.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: Книга

  1. #1

    Книга

    Здравейте на всички!!!
    От доста време си чудя коя книга да почна да чета, но така и не намерих подходяща!? Бихте ли ми препоръчали някаква книга плс. Търся нещо с епична любовна история и същевременно да има нещо над, което да се замислиш - някакви философски мисли или нищо подобно. От друга страна харесвам и книги, в които всичко се развива мн бързо и динамично - приключенси или фантастика.

    ПС: Миналата година прочетох "Пеперудата" и много се впечатлих не само, защото главният герой не се спира пред нищо, но и защото е е написана по истински случай - всъщност нейният автор описва всичко, което му се е случило в своята книга. Ако знаете някаква подбна книга пишете плс.

    ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРИТЕ

  2. #2
    "Мечта" на Емил Зола

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    413
    Secret Sentence на Vicki Baum. Страхотна книга. И на бългърски трябва да я има.
    “Ние сме болен продукт
    на своето време и вашия труд.
    Градски устроени празни съдби,
    със смъкнати гащи, навели глави. От срам.”

  4. #4
    "Кефер,цветовете на малката Ида" от Милена Фучеджиева

  5. #5
    Голям фен Аватара на krisence
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    607
    Има доста инатересни книжки, аз лично ти предлагам да отидеш в някоя книжарница и да вземеш да процетеш отзад резюметата и да видиш какво сте ти хареса.
    На мен лично много ми харесаха книгите: Здрач - Стефани Майер
    Дуел - Тили Багшоу
    Честни илюзии – Нора Робъртс
    На Мери Хигинс Кларк - Песента от параклиса и Обява за запознанства.

    Дано да съм ти помагнала. Можеш ако искаш да ги напишеш в нета и да им видиш и техните резюмета.

  6. #6
    "Железният светилник", "Преспанските камбани", "Илинден" и "Гласовете ви чувам" - Димитър Талев
    Бъди пастет,но с ъкъл! You are in pain
    Take your LIFE, take your life with COCAINE
    But I am who I am
    so I do what I can, when I can
    but I can't really do a damn thing

  7. #7
    "Огън под леда" от Марион Дели.

  8. #8
    Аватара на SunShinePearl
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    in my world!
    Мнения
    1 439
    ''това е тайна''-Томас Брецина супер яки книжки всички съм ги чела 22 са ....И ЗДРАЧ за 2 дни я прочетох направо не можех да се разделя с нея уникална е !!!!!!!!!!!!!!!!!!а е 500 листа смятай....просто в у-ще като чакха на зъболекар направо само я мъкнех тия 2 дни даже не учех мега яка е ..просто нямам думи....филмът не съм го гледала но смятам че няма и да е наполовина толкова як колкото книгата просто...нямам думи
    ...It's my life and it's now or never,
    I ain't gonna live forever....

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от SunShinePearl
    ''това е тайна''-Томас Брецина супер яки книжки всички съм ги чела 22 са ....И ЗДРАЧ за 2 дни я прочетох направо не можех да се разделя с нея уникална е !!!!!!!!!!!!!!!!!!а е 500 листа смятай....просто в у-ще като чакха на зъболекар направо само я мъкнех тия 2 дни даже не учех мега яка е ..просто нямам думи....филмът не съм го гледала но смятам че няма и да е наполовина толкова як колкото книгата просто...нямам думи
    Без да се обиждаш,но "Това е тайна" са книжки за деца на 10 години! (аз,по това време ги четох,действително много ми харесаха,но тогава бях по-малка...)
    По темата: "Дейвид Копърфийл" от Чарлз Дикенс
    You haven't met yourself yet.But the advantage to meeting others in the meantime is that one of them may present you to yourself.

  10. #10
    Мерси на всички за отговорите Ще се радвам ако давате още предложиния Поноже прочетох здрач преди няколко седмици реших да прочета и останалите книги. Тази книга си заслужава

  11. #11
    Хах аз ще ти препоръчам нещо нестандартно. Прочети Дядо Горио на Оноре дьо Балзак
    Ще научиш доста за обстановката във Франция през 19 век...
    близо 300 страници е, а и ще ти е полезна в 10 клас когато се изучава по литература.



  12. #12
    Последният валс на Матилда

    най-хубавата книга, която съм чела до сега...невероятна..
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  13. #13
    "НЕ ПИПАИ ТАЗИ КНИГА" на Ян Ван Хелсинг

    мн яка книга а и щом искаш философия и мистерия

    наистина за много таини пише в книгата

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си