Цитирай Първоначално написано от Cut
Цитирай Първоначално написано от ninity11234
и аз мисля, че тази тема трябва да е при важните..
Тя Е важна..

Дами ще ви споделя нещо.
Преди година имах тези проблеми с бялото течение.Гинекологът ми ме друсаше с всякакви хапчета,но без ефект.Накрая ми писна да хвърлям толкова за лекарства,пък и си тровех организма. Започнах всеки ден по два пъти да се мия със студена вода (по-точно ледена..). След две седмици бях напълно здрава. Няма да разказвам как съм стигнала до тоя метод. Важното е,че имаше ефект.Опитайте.
Аз знам за промивки с вода и сода или с тетра също много помага и ако има сърбежи тетрата много успокоява

..Затрупах се с информация и на мацките които още не им е дощло мога да кажа само радвайте се...и се молете да не припадате от болка като ви дойде.На пича там дето му течало "нещо" незнам какви левкоцити са ти казали ... ама предполагам че е левкоцитоза... ( Левкоцитоза се установява при: остри бактериални инфекции особено кокови (ангина, абсцес, апендицит, перитонит, пневмония, гноен менингит, сепсис, скарлатина, дифтерия, холера и др.), при някои вирусни инфекции (пертусис, инфекциозна лимфоцитоза, инфекциозна мононуклеоза), при белодробен и миокарден инфаркт, чернодробна некроза, масивни изгаряния, травми, оперативни интервенции, тумори, остри и хронични левкози, миелофиброза, мегакариоцитна левкоза, при физиологични състояния: бременност, студ и топлина, при прием на кортикостеориди. ) съжалявам за отклонението...но има хора които не знаят и направо си е за смях да кажеш че си болен от "левкоцити" .
Относно аналния секс мои приятелки казват,че е много яко защото в ануса също има ерогенни зони ( за това има и обратни)...и изисква много ЛУБРИКАНТ ... ако искаш да правиш такъв тр да е винаги с презерватив и да се прави само там...ако не искаш и от там бяло течение да ти тръгне...
Относно бялото течение може да се получи от много неща,но по принцип почти всички момичета го имат в пубертета заради адското бушуване на хормоните...но ако имате отидете защото може и да не е от безобидното.Такаааа бяло течение се получава от всичко за което можете да се сетите... от разни водни басейни,ако ходите на спа и влизате в джакузи...ако сядате или дори леко пръсне от обществени тоалетни в разни заведения...дискотеки,хотел и.Много важно и как се бършете след тоалетна...за което странно но факт някой се бършат от зад на пред което е много грешно...също при настинка или някаква болест може да се появи бяло течение от антибиотиците и веднага на лекар защото тва са гъбички които си се размножават адски бързо и може да стане супер сериозно...също не трябва да давате (също и вие да го правите ) на гаджетата ви да ви бъркат отдолу колкото и да уважавам френската любов...тр да е на чисто и след като си е измил ръцете. И на последно място но не и по важност може да ви звучи смешно но не правете секс с момче без презерватив 1во защото колкото и да е сигурен че ще свърши от вън и по време на секс се забременява и 2ро колкото и да е сигурен че е здрав понякога на някои инфекции се явяват само преносители и въобще нямат симптоми ... тка че за ръчичка и на пълни изследваня ако толкова държи на вас ще си ги направи...Другото което е колкото и да сте сигурни в него винаги си имайте 1 на ум защото те изневеряват заради спорта докато ние сме тези които влагат чувства в секса ... и честно да ви кажа много бях влюбена в бившия си...много му вярвах и сме правили със и без презерватив и не съм имала проблеми...до 1 ден преди 1 година се случи пак да е без презерватив ... появиха ми се гъбички (най - елементарните) уж се махнаха ... после кандида албиканис ... оправи се и сега от 2 седмици ходя по 13829329 пъти да пишкам и си мислех че имам цистит,а се оказа стафилококи и съм на инжекции гентамицин...само щото пича се мислеше са адски красив и просто трябваше да се доказва на себе си и да поизнае*е половиния град ... докато не го разбрах...и сега от 1 година не съм правила секс заради него...
Няма нищо страшно при генеколога най - добре е да е жена ще ви е по - удобно ... няма какво да се срамувате защото са минали толкова през тях че вече даже не им прави впечатление ... те си вършат работата а здравето ви е на 1во място!