.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Игри за 256 RAM

    Abe xora mojete li da mi kajete nqkvi igri za 256RAM


    shadow4e
    Описателни заглавия.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    има мн търси в замунда

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Samoten89
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    434
    Ами то само от РАМ трудно да се каже и жанр не си казал. Важно е видео картата и процесора повече от колкото рамта .
    Homeworld 1/2
    Stronghold
    Emperor Battle For Dune
    Battle Realms
    Red Alert 2
    Shogun Total War
    Red Faction 1/2
    Quake 3
    Need For Speed 3/4/5 Underground
    Formula 1 2002

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    например като counter-strike jardinains icy towner mario forever има и други много по хубави

  5. #5
    256 mb e video kartata

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Samoten89
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    434
    Цитирай Първоначално написано от Bebeto666
    256 mb e video kartata
    Е то и на 128 мб видео карта може да играеш супер игри, ако не знаеш . Човек имам 256 ддр 2 карта и е пълен боклук! Това не е никаква информация... Има толкова много видео карти, че просто. FX5800 ли е или MX440, Radeon 9600, GeForce 7300 LE... Много са просто и коренно различни. Видео картата също е рам, но по принцип се има в предвид рам паметта на дъното. Процесора е от значение също. Колко бита е видео картата много голямо влияние оказва .

  7. #7
    Аватара на illidan_stormrage_bg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    на майната си
    Мнения
    50
    StarCraft, Diablo, WarCraft
    256 bit crypt -> xelA evol I <-

  8. #8
    Аватара на TheRunaway
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Valhalla
    Мнения
    179
    Super Mario
    И ето ме - нося се над града като птица без кости, спускам се стремително надолу и студеният въздух ме обгръща, и ме омаломощява, и ме притегля там, където лунната светлина посребрява водата..

  9. #9
    Купи си 1 гига струва не повече от 30 лева и ще можеш горе долу да играеш нови игри. ( като гледам с колко рам си явно процесора ти няма да е от новите )
    хубави крака! В колко отварят?

  10. #10
    Никакви чистоти не са важни. Важно е дъното дали е едноканално или двуканално, каква е паметта ( DDR800, DDR2, DDR3) ЗА видеото 256MB е нормално но колко бита ти е шината ( ако е под 128Bit )
    Можеш да клокнеш малко процесора и видеото колкото леко да ти се дигнат FPS-тата. Моя комп имаше 1GB и му зех още 2 гиги. Излезе около 60 лева. Абе за рама гледаш какъв и DDR800 DDR2 или 3 ( Съмнявам се да е 3 ) кажи си и каква ти е видео картата.
    хубави крака! В колко отварят?

  11. #11
    Повече от фен Аватара на Samoten89
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    434
    Цитирай Първоначално написано от T3RROR
    Никакви чистоти не са важни. Важно е дъното дали е едноканално или двуканално, каква е паметта ( DDR800, DDR2, DDR3) ЗА видеото 256MB е нормално но колко бита ти е шината ( ако е под 128Bit )
    Можеш да клокнеш малко процесора и видеото колкото леко да ти се дигнат FPS-тата. Моя комп имаше 1GB и му зех още 2 гиги. Излезе около 60 лева. Абе за рама гледаш какъв и DDR800 DDR2 или 3 ( Съмнявам се да е 3 ) кажи си и каква ти е видео картата.
    Всъщност честотите са много важни и то всички освен може би AGP честотата. На паметта е хубаво да е 5:4 съотношение спрямо процесора, за да действа максимално добре компа и много хора са го казвали това . Освен това зависи самият процесор FSB, колко е. 166 е добре, но 100 е доста бавно в мегахерци. Паметта работи много по-бързо ако е 800 мегахерца. Видео картата в пъти по-бързо работи/опреснява при по-големи честоти, защото има точни формули за умножаване. Скоростта на изобразяване е много по-добра. Текущата ми видео карта е ДДР само, но е много мощна, защото честотата на паметта е 700! FX 5900XT се води. Представете си, ако е ДД3 ще работи на 2100 мегахерца пушка от всякъде! Освен това е 256 бита шината на паметта макар и само 128 мб и има 22.4 GB/s трансфер на данни! Скорост до паметта така да се каже . RAM-та в dual channel почти два пъти по-добре работи също по-принцип. Но зависи еднакви/подобни ли са паметите, че да работят в double channel mode.
    Човека явно не знае как да провери какъв му е компота...
    Everest си изтегли и ни кажи. Най-добрата програма за хардуерна диагностика .

