.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Връщане на Скайп парола

    имам голям проблем смениха ми паролата на скайпа и сега не мога да влизам,опитах се да я разбера с тва за забравената парола кадето се пише емайл адреса и скайпа ама не стана,как мога да си разбера паролата?искам си скайпа ако някои мойе да ми помогна да пи6е


    *Липсва описателно заглавие на Кирилица!
    Точка 7 от Правила на форума.

    Редакция на MakeMeLaugh

  2. #2
    Аватара на ViolentSaint
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    2 крачки пред ТЕБ !!!, България
    Мнения
    515
    Кой ти я смени бре ?!!
    И това е начина чрез забравена парола и е-мейла.
    Другия е да налучкаш но едва ли ......

  3. #3
    еми смениха ми я и то 4овек ,на който имах доверие. и кво излиза сега няма да мога да си разбера паролата никога

  4. #4
    Аватара на ViolentSaint
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    2 крачки пред ТЕБ !!!, България
    Мнения
    515
    Е как никога бе немога да разбера какъв е проблема със забравена парола?? На много мой познати се е случвало да си забравят паса или някой да има направи номер и винаги от там им намирам паролите.

  5. #5
    Е да но не винаги скайпа ти признава пощата. На мен като ми бяха сменили паролата дадох пощата, ама чушки...

  6. #6
    eми то4но.аз нали пробвах с емайла ама ми изписва имало някво несъответствие и не6те

  7. #7
    Да не би да си писала някакъв друг имейл?
    Пък една приятелка си писа несъществуващ имейл, после си забрави паролата и разбира се не можа да я смени.

    cherry*kiss

  8. #8
    creet
    Guest
    еми, не е трябвало да си казваш, аз ако си кажа ще се самоубия, всичко ще замине на кино, имейли, регистрации в саитове скайп, всичко, вклучително и на брат ми, еми обеди този човек да ти я върне иначе лошо

  9. #9
    blagodarq 4e se opitahte da mi pomognete,ami edinstveniq na4in e naistina da ubejdavam da mi kaje taq parola ama edva li

  10. #10
    начина е...................











    да си направиш нов скайп

  11. #11
    Както се влиза в чужди скайпове така и можеш да си върнеш скайпа

  12. #12
    хитрец

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си