.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: 5.1 Surround

  1. #1

    5.1 Surround

    Имам проблем подариха ми 5.1 surround system и не мога да накарам колонките да свирят някой ако може да ми помогне ще съм му мн благодарен

  2. #2
    Заплаши ги, че ще им избодеш мембраните...

  3. #3
    Аватара на ViolentSaint
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    2 крачки пред ТЕБ !!!, България
    Мнения
    515
    При така зададен въпроса ти ние от къде да знаем къде бъркаш.
    Я включи ги към тока може и да тръгнат !!

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Samoten89
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    434
    Control Panel - Sounds and audio devices - Speaker settings - Advanced и избираш 5.1 Surround sound speakers
    Друго, което може да прави проблема е от Volume Control да са заглушени говорителите - Mute.
    Последния проблем за който се сещам е настройка в Realtek програмата. От там се избира 6CH 6 канален сигнал до колкото си спомням. Има и тестове . В control panel по-принцип се намира тази Realtek или program files.

  5. #5
    Тва с контрол панела го бмях направил , както и проверих Volume Controla но не свиреха само усилвателя а този Realtek го нямам

  6. #6
    Писна ми от някви тъпи хора, дето не могат дори и проблема си да опишат!!!!!!!
    Какво ще рече това :
    но не свиреха само усилвателя
    ?????????????
    Преди на слушалки ли си бил?

  7. #7
    Абе ей включвам всичко (КОЛОНКИ И усилвател) но само bufera свири а колонките НЕ

  8. #8

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Перник
    Мнения
    59
    И аз имах същия проблем с едната задна колонка не ми свиреше а буфера ми издаваше звук смених PC-то и май се оказа от звуковата карта защото сега всички ми свирят, другото е control panela разгледай го хубаво и ръчкай може да ти търси звук от bluetuta или пробвай да инсталл драйварите на соунт картата наново
    Силно обичам! Трудно прощавам! Жестоко отмъщавам! Никога не съжалявам!

  9. #9
    Може да си прекъснал някой кабел или да ти се е бъгнало нещо софтуерно...

  10. #10
    Не е много трудно да го кажеш така, а?
    Провери как са свързани сателитите (колонките) с буфера, дали не са разменени предни и задни жакове. (гледай цветовете)
    После провери връзката с компютъра. (там, където кабелите от колоните влизат в компютъра - пак гледай цветове)
    Ако всичко е наред - търси в Control Panel нещо с Audio на него и вътре трябва да настроиш да свири на 5.1

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си