.
Отговор в тема
Страница 8 от 12 ПървиПърви ... 456789101112 ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 296
  1. #176
    каза че вече имаш бяло течение ако е от доста време скоро ще ти дойде. не се притиснявай "срокът" за идване е от 11 до 15 години средно 12-14 год. но може и по късно. така беше при мен !

  2. #177
    Ам..сега да напиша за 1 приятелка Тя няма достъп до компютъра за известно време ,а и трябва съвет
    Тя ми каза ,че от 1 година има бяло течение ,не и е дошло..Не ми е казвала за хигиената .Много я е срам да иде на гинеколог цитирам"На гинеколог НИКОГА няма да ида" пък и я е срам да каже на майка й :/

  3. #178

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12
    Цитирай Първоначално написано от Uncredible
    Аз имах бяло течение още от 10 годишна ... Тази година ми дойде ( на 12 съм ) още имам! Пазя добра лична хигиена! Къпя се по 2 пъти на ден, сменям си бельото, но то тече като за световно! Казах на майка ми, че имам някаква инфекция сигурно, защото в даскало ни водеха урок за бялото течение и казаха, че ако е жълтеникаво, има характерна лоша миризма, причинява парене или сърбеж значи се е инфекцирало! Мойто е точно такова и не го понасям! Тя каза, че ще ме заведе на гинеколог, но съм едва на 12 ... Не искам да ми бъркат в ..... Не знам какво да правя
    +1 Аз съм същата само, че на мене още от 9 годишна, но да ви кажа ако ви спре бялото течение значи ще ви дойде

  4. #179
    момичета, а на някоя от вас да се е случвало това бяло течение да е гъсто и лепкаво ? От известно време имам и е мнго гадно...

  5. #180
    BabyDre, моето е гъсто, лепкаво, с неприятна миризма, бяло на цвят и тече обилно. Отидох миналата седмица ан гинекогол, направиха ми микробиологично изследване и както предполагах се оказаха гъбички, тип кандида. Предписаха ми лекарства и се надявам да минат скоро
    Иди на гинеколог, за да те прегледа - както го описваш е хубаво да се посъветваш със специалист
    Успех!
    женско
    Happiness is a journey, not a destination...

  6. #181
    MlqkoSkakao, благодаря ти тая седмица ще отида и аз да видим какво ще стане ти какви лекарства пиеш?

  7. #182
    Моля : )) А иначе ми предписаха кандизол и канестен-крем за мазане
    женско
    Happiness is a journey, not a destination...

  8. #183

    Re: Бяло течение

    Цитирай Първоначално написано от daru6a1
    Чувала съм,че това бяло течение се появявало поради нечистота ,но при мен е невъзможно защото се мия 2 пъти на ден Какво трябва да направя за да спре това нещо,вече ми писна Някой да ме посъветва нещо ако знае по въпроса..
    Мии на мен течение ми идва няколко дни преди мензиса

  9. #184
    дару6а1 не е само поради нечистота,върни се в началото на темата и там пиши причините,най-добре отиди на лекар.

  10. #185
    На 17 години съм и имам бяло течение от 2-3 години. Преди 2 години ходих на гинеколог и ми каза, че е някакъв секрет от влагалището и щом до сега не съм водила полов живот, не е опасно. Предписа ми един сапун/гел за около 15-20лв. , но не ми помогна Продълвавам да имам това течение, много рядко ми се е случвало да ми пари докато пишкам, а и също така не мирише много приятно (миризмата не е силна,но я има леко) Хигиената ми е на 6 - къпя се по 1-2 пъти на ден + че се мия още поне веднъж и задължително преди лягане. Използвам интимния гел на Bilka и мирише много приятно, но след 1-2 часа пак започва да тече Една приятелка на майка ми, която е лекарка ми каза, че мога да се мия с йод разтворен в едно канче с вода, но още не съм го пробвала. Въпроса ми е да отида ли на гинеколог пак или това течение е нормално ? (Все още не съм водила полов живот)

  11. #186
    Аз също имам при положение, че вече ми е дошло.. Майка ми е микробиолог и се занимава с взимане на секрети.. та ми е давала да си взема,за да ме изследва.. резултатите са били винаги нормални, но така и не спира :@... Сега след няколко дни, ще носим и на София да видят там.. Надявам се да мине, защото не издържам!!

