.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Възможно ли е да е цветна бременност?

    Така...закьсня ми с 25 дена този месец и сега кръвотечението е много слабо и кафеникаво...възможно ли е да е цветна бременност?

  2. #2
    hottie
    Guest
    просто си направи тест...

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    просто си направи тест...
    Няма смисъл да гадаеш,пък и тук никой не може да ти каже със сигурност.

  4. #4
    Супер фен Аватара на BlackWings
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във форума
    Мнения
    1 636
    Възможно е и да имаш някакви хормонални проблеми , за което е нужно да се консултираш с лекар. Но най-добре си направи тест , за да си отговориш на сегашния въпрос..

  5. #5
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Колко си висока? Колко тежиш? Нежелано окосмяване да имаш? Упорито акне?
    Ако не е бременност, ми намирисва или на анорексия, или на ПКЯ.


    Верно ли за 25 дни не ти мина през ум да си направиш тест за бременност?!?!?!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  6. #6
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Мацки, по-кротко да не ви делна мненията.

  7. #7
    Авторката, защо верно не си направиш тест?
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  8. #8
    zna4i az si napravih test 5 dni sled zakusnenieto i beshe otricatelen...kakvo moje da mi ne e v red?

  9. #9
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Отиди на лекар. Може дае от много неща. Калпазанка е права най-разпространените причини за чак толкова дълго закъснение са това, ако си била цял месец на диети примерно може да ти закъснява. Друго е ПКЯ - поликистозни яйчници. На мен така два пъти ми дойде на 42-рия ден, на следващия месец на 20-тия, отидох на лекар и ми откриха проблема. Ти си си задължително за лекар.

    П.п. Дарла, успокой малко нервите. Не може да се караш с всеки, който влиза в нози раздел. Разделът е създаден, за да носи положителни емоции, но като гледам след тези кавги доста хора се отказаха, разделът замира... Създава се нова тема и ти веднага правиш забележка. Калпазанка изказва мнение, ако почне да дава съвети за лекарства, тогава пиши ЛС на някой от модераторите и ще се вземат мерки.

  10. #10
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    krem4et0, трий смело!
    shadow4e, благодаря за подкрепата. Така и така сме зачекнали темата за докладване при изписване на лекарства- трябва ли да санкционирате пубертетчетата, които преписват хлорнитромицин в Козметика и диети? М? А пича, който изписа ципрофлоксацин за цистит, само защото негов приятел имал същото заболяване и джипито му му предписал това лекарство? Не ми харесва, че мерите с двоен аршин.

    Авторке, видя ли останалите въпроси- имаш ли нежелано окосмяване /мустачки, черни дълги косъмчета по брадичката, по ареолите на гърдите/, нередовна менструация /за пръв път ли се случва да закъснее толкова много?/, твърде дълъг месечен цикъл, упорито акне /третираш го с какво ли не, но не се повлиява/, задържаш ли течности /забелязваш ли да ти оттичат краката?/? /Не е нужно да отговаряш в темата, просто си отговори на тези въпроси./
    Ако не си водиш календарче, не е зле да започнеш.
    Съветвам те да посетиш гинеколога си. Направи си списък с всичко, което искаш да го попиташ или да споделиш с него /свързано естествено с проблема/.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  11. #11

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Свищов
    Мнения
    208
    Също така е възможно теста да не е отчел правилно.Нощо няма да загубиш ако си направиш още един! Успех

  12. #12
    Повече от фен Аватара на WooDy
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    оmг о.О sмqтаi ;D
    Мнения
    471
    Цитирай Първоначално написано от 6emet4e
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    просто си направи тест...
    Няма смисъл да гадаеш,пък и тук никой не може да ти каже със сигурност.



  13. #13
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    kalpazanka, тия теми изобщо не ги открих. дай линк в модераторската помощ.....аз ли не довиждам.....не знам.

  14. #14
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Готово. А за ципрофлоксацина темата е старичка /не я намирам и аз /, но я използвах за пример как едни минават метър, а други ни разпъвате на кръст.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  15. #15
    Не е възможно

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    da,be,a izkazvaniq kato "namirisva mi na anoreksiq" sigurno vliqqt mnogo dobre na nervite na pritesnenoto momi4e!

    i za da ne se prieme kato zaqjdane:
    P.S.- kalpazanka,v momenta v razdela "zdravni problemi i bolesti" se razglejda dosta "jivo" temata Anorexia,napravena ot momi4e s postavena diagnoza,koeto tursi pomo6t.Eto v tazi tema naistina 6te mi e interesno(a i ne samo na men)da spodeli6 tova,koeto znae6 naprimer za tazi bolest,a i mislq,4e 6te nau4a ne6to pove4e.Vse pak ETO TOVA bi bilo pomo6t,a ne izli6no psihqsvane na horata.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си