.
Отговор в тема
Страница 9 от 12 ПървиПърви ... 56789101112 ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 296
  1. #201
    някой беше казал, че е нормално да ходим 2 пъти в годината на гинеколог. Аз питам - на 13 нормално ли е да ходя 2 пъти годишно? При положение че съм девствена, имам цикъл, а тоя секрет го имат като гледам поне едно 50% от момичетата.. А и мога ли да отида без майка ми, смисъл такъв, сама.. Малко тъп въпрос, ама не съм запозната ..
    Всичко е по-лесно, когато се настроиш за него, приятел !

  2. #202
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    smile98 - девствените момичета няма нужда да ходят на гинеколог, ОСВЕН ако нямат някакви опалквания.

    Не знам как определяш своето течение, но ако е наистина бяло, посещението при гинеколог е задължително, за да може да се установи дали не става въпрос за инфекция. Може да отидеш сама, гинеколога ще те пита първо дали водиш полов живот и после ще му обясниш какви са оплакванията ти.

    Интимната хигиена е много важна, така, че силно ти препоръчвам ежедневно да се подмиваш и да изполваш итимен гел. Носи памучно бельо и гледай бельото и дънките ти да не ти стягат.

  3. #203
    и аз вече от 1 год го имам това течение (на 11 съм) и съм доста притеснена ...
    never say never

  4. #204
    Sebby-chan НАПЪЛНО НОРМАЛНО Моето се появи след операция от Апендикс (Апандесит) Пиех антибиотик 1 седмица.После спря и аз се успокоих.После започна пак преди и след всяка менструация,при простуда и грип.Защо така?Някой може ли да даде логичен отговор?Бях на гинеколог и тя каза само да се мия с някакво лекарство.Миех се 1 месец няма спиране после спрях за около 1 седмица и течението спря.Спрях да го ползвам,защото помислихме,че е заради него.Но ето сега отново тази постоянност преди и след всяка менструация,при простуда и грип.Не мога вече.Адски гадно е а генеколкожката с нищо не помогна.Пра баба ми,дядо ми и майка ми са със захарен диабет.Възможно ли е и аз да се разболявам и да е от това?МОЛЯ ВИ ПОМОЩ !!!

  5. #205
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Отиваш на лекар. Той ще прецени какви изследвания да пусне за кръвна захар. Може пак да отидеш при гинеколог или поне да си купуваш пробиотици от аптеката, докато провеждаш лечение с антибиотик.
    МБИ правено ли е?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  6. #206
    аз също имам бяло течение... от около 1 година горе долу... казвали са ми че щом имам бяло течение скоро ще ми дойде цикъла... на 13 съм...вярно ли е?

  7. #207
    Може да е вярно но определено не е нормално

  8. #208
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ да,аз също ми дойде около половин година след нормалното течение течение,но това не значи че и твоето е нормално.. отиди на гинеколог..

  9. #209
    Аз имам бяло течение от 1 година ходих на гинеколог 5-6 пъти..но.. нищо ако нямаш замърсяване значи е признак че се развиваш но ако има замърсяване не е добре. На мен все още не могат да ми уточнят дали имам замърсяване или не но съвета ми е да се отиде на гинеколог защото после може да е късно. Искам само да попитам нещо което не е свързано с темата ( ако ви е дошъл цикъла случвало ли ви се е да ви дойде и повече да не ви идва защото на мен ми дойде на 10 и оттогава сега съм на 12 не ми е идвало повече дали е нормално??)

  10. #210
    Аз съм на 14 почти и някъде от година и половина или 2 имам бяло течение. Мислех да отида на гинеколог но ме е срам Та искам да попитам като отидете на гинеколог какво точно прави той. Аз не искам никой да ме гледа отдолу а бялото течение е бяло, около 5 капки някъде на ден и има гадна миризма. Искам да се отърва от него. Ако може да ми предложете нещо като например да нося бодита повечко време .... да се храня повече защото съм чувала някакви такива неща ... но не искам да отида на гинеколог

  11. #211
    Голям фен Аватара на Starless
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    604
    И аз имам такова чудо от малка, но се появява за малко и изчезва. То не е точно течение, защото бельото ми не се цапа, а е бяло по-скоро "с вид на извара, без миризма" (цитирам от първия пост).

