.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28

Тема: Дерзайте

  1. #1
    Повече от фен Аватара на marjesa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    375

    Дерзайте

    Не желая мнение па темата .. нито съчуствия , нито сарказъм Просто искам да разкажа една история за да видят малките пикли че темите им понякога нямат смисъл .. Че има доста по - сложни неща от това на което се начетох тук ..

    Беше преди 5 години , когато бях на 13 а той на 16. Учехме в едно училище 6 години , докато не се запознахме в чата. Виждахме се в училище. Пишехме си след това. И аз и той и моите приятели и неговите. Винаги беше забавно. Докато не дойде болката. Опитваш се да промениш нещо към по - хубаво Децки ми акъл да тръгна с приятеля му и да парадирам с това. Дали съм го дразнили - Да. Дали го е показвал - Не. Как да покажеш , че си наранен и по слаб ?! Мина първата година с тези децки дразги. Пораснахме с една година. Бях вече сама чакаща него. А той ... нормално върна ми го. Тръгна с Съученичка , която стои до мен на чин. Дали съм издържлива - о да. Слушах сутрин как я е целувал... Казвах ли нещо - не. Мамка му силна съм. Изниза се и другата година.. О да пораснахме и вече не го виждах в училище. Оо да беше завършил. Дали съм го дебнела от кафета - Да. Оплаках ли се - За бога нямах време да рева. Обичах да но не него а другите. Моите чувства бяха по - специални към него. Но имаше и други... О да много. И се чудехме как да се нараним. И да се дразним. И пеперудките в корема ... Оплаках ли се - оо не. Смачка ме любовта но и много ми даде. Още я има тази любов макар с момчето дори да не се поздравяваме. Да се гледаме крадешком. И вечер да мислим един за друг. О да пораснахме . И той ще сключи брак. Да плача ли ?! Или пък да търся съчуствие ?! Няма как да върна отнетите години ... Или тези които предстоят ...
    Та има и по лоши неща от това той да не ти говори .. Или да си мисли постоянно зо секс ... такаче преди да дерете от рев помислете .. това ли е най лошото ?!
    "Ако се страхуваш, че ще бъдеш критикуван не казвай нищо, не прави нищо, бъди нищо."

  2. #2
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Малко тъпо сте се държали така да се дразните, отколкото да сте заедно Но пък не съжалявай, а си запази хубавия спомен за случилото се
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  3. #3
    всеки си му е гадно за неговата си съдба не може да кажеш на "пиклите " да не реват ,ще си реват щом им се реве.Какво искаш да кажеш с темата че техните истории са маловажни а твоята цял роман.Никой не ви е крив ,че не са се получили нещата.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на marjesa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    375
    Да съм обвинила някой ?! Явно не можеш да разбереш , какво имам точно в предвид ...
    "Ако се страхуваш, че ще бъдеш критикуван не казвай нищо, не прави нищо, бъди нищо."

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    Само не разбрах... Искаш да кажеш,че тая история е от тези ''много по-сложни неща в живота '' ли ? щото... ако тва се опитваш да кажеш ... и ти си в заблуда
    (деЦки се пише с ТС ... )

  6. #6
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Много тъжна, но много красиво написана история. Само това ще кажа.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  7. #7
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Каква драма!!
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  8. #8
    Фен Аватара на LiL_MeoW
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    153
    Цитирай Първоначално написано от Punisherrr
    Само не разбрах... Искаш да кажеш,че тая история е от тези ''много по-сложни неща в живота '' ли ? щото... ако тва се опитваш да кажеш ... и ти си в заблуда
    (деЦки се пише с ТС ... )
    Да съгласна съм ако това е драмата на живота ти, значи наистина нямаш проблеми и живота ти е прекалено скучен , затова си измисляш начини по които да си го усложняваш

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    821
    Защоооо няма радост за мен и за тееееб

  10. #10
    деЦки работи

  11. #11
    Нищо ама нищичко не разбрах
    ПП.Някои от 'лиглите' са по-грамотни и от теб ( и от мен) Пък и да си беше поревала бе,можеше по-бързо да ти мине
    Diamonds,Mexico,Tequila

    Момиче съм,по кое не ми личи?

    http://www.facebook.com/pages/Rainy-...205109?sk=wall

  12. #12
    Аватара на aka6a_vamp
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Дълбините на канала :D
    Мнения
    2 458
    О Боже,на това му викаш голям проблем?!Че то и малък проблем не е бе!! Имаш ли представа,че повечето хора имаме истински проблеми,а?!Тва твойто е детинщина,а и за 18 годишна....Ибах ти мисленето!