  12. #187
    Не виждам нищо срамно да отидеш на гинеколог, особено когато се налага! Относно течението и аз имам и то не от липса на хигиена, а от както започнах да водя полов живот. Ходих на гинеколог 2 пъти, предписа ми лекарства за сума пари.. пасти, ампули, хапчета. Зададе ми въпрос орален секс правила ли съм. Казах й да и тя каза, че от там идвал проблемът, и че и аз и приятелят ми трябва да се лекуваме! Той няма симптоми, мен не ме сърби, не мирише, но го има и е гадно..
    "Никога не хващай ръката ми, ако възнамеряваш да разбиеш сърцето ми.. ! "

  13. #188
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Нормално е и приятелят ти да се лекува. Моят също пи хапчета с мен.
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  14. #189
    Чувала съм,че във преварена вода която се изсипва във дамски душ се слага една лъжичка сода....и така се промиваш..казвали са ми че има резултат

  15. #190

    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Златица
    Мнения
    1
    Вече имам цикъл от 3-4 месеца, но все още имам бяло течение с не много приятна миризма.Наскоро имах и кафяво течение.Това нормално ли е?

  16. #191
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    прочетох темата ... т.е. не цялата ми това в началото и искам да ви попитам.. за първи път ми дойде на 12.. не знам дали даже имах 12.. и преди да ми дойде за първи път около половин година преди това ми се появи бяло течение... казвали са ми, че може да съм просто много овлажнена, защото нямам нито парения, нито болки,нито ме сърби.. хигиената ми е на 6.. душ на ден по 1 път минимум, но това се случва рядко.. по принцип си взимам душ 2-3 пъти на ден.. прашки не нося ако има някакво значение, защото знам, че са нехигиенични..не водя сексуален живот... и искам да ви питам дали моето е бяло течение или съм по-овлажнена по природа?.. след като ви казах, че нямам почти никакви симптоми за бяло течение.. миризма има, но много много лека.. мисля, че преди менструацията ми се засилва леко... трябва ли да се притеснявам ?

  17. #192
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    636
    Аз имам бяло течение откакто влязох в пубертета ( сигурно вече от 2 -3 години ) . Ходих няколко пъти не гинеколози и единият път имах тази бактерия ИШИРИХИЕ КОЛИ, изписаха ми лекарства, спря за малко и после пак. Постоянно го имам, ходих и на друг лекар, правиха ми изследвания и ми казват, че нищо ми няма, а че е просто от пубертета и при мен секретът е повече, но наистина ми е неприятно. Иначе не водя полов живот, но ми предстои и това и се притеснявам много от това бяло течение да не стане някоя инфекция или пък да предам нещо на партнъора ми. Това може би ме притеснява повече и от първия ми път, защото ако стане нещо не мога да отида и на лекар, няма как да кажа на майка ми. Моля ви за мнението ви - има ли някаква такава опасност ( течението е наистина белезникаво бяло, няма миризма, не ме сърби, не ми щипе, единственото неудобство е, че постоянно се чувствам влажна ... )

  18. #193
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    636
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13
    прочетох темата ... т.е. не цялата ми това в началото и искам да ви попитам.. за първи път ми дойде на 12.. не знам дали даже имах 12.. и преди да ми дойде за първи път около половин година преди това ми се появи бяло течение... казвали са ми, че може да съм просто много овлажнена, защото нямам нито парения, нито болки,нито ме сърби.. хигиената ми е на 6.. душ на ден по 1 път минимум, но това се случва рядко.. по принцип си взимам душ 2-3 пъти на ден.. прашки не нося ако има някакво значение, защото знам, че са нехигиенични..не водя сексуален живот... и искам да ви питам дали моето е бяло течение или съм по-овлажнена по природа?.. след като ви казах, че нямам почти никакви симптоми за бяло течение.. миризма има, но много много лека.. мисля, че преди менструацията ми се засилва леко... трябва ли да се притеснявам ?
    Ами и ти си като мен. Мисля, че е добре да се консултираш с лекар, но щом не е толкова много може да си вземаш от аптеката LACTACYD. При който и лекар да отидеш, ще ти изпише това - интимен гел, с който да се миеш. Цената му е около 7лв., слага се по много малко и ще имаш за мноого време. Дано съм помогнала.

    P.s. В началния пост пишеше, че бялото течение се среща при момичета, които не водят полов живот - възможно ли е след като започнеш да водиш такъв да се оправи ?