  12. #212
    Хора не се притеснявайте. На всеки му идва по различно време. А и аз съм чела че не е полезно менструацията да настъпва много рано. Аз съм на 14 и още нямам цикъл. Но не се притеснявам. В повечето случаи е генетично от майката. На моята майка и е дошло на 15-16. Относно БЯЛОТО ТЕЧЕНИЕ имам го 2 години и моят гинеколог ми каза че бялото течение е нормално и всяко момиче трябва да го има. Това значи че е в нормално здраве.

  13. #213
    iskam da popitam imam nqkakva leko bqla te4nost po belioto no ne e mn bqla , dali e nqkakuv vid bqlo te4enie . Chetoh no ne namiram to4na informaciq za problema i vuob6te tova problem li e? i tovva go imam nqkude ot godina i nito me surbi nito mi pari , ponqkoi put se poqvava leka mirizima
    Последно редактирано от sunnnyyy100 : 05-30-2012 на 14:02

  14. #214
    Има разлика между бяло течение и нормалната цервикална течност.Течението с епроменя в различните фази на цикъла-може да като крем,като белтък на яйце.На мен ми е като белтък по време на овулаци,пък става бяло и гърсто преди да ми дойде.
    Бялото течение се появява при настинки,раздразване...разн и прашки,мрашки...нарушава се там флората във влагалището и затова се появява бяло течение.Обикновено те щипе,сърби..чат пат май трябва да има и миризма.
    Ако не те сърби и не ти е гадно там долу значи си е нормално.

  15. #215
    Тече ми нещо безцветно и то много, незнам какво да правя! Помощ само на11 съм!
    РАЗЧИТАМ НА ВАШАТА ПОМОЩ !!!

  16. #216
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от iren2 Виж мнението
    Тече ми нещо безцветно и то много, незнам какво да правя! Помощ само на11 съм!
    РАЗЧИТАМ НА ВАШАТА ПОМОЩ !!!
    Това е бялото течение .Отивай на гинеколог .Ако искаш да не ти се цапат бикините докато отидеш на гинеколог използвай ежедневни превръзки.

  17. #217
    Аз вече имам бяло течение от 2 години някъде на 13 години съм. Чела съм по сайтове, че това е нормално за да се овлажнява вагината и да се предпазва от инфекции.Моето понякога е течно а понякога по-гъсто.

  18. #218
    Цитирай Първоначално написано от Leonora Виж мнението
    Има разлика между бяло течение и нормалната цервикална течност.Течението с епроменя в различните фази на цикъла-може да като крем,като белтък на яйце.На мен ми е като белтък по време на овулаци,пък става бяло и гърсто преди да ми дойде.
    Бялото течение се появява при настинки,раздразване...разн и прашки,мрашки...нарушава се там флората във влагалището и затова се появява бяло течение.Обикновено те щипе,сърби..чат пат май трябва да има и миризма.
    Ако не те сърби и не ти е гадно там долу значи си е нормално.
    Искам да те питам на колко години си?

  19. #219
    И аз имам бяло течение. Все още не ми е дошло и искам да попитам понеже не усещам сърбежи и разни подобни дразнения може ли това да е признак за наближаваща първа менструация???

  20. #220
    Ако течението не е жълто и не мирише няма страшно напълно е нормално вагината отделя секрети просто трябва да ползваш ежедневни превръзки като: Discreet, Bella panty и др.

  21. #221
    Аз имам такъв проблем..на почти 15 съм..и от както ми е дошъл цикъла не е спряло да имам бяло течение..мн е кофти..на гинеколог ме е срам да отида..срам ме е да се съблека пред който и да е освен приятелят ми..ужасно е..някакви съвети?

  22. #222
    Слагай тампон да ти попива и няма да е толкова гадно.

  23. #223
    не ми е усобено удобно,но ще пробвам..мс за съвета

  24. #224
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от chrisy26 Виж мнението
    И аз имам бяло течение. Все още не ми е дошло и искам да попитам понеже не усещам сърбежи и разни подобни дразнения може ли това да е признак за наближаваща първа менструация???
    Да.Или по-точно може би защото при всеки индивидуално .НОРМАЛНО е да ти дойде от 6 до 12 месеца след като се появи бялото течение . При някой идва след 2 години,при други след години и половина има и такива момичета на които им идва първата седмица след като се появи бялото течение . Ти не се притеснявай ! На колко си ?

  25. #225
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Germany
    Мнения
    1 267
    Момичета да ви попитам вие всеки ден от месеца ли използвате превръзки (заради течението),дори и да не сте в цикъл?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си