Цитирай Първоначално написано от zzzsmile Виж мнението
Здравейте.
На 16 г. съм, от доста време имам бяло течение, но от 3,4 дни започна да ме сърби и боли в областта на влагалището и течението стана гъсто с кисела миризма, която не е много силна.Прочетох доста информация и може би са гъбички, но не знам какво да правя. Със сигурност ще трябва да посетя гинеколог обаче много се притеснявам, защото досега не съм ходила.
Моля ви за съвет
Здравей, аз лично направих така: супер много протеснения , оказаха се гъбички , защото правехме без презерватив, което е глупаво , защото и аз бях на твоята възраст. Не можех да кажа на майка ми , затова се обадих в линика Торакс, която е частна записах си час, много са добри там , струваше ми 60 лв , лекарствата 30 ... Абе общо взето по-добре отиди при личната си и искай направление за гинеколог и кажи , че мислиш, че имаш цистит или че си решила да се прегледаш и няча нужда майка ти да Знае , съветвам те така тъй като ако са гъбички да знаееш, че на всеки се случва да не казвам , че повечето се самолекуват тъй като има известни лекарства за тях.