  12. #12
    Шината на видеото е най-важна от всичко. Старата ми видео карта 7300GS беше 512MB (Turbo Cashe) и беше със 64 битова шина. Колкото и да я клокваш няма разлика. На ядрото успях за стигна 650MHz което е стоковото на 9600GT ( сегашната ми видео карта ) а паметта на 7300-ката беше 552MHz успях най-много до 630MHz ( доста далеко до 1150MHz на 9600GT с лек клок) да я дигна. Нищо не стана. Мощен процесор, много памет но 64 битова шина. Може да е 500GB памет 500GHz процесор но при 64 битова шина нищо не става. Като играеш се едно гледаш слайд шоу
    хубави крака! В колко отварят?

  13. #13
    Повече от фен Аватара на Samoten89
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    434
    Цитирай Първоначално написано от T3RROR
    Шината на видеото е най-важна от всичко. Старата ми видео карта 7300GS беше 512MB (Turbo Cashe) и беше със 64 битова шина. Колкото и да я клокваш няма разлика. На ядрото успях за стигна 650MHz което е стоковото на 9600GT ( сегашната ми видео карта ) а паметта на 7300-ката беше 552MHz успях най-много до 630MHz ( доста далеко до 1150MHz на 9600GT с лек клок) да я дигна. Нищо не стана. Мощен процесор, много памет но 64 битова шина. Може да е 500GB памет 500GHz процесор но при 64 битова шина нищо не става. Като играеш се едно гледаш слайд шоу
    Да аз за 512 мб 6200 видео карта бях чул. Това са видео карти като за глупави хора дето гледат Я 512 МБ - КУПУВАМ Я! А не знаят колко е важна скоростта на достъп до паметта. За сравнение memory bandwith на FX 5900XT, която е много стара е почти колкото на Ati Radeon HD3650 512 мб ддр 2! Която е доста по-нова и се води по-мощна видео карта. В смисъл дори на RFactor ФХ вадеше до към 160 кадъра в секунда, което е супер! Знайте, че е доста важно и процесора на каква честота работи, защото той изчислява какво трябва да изобрази видео картата. Тя също си има процесор, но основният мисля, че е по-важен CPU-to.
    Ето двете видео карти подробно сравнени да видите, че по много показатели са почти еднакви .

    http://www.gpureview.com/show_cards....=162&card2=562

    Говорим за видео карти с разлика в производството от 3-4 години!

  14. #14
    ДА наистина добра карта имаш.
    хубави крака! В колко отварят?

  15. #15
    Icy Tower

    Teeworlds

    Mortal Kombat 4

    Super Mario

    Peace \\//

  16. #16
    Zamunda->Каталог->Игри (Бета версия)

  17. #17
    xora kato si drupnax Devil May Cry 3 i mi izlezna ei tva

    http://prikachi.com/files/566359A.jpg

  18. #18
    Като гледам какво пише май нямаш свободно място, за да ти се пусне инсталацията.
    хубави крака! В колко отварят?

  19. #19
    ami osvobodix si i stana 4,22 GB v C-to

  20. #20
    А някъде пише ли играта колко място иска? Аз като гледам тя 4 гиги. Сигурно и трябват към 7 гигабайта за да се инсталира. И като гледам иска най-малко 512MB рамец за XP.
    хубави крака! В колко отварят?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си