  13. #13
    Аватара на chelsea
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    то не е град,а джунгла...
    Мнения
    340
    на теб май не ти се е случвало да оставаш гладна или пък да няма къде да спиш примерно, а?

  14. #14
    Тоз' филм май съм го гледал някъде.

  15. #15
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    Цитирай Първоначално написано от w0sh
    Каква драма!!
    Едва ли не станахме свидетели на един малък спектакъл !Мисля че трябва да се направи филм по тази случка,не направо сериал .. шш тоя хероин не прощава на никои маина бати друсалките ги има в тоя форум

  16. #16
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    Цитирай Първоначално написано от chelsea
    на теб май не ти се е случвало да оставаш гладна или пък да няма къде да спиш примерно, а?
    На теб щот пък ти се е случвало , филмите с гангстери от гетото дето няма какво да ядат и въпреки това са хуманни ги спри ,Мясаш ми на рапър в гаранция с тия думи !

  17. #17
    Аватара на chelsea
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    то не е град,а джунгла...
    Мнения
    340
    нито съм рапър, нито съм момче, нито пък ме познаваш, мамин сладък

  18. #18
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    Добре натискаи спринцовката и не мъ занимаваи !

  19. #19
    Аватара на chelsea
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    то не е град,а джунгла...
    Мнения
    340
    селянче, какво да го правиш....

  20. #20
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    Цитирай Първоначално написано от chelsea
    селянче, какво да го правиш....
    ахахах ти ако на Пловдив викаш село бая си зависим ... Я кажи сега Баща ти вечер краи огъня какво ти говори ...

  21. #21
    Аватара на chelsea
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    то не е град,а джунгла...
    Мнения
    340
    ама аз не говорех за селянин като човек, който живее на село /не че и това не е вярно/, ами за селянин като манталитет.
    при всички положения си един голям селянин, последен модел охохохохохохох

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    534
    хаха ама ей филм ... да те светна мила ... тия така наречени " пикли " по долу горе на същите години на които и ти си била ... я сравни постъпката си " да го дразниш със приятеля му " и със проблемите на някоя "пикла " пхаха просто ми писна от тъпанарки като теб които се правят на големите разирачки за живота и , че все едно живота ги е учукал толкова сериозно и са компетентни по всеки един въпрос .. шматка ... като не ти харесва .. горе на екрана има едно червено квадратче със бял Х айде пътя ... съкрошената

  23. #23

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369

    Re: Дерзайте

    Цитирай Първоначално написано от marjesa
    Не желая мнение па темата .. нито съчуствия , нито сарказъм Просто искам да разкажа една история за да видят малките пикли че темите им понякога нямат смисъл .. Че има доста по - сложни неща от това на което се начетох тук ..
    Добре.
    Ама като почнете да се взимате
    за много мъдри и ми става смешно.
    Не си ти центъра на Вселената,
    нито си вся всьо да даваш акъл и пример
    и да имаш мнението си за меродавно.
    Осъзнай се!
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  24. #24
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Цитирай Първоначално написано от Punisherrr
    Само не разбрах... Искаш да кажеш,че тая история е от тези ''много по-сложни неща в живота '' ли ? щото... ако тва се опитваш да кажеш ... и ти си в заблуда
    (деЦки се пише с ТС ... )
    Съгласна съм със всяка една дума, която каза.
    ПС - Щом го обичаш, трябва да се радваш за него, че е щастлив и че е женен

  25. #25
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    Цитирай Първоначално написано от chelsea
    ама аз не говорех за селянин като човек, който живее на село /не че и това не е вярно/, ами за селянин като манталитет.
    при всички положения си един голям селянин, последен модел охохохохохохох
    Ще ти продам дискове с Къци Вапцаров в силните му години , изгледаи ги направи 4-5 линии и пак ми пиши ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си