.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Супер фен Аватара на vivteen
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    силистра
    Мнения
    1 169

    Проблем с камерата

    Проблемът ми е следният:хиляди пъти ми се е налагало да си преинсталирвам камерата и винаги е ставало,но след последното ми преинстлирване на windows-a просто не иска.Изписва ми съобщениета:Another instance of the setup is already running.Please wait for the another intance to finish then try again.Това ми се появява като натисна да ми се отвори Е: .Пробвах и долу в десния ъгъл като ми е появи,че има ново устройство да го инсталирам там пък ми търси файл usb202VM.sys.
    <3forbidden taste is the sweetest<3

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Samoten89
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    434

    Re: Проблем с камерата

    Цитирай Първоначално написано от vivteen
    Проблемът ми е следният:хиляди пъти ми се е налагало да си преинсталирвам камерата и винаги е ставало,но след последното ми преинстлирване на windows-a просто не иска.Изписва ми съобщениета:Another instance of the setup is already running.Please wait for the another intance to finish then try again.Това ми се появява като натисна да ми се отвори Е: .Пробвах и долу в десния ъгъл като ми е появи,че има ново устройство да го инсталирам там пък ми търси файл usb202VM.sys.
    Пробвай на Е десен бутон и explore. Явно ауторъна се е збъгясал и добави драйвера ръчно за камерата, а не от инсталатора, ако не можеш. Control panel add hardware already connected don't search i will choose the driver to install have disk browse и търсиш за ОС-а ти папката с драйвера един .inf файл или нещо подобно се води. Цъкаш го и инстал на даденото устройство в списъка, който ще се покаже. Може да са няколко файла пробвай всеки. И като записваш continue anyway или yes, каквото ти излезе съответно . Ако имаш записан драйвер от device manager му изтриваш драйвера.

  3. #3
    Супер фен Аватара на vivteen
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    силистра
    Мнения
    1 169
    Аз се оправих.Все пак мерси много
    <3forbidden taste is the sweetest<3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си