.
Отговор в тема
Страница 4 от 12 ПървиПърви 12345678 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 296

Hybrid View

  1. #1
    Аватара на Chuck93
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Wonderland/Lazy Town
    Мнения
    89

    Re: Помощ!

    Цитирай Първоначално написано от mimimimi
    Хора моля ви помогнете ми.На 13 години съм и още не ми е дошло.Имам приятелки,които са по-малки от мен и вече им е дошло.Моето още го няма,а съм с бяло течение.Преди 2 месеца една приятелка,1 година по-малка то мен,ми каза 4е и тя има бяло течение,а онзи ден ми каза че вече и е дощло.
    Момиче ти си на 13...има още много време радвай се и си живей живота спокойно...това цикъла не е работа всеки месец се мъча толкова много,че ми се иска още да не ми беше идвало...това за дето се ядосваш е толкова глупавоооо...на приятелките ми не знам си кво емии твоя организъм е различен бе майка ти не ти ли е обяснила...тцтц добре,че вече има интернет

  2. #2
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Цитирай Първоначално написано от Cut
    Цитирай Първоначално написано от ninity11234
    и аз мисля, че тази тема трябва да е при важните..
    Тя Е важна..

    Дами ще ви споделя нещо.
    Преди година имах тези проблеми с бялото течение.Гинекологът ми ме друсаше с всякакви хапчета,но без ефект.Накрая ми писна да хвърлям толкова за лекарства,пък и си тровех организма. Започнах всеки ден по два пъти да се мия със студена вода (по-точно ледена..). След две седмици бях напълно здрава. Няма да разказвам как съм стигнала до тоя метод. Важното е,че имаше ефект.Опитайте.
    А знаеш ли, че можеш да се простудиш
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  3. #3
    Голям фен Аватара на stelit0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    884
    Цитирай Първоначално написано от ameli
    Цитирай Първоначално написано от Cut
    Цитирай Първоначално написано от ninity11234
    и аз мисля, че тази тема трябва да е при важните..
    Тя Е важна..

    Дами ще ви споделя нещо.
    Преди година имах тези проблеми с бялото течение.Гинекологът ми ме друсаше с всякакви хапчета,но без ефект.Накрая ми писна да хвърлям толкова за лекарства,пък и си тровех организма. Започнах всеки ден по два пъти да се мия със студена вода (по-точно ледена..). След две седмици бях напълно здрава. Няма да разказвам как съм стигнала до тоя метод. Важното е,че имаше ефект.Опитайте.
    А знаеш ли, че можеш да се простудиш
    А знаеш ли колко е кофти да имаш бяло течение а?

  4. #4
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    ^ айде да не продължаваме .. ти знаеш ли, че като се простудиш, един ден може да си блъскаш главата, защо си правла глупости да беше отишла не лекар
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  5. #5
    .. знам, че е зле но пия по 12 хапчета витамин С

  6. #6
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    12 на ден ... спри се бе, момиче
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  7. #7

  8. #8
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    намали ги до миниму-най-много 4-5 на ден
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  9. #9
    даже и това ми е много

  10. #10
    @ameli, вярно е,че има известен риск.
    Но все пак аз не се къпя цялата с ледената вода,а само областта на гениталиите ;]

    С много момичета съм споделила своя опит и всеки път съм споменавала за този минимален риск.
    Никоя не се е простудила от 400 мл студена вода..

    Само да кажа,че е добре да не го правите повече от 2-3 пъти дневно,защото шанса да се простудите започва да се увеличава.



    @luscinia относно другите промивки,за които си чувала..
    Аз знам две точно със сода и тетра.
    Първата - вода и една супена лъжица сода бикарбонат. Обаче след това имаше някаква особена миризма при мен О.О
    Втората сякаш е по-ефективна. Вариш си чай от тетра(може да сложиш мащерка и/или босилек) и слагаш в един леген ( ).
    Сядаш в него за половин час и след това с хладка вода се изплакваш.

    Успех..
    I believe I can fly..

  11. #11
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    @ameli, вярно е,че има известен риск.
    Но все пак аз не се къпя цялата с ледената вода,а само областта на гениталиите ;]

    С много момичета съм споделила своя опит и всеки път съм споменавала за този минимален риск.
    Никоя не се е простудила от 400 мл студена вода..
    под простуда нямам предвид познатата настинка. говорех ти за простуда на яйчници, бъбреци и всички органи там долу

    (и сега някои ще ми направят забележка, че бъбъреците не са долу. не говоря вобще за гениталите, а за тази област)
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  12. #12
    Темата е хуабва и важна, но май не видях да е написано едно много важно нещо.Всяка жена, която вече има менструация, има и така наречената цервикална слуз.Това е нещо като бялото течение, но не точно и нея всеки я има.И тярвба да правим разлика между нея и бялото течение, ето информация за нея:
    http://www.zachatie.org/index.php?It...tent&task=view

  13. #13
    Хора,искам да ви попитам дали е възможно да съм заболяла от нещо или по-точно до ви попитам притеснително ли е че имам БЯЛО ТЕЧЕНИЕ повече от 1 година,а още не ми е дошло?

