.
Отговор в тема
Страница 6 от 12 ПървиПърви ... 2345678910 ... ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 296
  1. #126
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    Цитирай Първоначално написано от missyponichkowa
    а аз съм чула че бялото течение е 1-2 години преди менструацията
    това вярно ли е ?
    Бялото течение е болест.
    Това, за което и ти, и sladurka122 говорите, е нормален влагалищен секрет.
    Прочетете страниците назад, всичко е писано и преповтаряно...

  2. #127
    Цитирай Първоначално написано от WaterLilly
    Цитирай Първоначално написано от missyponichkowa
    а аз съм чула че бялото течение е 1-2 години преди менструацията
    това вярно ли е ?
    Бялото течение е болест.
    Това, за което и ти, и sladurka122 говорите, е нормален влагалищен секрет.
    Прочетете страниците назад, всичко е писано и преповтаряно...

    Бялото течение не е болест, а симптом най-често на инфекция.А момичетата, които нямат все още цикъл имат течение известно време преди да им дойде.

  3. #128
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    Цитирай Първоначално написано от YourDream
    Цитирай Първоначално написано от WaterLilly
    Цитирай Първоначално написано от missyponichkowa
    а аз съм чула че бялото течение е 1-2 години преди менструацията
    това вярно ли е ?
    Бялото течение е болест.
    Това, за което и ти, и sladurka122 говорите, е нормален влагалищен секрет.
    Прочетете страниците назад, всичко е писано и преповтаряно...

    Бялото течение не е болест, а симптом най-често на инфекция.А момичетата, които нямат все още цикъл имат течение известно време преди да им дойде.
    Да де, важното е, че се разбра какво имам предвид.

  4. #129

    Re: Помощ!

    Цитирай Първоначално написано от mimimimi
    Хора моля ви помогнете ми.На 13 години съм и още не ми е дошло.Имам приятелки,които са по-малки от мен и вече им е дошло.Моето още го няма,а съм с бяло течение.Преди 2 месеца една приятелка,1 година по-малка то мен,ми каза 4е и тя има бяло течение,а онзи ден ми каза че вече и е дощло.

    Nyama da se plashish, napulno normalno e. I moya doide mnogo kusno. Ako do 15 ne ti doide mojesh da idesh na lekar da se posuvetvash. Ponyakoga predpisvat hormonalni injekcii, no te ne sa za preporuchvane.

  5. #130
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Оф, разберете, че течението няма нищо общо с менструацията!
    Течението е признак за заболяване/инфекция/проблем (нещо не е наред там долу!!!). А това, че нещо не е наред там долу, в никакъв случай не значи, че всеки момент трябва да ти дойде!
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  6. #131
    Здравейте! Изчетох всичко до тук и наистина темата е много полезна.
    Но въпреки това искам да попитам нещо.
    При мен е малко сложно... Преди 3 седмици започнаха проблемите ми, появи се по-гъсто бяло течение, подуване там долу ии дразнене, сърбеж. Малко по-късно и някакъв лек обрив около областта на ануса. По същото време очаквах да ми дойде, но поради незнайна причина ми закъсня доста и не можах да отида по-навреме на гинеколог. В крайна сметка отидох този понеделник чак и си казах оплакванията. Лекарката каза, че от голямата жега тези дни и тогавашната ми честа употреба на превръзки, се е получила нещо кто гъбична инфекция, така и не можах да разбера точно. Тя ми предписа Триклобактер и Ломексин ( крема ). Изписа ми и Ломексин ( хапче ), но него не си закупих, тъй като мина доста време откакто ми се бяха появили симптомите и всичко като че ли беше изчезнало. Почнах да ползвам Триклобактер вместо сапун, точно както ми обясни гинеколожката, мажех се и с крема. Но след 2-3 дена нещата много се влошиха. Единият ден имаше доста голямо подуване там долу, болеше ме, течението отново се появи, този път по-гъсто, по-жълтеникаво и този път и с неприятна миризма. Реших, че тези лекарства не ми действат добрв и за това от вчера ги спрях. Но все пак се притеснявам, защо се получи така? Моля, ако някой е имал подобен проблем, да сподели.

    П.С. Водя полов живот. На почти 18 години съм. Още преди 3 седмици като се появиха 1те симптоми, прекратих полови контакти. А момчето ми няма никакви оплаквания.

  7. #132
    Имам течението от 7 годишна ходих на гинеколог но лекарствата не помагат...Сега какво

  8. #133
    amazing21, имам подобен проблем - на 13 години съм;от може би две години и повече имам бяло течение, а ми дойде на 13 октомври 2008; много се притеснявам и ме е срам; и също така искам да попитам нещо - ако се мия с много студена вода, няма ли наистина да ми се простудят органите?...(четох това за 400-те милилитра, но все пак мното ме е страх) моля ви, помогнете!!!

  9. #134
    Цитирай Първоначално написано от Bianca
    Няма да кажат, подписали са Хипократовата клетва. ;]
    И аз имам бяло течение, а спазвам перхектна лична хигиена. Гадното е, че понякога мирише. ;/
    Сърбяло ме е, боляло ме е (и матката). Страхувам се, че може да имам рак.

