. #66

    Re: help

    i az imam surbej daje i leko parena..makar 4e poddurjam dobra higiena..

  17. #67
    Аватара на Chuck93
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Wonderland/Lazy Town
    Мнения
    89

    Re: Помощ!

    Цитирай Първоначално написано от mimimimi
    Хора моля ви помогнете ми.На 13 години съм и още не ми е дошло.Имам приятелки,които са по-малки от мен и вече им е дошло.Моето още го няма,а съм с бяло течение.Преди 2 месеца една приятелка,1 година по-малка то мен,ми каза 4е и тя има бяло течение,а онзи ден ми каза че вече и е дощло.
    Момиче ти си на 13...има още много време радвай се и си живей живота спокойно...това цикъла не е работа всеки месец се мъча толкова много,че ми се иска още да не ми беше идвало...това за дето се ядосваш е толкова глупавоооо...на приятелките ми не знам си кво емии твоя организъм е различен бе майка ти не ти ли е обяснила...тцтц добре,че вече има интернет

  18. #68
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Цитирай Първоначално написано от Cut
    Цитирай Първоначално написано от ninity11234
    и аз мисля, че тази тема трябва да е при важните..
    Тя Е важна..

    Дами ще ви споделя нещо.
    Преди година имах тези проблеми с бялото течение.Гинекологът ми ме друсаше с всякакви хапчета,но без ефект.Накрая ми писна да хвърлям толкова за лекарства,пък и си тровех организма. Започнах всеки ден по два пъти да се мия със студена вода (по-точно ледена..). След две седмици бях напълно здрава. Няма да разказвам как съм стигнала до тоя метод. Важното е,че имаше ефект.Опитайте.
    А знаеш ли, че можеш да се простудиш
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  19. #69
    Голям фен Аватара на stelit0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    884
    Цитирай Първоначално написано от ameli
    Цитирай Първоначално написано от Cut
    Цитирай Първоначално написано от ninity11234
    и аз мисля, че тази тема трябва да е при важните..
    Тя Е важна..

    Дами ще ви споделя нещо.
    Преди година имах тези проблеми с бялото течение.Гинекологът ми ме друсаше с всякакви хапчета,но без ефект.Накрая ми писна да хвърлям толкова за лекарства,пък и си тровех организма. Започнах всеки ден по два пъти да се мия със студена вода (по-точно ледена..). След две седмици бях напълно здрава. Няма да разказвам как съм стигнала до тоя метод. Важното е,че имаше ефект.Опитайте.
    А знаеш ли, че можеш да се простудиш
    А знаеш ли колко е кофти да имаш бяло течение а?

  20. #70
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    ^ айде да не продължаваме .. ти знаеш ли, че като се простудиш, един ден може да си блъскаш главата, защо си правла глупости да беше отишла не лекар
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  21. #71
    .. знам, че е зле но пия по 12 хапчета витамин С

  22. #72
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    12 на ден ... спри се бе, момиче
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  23. #73

  24. #74
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    намали ги до миниму-най-много 4-5 на ден
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  25. #75
    даже и това ми е много

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си