.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    250

    къна за коса ..

    Здравейте!
    Косата ми е тъмно кестенява...ии съм решила да си купя черна къна ..Въпроса ми е има ли смисал..ще хване ли и ще може ли да стане черна..
    наистина съм незапозната ,затова реши да попитам вас..ще съм благодарна за отговорите ии ако ме насочите към марка цена и т.н. .. Благодаря предварително.

  2. #2
    Би трябвало да стане. С марките не съм запозната, но не са скъпи.
    Успех.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  3. #3
    Да ще те хване, но не ти препоръчвам да се къносваш.По-добре с боя.Защото и аз преди се каносвах и после много трудно ми хвана боята.Трябва да ти израсте косата или 1 година да мине някъде, откакто си се каносвала, за да те хване боя, е ако искаш после, разбира се.А иначе не са скъпи - има и по 2 3 лв. и са хубави.Другото лошо нещо на къната, е че в косата ти има после .. как да каже нещо като боклуци, понеже е на билкова основа.И е голяма играчка после да ги махнеш.От къпане не могат да паднат всичките.


    Вижте, Моля!

  4. #4
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Ще стане черна,обаче вече в каната слагат такива оцветители,че е вредна колкото и боята за коса....после като почне да се отмива и се покажат кафявите корени се получава супер мазано.

  5. #5
    Супер фен Аватара на shell
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 273
    Да ще ти хване къната Аз съм най-доволна от АФТАБ,в малки пакетчета и едното струваше 0,70лвлКосата ми се подхрани,изглежда супер,много е блестяща и мека Пробвах и къната на АРОМА,но тя не ми хвана

  6. #6

  7. #7

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    250
    оо мерси много..днес си взех индийска..каносах се и стана мн якичко..мн се кефя

  8. #8
    Супер фен Аватара на shell
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 273
    Цитирай Първоначално написано от pyfpaff
    оо мерси много..днес си взех индийска..каносах се и стана мн якичко..мн се кефя
    Да ти е честита новата прическа

  9. #9
    къната не е добро решение защото тя обвива косъма , от там изглежда по = гъста
    ,от там идват тези ' боклучки' за които говорите ,това е ронеща се къна.
    когато се къносаш косъма се запечатва косъма и подхранването не е възможно защото съставките не проникват
    отделно че боя не хваща отгоре ...
    най-доброто решение е безамонячна боя

  10. #10
    ще използвам тази темичка, за да не отварям нова..таа аз съм с тъмно кестенява коса, но искам да я изсветля 1-2 тона.мислите ли, че ако сложа руса къна ще се получи

  11. #11
    няма да стане,къната е подходяща за тон в тон боядисване
    вземи си безамонячна боя,която ще запази косата ти здрава
    но изрусяването като цяло е специфично
    не препоръчвам домашни експерименти

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си