    На мен пък една приятелка ми каза, че гинеколозите били задължени да казват на родителите, ако момичето е под 18 години

  10. #135
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Цитирай Първоначално написано от Blondityy
    amazing21, имам подобен проблем - на 13 години съм;от може би две години и повече имам бяло течение, а ми дойде на 13 октомври 2008; много се притеснявам и ме е срам; и също така искам да попитам нещо - ако се мия с много студена вода, няма ли наистина да ми се простудят органите?...(четох това за 400-те милилитра, но все пак мното ме е страх) моля ви, помогнете!!!
    Много ясно, че да.
    Недей да правиш нещо, за което после ще съжаляваш, само защото някой си написал в интернет глупости.. Освен ако НЕ искаш да имаш деца.
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

  11. #136
    Цитирай Първоначално написано от elito0o0o0
    Цитирай Първоначално написано от Blondityy
    amazing21, имам подобен проблем - на 13 години съм;от може би две години и повече имам бяло течение, а ми дойде на 13 октомври 2008; много се притеснявам и ме е срам; и също така искам да попитам нещо - ако се мия с много студена вода, няма ли наистина да ми се простудят органите?...(четох това за 400-те милилитра, но все пак мното ме е страх) моля ви, помогнете!!!
    Много ясно, че да.
    Недей да правиш нещо, за което после ще съжаляваш, само защото някой си написал в интернет глупости.. Освен ако НЕ искаш да имаш деца.
    Благодаря за отговора, няма да го пробвам.

  12. #137
    Повече от фен Аватара на LDto
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    461
    До колкото видях май всяко 2ро момиче което е писало тук има бяло течение .... и аз имам да не остана назад ... чувала съм,че може и да е от простиване на кръста т.е. мацките дето ходят с голи кръстове през земата есента студените дни .... но както пишеше в темата много са факторите за бяло течение

  13. #138
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    От прочетените мнения да разбирам ли, че момичетата, които имат такова "бяло течение" го имат откакто са навлезли в пубертета?
    Смис. питам щото точно това стана и при мен...Влязох в пубертета и се почна едно безцветно лигаво течение, в повечето случай щом преседи няколко часа на бельото изсъхва и става бяло.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  14. #139
    Цитирай Първоначално написано от Claymore
    От прочетените мнения да разбирам ли, че момичетата, които имат такова "бяло течение" го имат откакто са навлезли в пубертета?
    Смис. питам щото точно това стана и при мен...Влязох в пубертета и се почна едно безцветно лигаво течение, в повечето случай щом преседи няколко часа на бельото изсъхва и става бяло.
    при мен е така, но все още се страхувам да отида на гинеколог да не се окае нещо лошо

  15. #140
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Амии на мене ми е от бая време. Ако беше нещо лошо трябваше да има някакви по-сериозни усложнения вече.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  16. #141
    не се знае, някой работи стават бавно и тайно (не че ти пожелавам или нещо такова, то и аз съм в същото положение) трябва да се ходи на лекар, не че и те са много надеждни, ама.. всеки си решава

  17. #142
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Аз ще чакам докато стана на 16-17 години, тъй да ми мине срама, да съм на "възраст" вече и тогава.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  18. #143

    Здравейте!

    Здравейте,прочетох всички ви и сега аз ще ви попитам нещо!Днес бях излезла на разходка и като се прибрах почувствах нещо мокро.Когато се погледнах беше нещо като слус и си мисля,че след една година или месец ще ми дойде цикъла!Ако знаете нещо казвайте!!!

  19. #144
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    И аз година преди да ми дойде забелязах наличието на бяло течение. Явно това е от пубертета.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  20. #145
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Аз съм чувала че бяло течение може да се появи и просто когато си настинал
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  21. #146
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от StolenBliss
    Аз съм чувала че бяло течение може да се появи и просто когато си настинал
    Възможно е, само дето в повечето случаи когато си настинала течението е жълтеникаво, понякога и леко зелено.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  22. #147

    Re: Здравейте!

    Цитирай Първоначално написано от karmela04
    Здравейте,прочетох всички ви и сега аз ще ви попитам нещо!Днес бях излезла на разходка и като се прибрах почувствах нещо мокро.Когато се погледнах беше нещо като слус и си мисля,че след една година или месец ще ми дойде цикъла!Ако знаете нещо казвайте!!!
    Бяло течение ми се появи в 4-ти клас, а първата ми менструация беше в 6-ти. При всеки е различно.
    Иначе аз до ден днешен (или по-точно до преди да хвана мистериозни гъбички от нищото) си имам бяло течение, което просто ме влудява, макар че всъщност гъбичките ме влудяват повече.
    ПП. На 17 съм.

  23. #148
    Повече от фен Аватара на amnessia
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    България
    Мнения
    442
    И на мен бялото течение ми се появи вслидстие от пубертета , когато започна овулацията.До сега не е спряло.Но и аз ще почакам към 17 години да ходя вече на лекар
    БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

  24. #149
    абе... на 13 съм ... (ся ше кажете имаш време ) имам бяло течение от близо година -две ... едно момиче ми вика ... щом имаш бяло течение ,значи скоро и цикъл ще имаш ... трябва ли да и вярвам ? това вярно ли е ?

  25. #150
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от skilletxx
    абе... на 13 съм ... (ся ше кажете имаш време ) имам бяло течение от близо година -две ... едно момиче ми вика ... щом имаш бяло течение ,значи скоро и цикъл ще имаш ... трябва ли да и вярвам ? това вярно ли е ?
    По принцип да. Вече си на 13 и е нормално да ти дойде. На мен 1-2 години преди да ми дойде първата менструация ми се появи въпросното течение.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си