  19. #194
    Аз имам бяло течение още от преди да ми дойде тоест от преди приблизително 2 години. Много съм се притеснила. Скоро ще посетя гинеколог ... А определено течението ми не е в нормалните количества за един ден...
    Животът е твърде кратък.Изживей го навреме! ^^ <3

  20. #195
    Аз ходих на гинеколог точно заради това течение, което го имамот около 3 години, още преди да ми дойде.И от тогава не е спирало и досега.Изследванията ми бяха добри, казала че е от пубертета.Явно, момичета, така ще е известно време Дано се оправи най-сетне, защото изобщо не е приятно.

  21. #196
    ДИШАЙТЕ БЕ ! И аз имам бяло течение , споко , всички имаме ! Ако е много , опитайте с вода и интимен гел - не хапят

  22. #197
    Цитирай Първоначално написано от stefityYyY
    Цитирай Първоначално написано от Uncredible
    Аз имах бяло течение още от 10 годишна ... Тази година ми дойде ( на 12 съм ) още имам! Пазя добра лична хигиена! Къпя се по 2 пъти на ден, сменям си бельото, но то тече като за световно! Казах на майка ми, че имам някаква инфекция сигурно, защото в даскало ни водеха урок за бялото течение и казаха, че ако е жълтеникаво, има характерна лоша миризма, причинява парене или сърбеж значи се е инфекцирало! Мойто е точно такова и не го понасям! Тя каза, че ще ме заведе на гинеколог, но съм едва на 12 ... Не искам да ми бъркат в ..... Не знам какво да правя
    +1 Аз съм същата само, че на мене още от 9 годишна, но да ви кажа ако ви спре бялото течение значи ще ви дойде
    Точно обратното - преди цикъл се засилва

  23. #198
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    Цитирай Първоначално написано от radie
    Цитирай Първоначално написано от stefityYyY
    Цитирай Първоначално написано от Uncredible
    Аз имах бяло течение още от 10 годишна ... Тази година ми дойде ( на 12 съм ) още имам! Пазя добра лична хигиена! Къпя се по 2 пъти на ден, сменям си бельото, но то тече като за световно! Казах на майка ми, че имам някаква инфекция сигурно, защото в даскало ни водеха урок за бялото течение и казаха, че ако е жълтеникаво, има характерна лоша миризма, причинява парене или сърбеж значи се е инфекцирало! Мойто е точно такова и не го понасям! Тя каза, че ще ме заведе на гинеколог, но съм едва на 12 ... Не искам да ми бъркат в ..... Не знам какво да правя
    +1 Аз съм същата само, че на мене още от 9 годишна, но да ви кажа ако ви спре бялото течение значи ще ви дойде
    Точно обратното - преди цикъл се засилва
    Това че при теб се засилва не значи, че при всички е така. На мен ми се засилва, когато съм в овулация.


    Не се притеснявайте да ходите на гинеколог. Да, не е най-приятната процедура, но наистина е важно.

  24. #199
    Аватара на cvetka16
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    България
    Мнения
    12
    Не ми е дошло. Ами аз съм много незапозната макар, че имам бяло течение, но чух, че ако си переш бельото с някой, който има бяло течение може да се "заразиш". Не съм сигурна в това.
    П.П: Ако има грешки ме извинете.
    cvety

  25. #200
    Ами аз по принцип имах бялото течение още преди 1 година, но тези няколко месеца(6-7) много ми тече.. Едни огромни белезникави петна по бельото..Хигиената ми малко куца.. Което знам че е ужасно, но се къпя през 2-3 дни и мислех, че е достатъчно, но явно не.. Преди се миех всяка вечер и нямах такъв проблем.. Но сега като се занемарих.. явно има някаква инфекция или нещо такова.. Тоя месец всеки ден се миех и сменях бельото, но като ида на даскало и почва да тече и като се разкрача малко и не знам как да го обясня, но усещам някаква неприятна миризма.. Ужасно е, не искам да ходя на гинеколог, смисъл девствена съм, срам ме е, а и ме е срам да кажа на майка ми, колкото и да е странно.. Смисъл казвала съм й но тя каза, че е нормално. Веднъш ми видя бельото, като го слагаше в пералнята и си помисли, че съм го носила 1 седмица, а беше от 1-2 дни.. Просто незнам какво да правя.. ?! Малко помощ ?
    Всичко е по-лесно, когато се настроиш за него, приятел !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си