    ПП. НА 12 ГОДИНИ СЪМ

    на всички много щесъм ви лагодарна ако ми помогнете
    [.....Истинска,Мила,Нежна и Добра,но ядосат ли ме ставам дявол в тяло на женa....:]

  14. #14
    Тече ми нещо безцветно и то много, незнам какво да правя! Помощ само на11 съм!
    РАЗЧИТАМ НА ВАШАТА ПОМОЩ !!!

  15. #15
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от iren2 Виж мнението
    Тече ми нещо безцветно и то много, незнам какво да правя! Помощ само на11 съм!
    РАЗЧИТАМ НА ВАШАТА ПОМОЩ !!!
    Това е бялото течение .Отивай на гинеколог .Ако искаш да не ти се цапат бикините докато отидеш на гинеколог използвай ежедневни превръзки.

  16. #16
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Аз съм авторката на темата.
    Мога да ви кажа,че ходих в продължение на 8-9 месеца на гинеколог.Изписва ми какви ли не лекарства - глобули, кремове, промивки, антибиотици и прочие.Прави ми какви ли не излследвания - дори според последнто изследване ми нямаше нищо.Спазвах всичко,което ми е казвала.
    И знаете ли какъв е резултатът - НИКАКЪВ! Сега 6-7 месеца,от както ходих за последно (защото ми писна и реших да спра за известно време с лекарствата, да отпочине организма ми) продължавам да имам течение.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  17. #17
    Здравейте! Аз съм на 13 години и все още не ми е дошло. От може би по малко от година имам бяло течение + понякога ужасни сърбежи "там долу" , след като прочетох всичко това много ме е страх да не би да имам инфекция или нещо такова. Знам, че трябва да отида на гинеколог, но ужасно ме е срам и страх ;X има ли нещо друго, което бих могла да направя освен ходенето при гинеколог. Моля ви отговорете ми - много ме е страх : ((

  18. #18
    Силното бяло течение може да е заболяване в следствое на бактерия. Бяло течение най- често се полъчава от настинки и пиене на антибиотици, при смяна на сексуалния партньор, при гъбична инфекция. Други случаи на появата може да е използването на общи тоалетни, тоалетна хартия, кърпи и прочие. Лекува се дълго и продължително.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от amazing21
    Здравейте! Аз съм на 13 години и все още не ми е дошло. От може би по малко от година имам бяло течение + понякога ужасни сърбежи "там долу" , след като прочетох всичко това много ме е страх да не би да имам инфекция или нещо такова. Знам, че трябва да отида на гинеколог, но ужасно ме е срам и страх ;X има ли нещо друго, което бих могла да направя освен ходенето при гинеколог. Моля ви отговорете ми - много ме е страх : ((
    нямаш поводи за тревога. за сега при теб е нещо нормално

  20. #20
    Какво е Левитра?

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    Цитирай Първоначално написано от gia_sena_mono
    Аз съм авторката на темата.
    Мога да ви кажа,че ходих в продължение на 8-9 месеца на гинеколог.Изписва ми какви ли не лекарства - глобули, кремове, промивки, антибиотици и прочие.Прави ми какви ли не излследвания - дори според последнто изследване ми нямаше нищо.Спазвах всичко,което ми е казвала.
    И знаете ли какъв е резултатът - НИКАКЪВ! Сега 6-7 месеца,от както ходих за последно (защото ми писна и реших да спра за известно време с лекарствата, да отпочине организма ми) продължавам да имам течение.
    +1

  22. #22
    То хубаво пише, да не го приемаме за нещо нормално ама като отидеш на генеколог, обясниш му там каквото трябва и той ти каже, че е нормално, какво? Обикаляш половината генеколози в града?

  23. #23
    Вижте сега момичета аз също ходих сума ти и години по гинеколози, първо ми бяха казали повишени левкоцити, гълтах някакви лекарства, после единични колонии на гъбички (което не било зараза, а нарушение на баланса на влагалищната среда, защото било нормално да има някакво минимално количество ДОРИ и гъбички) последно като ходих след пълни изследвания ми казаха , че ми няма нищо. Аз въпросното течение го имам от много малка. Лично за мен ако не е обилно, не смърди и не сърби- няма проблем. Неприятно е наистина ама явно отърване няма- при някои жени просто е така- въпрос на влагалищна среда... По принцип има едни гелчета за вътрешна употреба- Лактобор се казват, съдържат предимно млечна киселина, която подсилва естествената флора там долу- на мен лично ми се отразяват добре, но все пак не е препоръчително да се прекалява. Аз ги ползвах 3 месеца през 3 дена (по препоръка на гинеколог) и пих успоредно с това имуностимулатор 2 месеца. Сега ми няма почти нищо, е не е идеално , но е много по-добре. Явно е въпрос на организъм- лично аз много често боледувам и вероятно на това се дължи... Вярно доста е затормозващо всеки път преди секс да се чудиш дали нямаш нещо бяло на гащите ама... ежедневните превръзки помагат. Обясниха ми , че много често това е един вид алергична реакция примерно към синтетични материи, парфюмирани превзръзки, дори ароматизирана тоалетна хартия...

  24. #24
    и аз като невежо хлапе ще попитам:

    Тово нещо пречи ли по някакъв начин на воденето на нормален полов живот?

  25. #25
    -Постът беше изтрит-

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си