.
Отговор в тема
Страница 12 от 12 ПървиПърви ... 289101112
Резултати от 276 до 296 от общо 296
  1. #276
    Цитирай Първоначално написано от zzzsmile Виж мнението
    Здравейте.
    На 16 г. съм, от доста време имам бяло течение, но от 3,4 дни започна да ме сърби и боли в областта на влагалището и течението стана гъсто с кисела миризма, която не е много силна.Прочетох доста информация и може би са гъбички, но не знам какво да правя. Със сигурност ще трябва да посетя гинеколог обаче много се притеснявам, защото досега не съм ходила.
    Моля ви за съвет
    Здравей, аз лично направих така: супер много протеснения , оказаха се гъбички , защото правехме без презерватив, което е глупаво , защото и аз бях на твоята възраст. Не можех да кажа на майка ми , затова се обадих в линика Торакс, която е частна записах си час, много са добри там , струваше ми 60 лв , лекарствата 30 ... Абе общо взето по-добре отиди при личната си и искай направление за гинеколог и кажи , че мислиш, че имаш цистит или че си решила да се прегледаш и няча нужда майка ти да Знае , съветвам те така тъй като ако са гъбички да знаееш, че на всеки се случва да не казвам , че повечето се самолекуват тъй като има известни лекарства за тях.

  2. #277
    Аз вече и казах, работата е там, че аз все още съм девствена и няма как от това да се появят .. всичко е възможно причината за появата им не е само една .. утре ще ходя за направление при личната иии да видим какво ще стане .. сега се опитвам да свикна с мисълта, че трябва да се съблека и да легна на онова магаре или както му беше името и някакъв непознат да ме преглежда супер странно ми е

  3. #278
    Имам бяло течение повече от 1 година ... Има мирис, който не е особено приятен .. Мия се редовно, но никакъв ефект Течението си е бяло, понякога и прозрачно .. Напоследък се появява доста често.. Притеснявам се, слагам дамски превръзки (малките), нямам цикъл .. МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ

  4. #279
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Ходих на гинеколог по друга причина, но попитах и за течението. Гинеколожката каза, че е напълно нормално всяка жена да имала и няма от какво да сме се притеснявали, даже и зелено да е било. Естествено ако някой го дразни да отиде да попита, може да е признак на киста, но в противен случай течението винаги си го има докато не родиш мисля. При всяка жена е така.
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  5. #280
    преди време (преди да си загубя девствеността) ходих на гинеколог относно бялото течение, взеха ми проба ала-бала, гледаха ме и на ехограф и се оказа, че всичко ми е наред. Дори ми казаха, че това е нормално при пубертета и ми предписаха някакъв интимен гел, с който да се мия всяка вечер, но и той не помогна. Забелязах, че след като си изгубих девствеността ту се усилва, ту намалява, а майка ми ми е казвала че и сега чат-пат преди да й дойде цикъла и се получава бяло течение......
    вече почвам да мисля, че не може да се излекува

  6. #281
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    И аз имам много често и ме побърка вече.Макмирор мисля,че бях взимала,гиналгин,но пак нищо.Изключително дразнещо е това бяло течение.На гинеколог бях ходила...тая жена направо ме изнасили....и имам страх вече от гинеколози.
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  7. #282
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от teenems Виж мнението
    И аз имам много често и ме побърка вече.Макмирор мисля,че бях взимала,гиналгин,но пак нищо.Изключително дразнещо е това бяло течение.На гинеколог бях ходила...тая жена направо ме изнасили....и имам страх вече от гинеколози.

    Да не си била на онзи ехограф, на който му слагат кондом
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  8. #283
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    ^Господи,да....
    ...но тя като цяло беше много груба.
    После ме боля всичко до другия ден,направо се чувствах наистина ужасно...
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  9. #284
    Фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    near the water
    Мнения
    145
    Явно не е била достатъчно внимателна, иначе не би трябвало да има проблем. Винаги има усещане съвсем леко, че нещо се случва но чак болки никога не съм имала

  10. #285
    Голям фен Аватара на TheDeath
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Дълбоко в мрачния свят на Нищото
    Мнения
    535
    Ако няма бактериална инфекция (бактериален вагинит) мисля се казваше или някакво друго заболяване знам, че течението се регулира със смрадлика, вари се и се ползва за измиване. Помага, поне на мен ми помогна, варя си смрадликата, прецеждам и се мия с водата всяка сутрин, вечер си ползвам интимния гел. Това в случай, че гинеколг не е установил някакви възпаления, заболявания или нещо подобно, което да изисква лечение
    Няма по-красиво от алената кръв, обливаща черния камък на фона на златистия залез....

  11. #286
    Дам, дам смрадликата наистина помага или содата за хляб. А относно болките при гинеколога - аз също имах такива, имах чувството че ме осакати, но пък за сметка на това излезе, че имам възпаление (заради него имах и болките докато ме преглеждаха).

  12. #287
    kotetooo267
    Guest
    Аз съм на 12. Имам бяло течение ,което понякога е бяло, а понякога съвсем леко жълтеникаво, не ме сърби, нито ми пари. Само че понякога има лек мирис. Това нормално ли е?

  13. #288
    kotetooo267
    Guest
    Съжалявам ,че пускам втори коментар ,но забравих да кажа, че имам отлична лична хигиена. Всяка вечер преди лягане задължително си мия тялото.

  14. #289
    Nevena_sharenata
    Guest
    Аз знам, че е нормално да имаш бяло течение, ако не нямаш цикъл. Това означава, че до 1-2 години ще ти дойде.

  15. #290
    Perfect !!

  16. #291
    пробвайте с чесън, помага

  17. #292
    Фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    near the water
    Мнения
    145
    Какъв чесън, не си играйте с бабини деветини. Човек лесно може да си докара бели и да си развали естествената микрофлора с разни домашни самолечения, без да знае дали изобщо е нужно.
    Ето една много хубава статия http://www.drkaliasheva.com/services...shtno-techenie с ясни обяснения кога е нормално и кога е притеснително и задължително има нужда от консултация с доктор, за да назначи лечение.

  18. #293
    Благодаря за темата! Доцега не се бях замисляла, че това е нещо опасно. Знаех само, че имаш бяло течение година преди да ти дойде цикъла.
    4ing4ongkitaec

    http://line.romanticcollection.ru/ex/index.gif

  19. #294
    I guess it is this white current and my friends tell me that it is a sign that my cycle will come but in a few months..is it true ??

  20. #295
    Аз ползвам едни билкови превръзки и спежиален измивен гел с тибетски билки. С тях си реших проблема
    https://mytiande.bg/shop/zdrave/zhen...ner/?ref=23633
    Последно редактирано от Мим : 01-21-2021 на 08:44

  21. #296
    Явно не е била достатъчно внимателна, иначе не би трябвало да има проблем. Винаги има усещане съвсем леко, че нещо се случва но чак болки никога не съм имала

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си