.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Проблем.

  1. #1
    Demi97
    Guest

    Question Проблем.

    Здравейте. Имам проблем и предполагам, че е на психична основа. Ям когато не съм гладна. Когато има нещо вкъщи, някакво ястие или нещо каквото и да е: шоколад, някакъв плод или каквото и да е, което обичам не спирам да мисля за тези неща докато не ги изям. Опитвам се да изключа за това, но не става. Понякога пък става това: Слагам си някакава манджа,и си изяждам порцията, която не е малка и ми е толкова вкусно, че си слагам още една, по- голяма дори и от предишната и така стигам понякога да 3-4 пълни чинии. Всеки ден преяждам. Направо не издържам. Знам, че аз трябва да се спра, но каквото и да правя това не ми излиза от акъла. Ще се развам да ме посъветвате какво да направя.

  2. #2
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Момче или момиче си ?
    На колко години си ?
    Колко често излизаш на вън през седмицата ?
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  3. #3
    Явно е момиче. Имала ли си проблеми с храненето, някога? Някакви травми от детството? Или просто си тийн и много ти се яде, защото растеш. Аз като бях на 13-15 бях постоянно гладна, много голям апетит имах и не качвах килограми. След пубертета и апетитът ми спадна.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  4. #4
    добави име :
    Guest
    Малко се отклонявам от темата за, което съжалявам.Но се притеснявам дали съм луда ? Съвсем сериозно моля ви да пишете.
    Ситуацията е следната в училище си седя и се чувствам тъжна и отчаяна. След 5 минути или по-малко съм весела. Като се прибрах бях тъжна отново даже ревнах (не си спомням по какви причини). И след малко си пея и съм весела.
    Какво става с мен? Луда ли съм ?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си