.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 296

Hybrid View

  1. #1
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    Цитирай Първоначално написано от krasteva
    ох и аз искам бяло течение близо от 2 години, но ме е страх да ида на генеколок, спазвам добра хигиена и всичко както си му е реда, но незнам какво да правя писна ми вече и при това си имам менструация редовно всеки месец, ако може някой да ме посъветва нещо !
    1 съвет мога да ти дам
    погрижи се за здравето си и отиди на гинеколог
    успех!

  2. #2
    И аз имам същия проблем, бях ходила на гинеколог и ми откриха инфекция ( стрептококус от група Ц ) лекувах се и всичко беше добре,но тогава бях девствена .. Сега вече не съм и отново имам същия проблем, не знам какво да направя, страх ме е да отида на гинеколог заради нашите, да не разберат, че не съм девствена, защото съм на 16г! .. Сърбежи, обилно бяло течение, нередовен цикъл, отвратителна миризма .. ужас, не знам какво да правя? А уж всяка вечер се къпя и се подмивам с Лактацид ..

  3. #3
    Хора, при мен няма сърбеж,паране,не е обилно,няма миризма ,но от преди известно време имах нещо като гнойна пъпка (малка де ,но все пак)това повод за притеснение ли е ?? и ако отговорът е "да" как да кажа на майка мии ?

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Ann Isabella Виж мнението
    Хора, при мен няма сърбеж,паране,не е обилно,няма миризма ,но от преди известно време имах нещо като гнойна пъпка (малка де ,но все пак)това повод за притеснение ли е ?? и ако отговорът е "да" как да кажа на майка мии ?
    Понякога пъпчиците там се образуват от бръсненето, не знам дали е от това.
    Иначе просто кажи на майка си, няма от какво да се притесняваш.
    It’s funny how the people who know
    me the least have the most to say..

  5. #5
    Не отлагайте посещението при гинеколог, защото това може да предизвика поява на усложнения и тогава неминуемо родителите ви ще узнаят това, което се опитвате да скриете. Няма нужда да се подлагате на такива мъчения и да търпите това ужасно състояние, след като можете да се отървете от гъбичките с помощта на лекарства. Промивките с Лактацид помагат, но трябва да бъдат в комбинация с предписано лечение. Освен това не бива да се прекалява и с тях, защото се нарушава естествената среда на влагалището.

  6. #6
    calvin_klein
    Guest

    противозачатъчни

    zdraveite imam pritesneniq i iskah da popitam i vas da razbera i vashite mneniq predi sedmica pravihme sex s priqtelq mi i toi svurshi v men na sutrinta sled 12 chasa hodihme i kupihme eskapel i go izpih po princip trqbva da mi doide na 18 may a na men sega vze da mi precapva dali e normalno tova ?

  7. #7
    Здравейте!
    Като начало искам да оточня, че откъм интимната си хигиена съм много стриктна и при полов акт съм внимателна.
    Още от пубертета се оплаквам от бяло течение и като оставим настрана някои жени които не му обръщат внимание, гинеколозите не са къде, къде по-внимателни откъм тази тема и ви го казвам от личен опит..
    Карам направо..
    При последният ми гинеколочен преглед се установи, че имам раничка на матката и обилното бяло течение се е дължало на този проблем ..окай, започнах лечение и като заключение всичко беше наред, думи на гинеколога ми .. С течение на времето което ще рече 1, 2 месеца не бях длъжна да нося ежедневна превръзка даже докато в последно време забелязах, че това непоносимо течение се появи отново ..
    И си викам на акъла, да не би всичко това да се дължи на стрес, настинка, простудяване, защото за мен ще бъде наистина абсурдно да разбера, че тази раничка не се е излекувала както ми каза гинеколога ми .. И съм любопитна да разбера от вас дали с вагиналните промивки е възможно да предотвратя поне обилността на това течение докато не се върна при гинеколога си за преглед..

  8. #8
    kotetooo267
    Guest
    Аз съм на 12. Имам бяло течение ,което понякога е бяло, а понякога съвсем леко жълтеникаво, не ме сърби, нито ми пари. Само че понякога има лек мирис. Това нормално ли е?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си