.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Силно окосмяване

    Здравейте, на 17 години съм и имам окосмение на доста места-краката,седалището,раменет е. Бръсна си основно брадата, гениталиите и под мишниците. Но имам един проблем-бръсна си и ствола на пениса, но има косъмчета,които избиват все по-нагоре, т.е. към главичката. От известно време съм ги оставил и не ги бръсна, само под тях, защото ме е страх да не стигат прекалено нагоре. Какво да правя, някакви съвети?

  2. #2
    Отиди на лекар. Може да ти дадат добър съвет. С друго не мога да помогна.
    Успех.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  3. #3
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Може да пробваш някакъв садо-мазо начин с отскубване на космите


  4. #4
    ааа, веднъж пробвах, ама освен че умрях от болка не ми помогна, пак изникват

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    17-годишен с такова окосмяване? Е браво ве,ти си мъжко момче.Висок тестостерон.Обаче ще ти писне от тая гъста растителност.Това е само началото.За тия косми дето избиват все по-нагоре,това ще става и без да ги бръснеш.С възрастта ставаме се по космати.

  6. #6
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    пък след 40тата година почва обратното да не ти пука...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от EarthShaker
    пък след 40тата година почва обратното да не ти пука...
    аве то вярно че така, ама докато стигна до 40 какво ще правя Не искам да се излагам пред жените дотогава, де да знам, препоръчайте ми ако не друго то поне на някакъв доктор да отида, ама не знам какъв

  8. #8
    А дерматолог?

  9. #9
    Аватара на TheBestFriends
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Страната на Невъзможното
    Мнения
    199
    не знаеш ли, че колкото повече бръснеш, толкова повече растът ?!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от TheBestFriends
    не знаеш ли, че колкото повече бръснеш, толкова повече растът ?!
    Не падам от небето, спокс Аз точно затова тях не ги бутам, писах че бръсна под тях, обаче те лека-полека се сгъстяват

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Jesus
    Може да пробваш някакъв садо-мазо начин с отскубване на космите
    Оу.. добре звучи.. :P


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  12. #12
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Цитирай Първоначално написано от varnen4e
    Цитирай Първоначално написано от Jesus
    Може да пробваш някакъв садо-мазо начин с отскубване на космите
    Оу.. добре звучи.. :P
    Палавница си ти

    Я момичета да му кажат фото или лазерна епилация дали става за въпросното място.


  13. #13
    Би трябвало. Почти съм сигурна, че става...
    И съм си палавница- да.. :Р


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  14. #14
    Супер фен Аватара на iPurple
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    1 278
    Moje i da e prosto ot vuzrastta.. poprincip prez puberteta se zasilva okosmqvaneto.
    Fall down seven times..
    Stand up eight.

  15. #15

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    648
    Май никой не му разбра проблема или аз не съм разбрал..
    Притеснява се,че като се бръсне,космите му растат нагоре по ствола.И със всяко бръснене по-нагоре..
    Няма начин или пък ако стане,може с пинсетка да ги скубнеш.Малко болезнено,но ако е гъсто ще се бръснеш..
    Never let the fear of striking out keep you from playing the game

  16. #16
    Ох, чел съм доста за тия лазерните или фотоепилациите, все противоречиви мнения, обаче не знам дали за мъже се предлага така и за интимните части, то със самобръсначка или пинсета скоро ще се кара до време, не мога да си позволя да растат по-нагоре.

  17. #17
    Имам същият проблем но в по голям мащаб (предполагам че автора ще разбере за какво говоря ) и дори съм на същите години.Ендокринолог е лекар, който се занимава с хормоните (в случея тестостерон).

  18. #18

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    648
    По-нагоре от ствола на пениса ти няма да растат косми,поне аз така мисля..
    Never let the fear of striking out keep you from playing the game

  19. #19
    Дано не,щото наистина би ми било много неприятно, засега ще бръсна по-надолу. Иначе другата седмица мисля да отида на ендокринолог и на кожен лекар и да се посъветвам и с тях

  20. #20
    amii i da se zasilva okosmqvaneto toi veche e zapochnal da gi brasne taka che.. mii stava s lazer da.. kogato se mahnat ne izrastvat poveche no ne znam dali shte stane shtom si gi brasnal ... poneje edna priqtelka i omrazna da s opravq vejdite i otide na takav lazer i i gi oformiha zavinagi si ostanaha s edna forma .. ee ot vreme na vreme izrastva po nqkoe malko kosamche amaa to ne se zabelqzva taka chee nz dali v tvoq sluchai shte stane lazer varhu brasnene

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Избери някой опитен ендокринолог.По-добре да е мъж.По-наясно е с нещата.Освен това спокойно ще се съблечеш,ако се налага оглед.Може да каже да свалиш и слипа.Понеже хормона и окосмяването са свързани с половите жлези.Някои мъже са много космати и това е генетично заложено.Проблемът ти вероятно е такъв.

  22. #22
    Аватара на heroine
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Hate City Sofia.
    Мнения
    392
    ходи на лазерна епилация
    Страх ме е от себе си ,
    когато загубя мечтите си.

  23. #23
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Силно окосмяване

    Цитирай Първоначално написано от Dokken
    Здравейте, на 17 години съм и имам окосмение на доста места-краката,седалището,раменет е. Бръсна си основно брадата, гениталиите и под мишниците. Но имам един проблем-бръсна си и ствола на пениса, но има косъмчета,които избиват все по-нагоре, т.е. към главичката. От известно време съм ги оставил и не ги бръсна, само под тях, защото ме е страх да не стигат прекалено нагоре. Какво да правя, някакви съвети?
    точно това, което инстинктивно си направил - НЕ ГИ БРЪСНИ!

    човек и на челото има "косми", а камо ли по пишката. който не вярва може да си бръсне челото три седмици и да сподели опит ако смее

    при теб явно има едно генетично предразположение, вероятно съчетано с подходяща хормонална почва, но решението на проблема с пишока е банално просто и то НЕ се състои в отстраняване на космите механично - това води до тяхната ескалация, а в чисто "женския" прийом на скриването им!
    т.е ползвай кислородна вода, перхидрол или други окислители, които правят косъма: 1/ оптически невидим. 2/крехък и нежен. 3/ атрофичен и със забавен растеж.

    ако дивашки ги бръснеш или отскубваш - ефекта е точно обратният на описаното по-горе!

    p.s. който Мъж над 15 годишна възраст НЯМА нито един притесняващ го космен фоликул по ствола на пениса си - да пише тук!
    ще го изследваме за да видим дали няма някоя хромозомна аберация

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си