.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1

    Да му кажа ли :?

    Има едно момче,което наистина харесвам обаче нали от един квартал сме но учим в различни училища и освен лятото рядко се засичаме.Иначе си пишем всеки ден по скайпа...обаче мн се чуда дали да му кажа защото излизали сме заедно 3-4 пъти и то с други хора и не се познаваме така мн добре...и второто...според вас не е ли мн тъпо да му кажа по скайпа а пък и да му кажа директно кат се видим.. той сигорно ще си каже "Тая па" или нш такова

  2. #2

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    5
    А ако нищо не направиш за да видиш резултата по добре ли ще си.
    В скайп е тъпо да, по добре очи в очи.
    И давай недей чака че кой знае може да ти се изплъзне.
    Бла-бла-бла-бла

  3. #3
    Повече от фен Аватара на SoAfraid
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    InYourEyes
    Мнения
    496
    Skype... No way...
    Forever trusting who you are and nothing else matters!!!

  4. #4
    Аватара на FlashMX
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    По балкана някъде..
    Мнения
    958
    Вижте се още няколко пъти... На кафе кино нещо... и тогава му го кажи.... бах му и този скайп...
    ACϟDC

  5. #5
    Ми покани го на кафе или нещо такова и му кажи.... трябва да се рискува в тоя живот
    When you left I lost a part of me It's still so hard to believe Come back baby please, cause wE belong together !!

  6. #6

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    И как ще търпи развитие връзката ви щом се виждате само лятото?
    пък и не го познаваш достатъчно добре,за да знаеш как ще реагира.
    Ако пък държиш и го харесваш,давай твой си е избора!
    Руса кукличка

  7. #7
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Хахахаха бях в подобна ситуация хахаха
    И си казах по скайп ама защото нямаше как да се видим или поне не скоро...
    Кажи си. Нищо не губиш

  8. #8
    Не му казвай по скайп!
    Stay up all night with the stars *

  9. #9
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Ами по скайп определено не... иначе нали си пишете всеки ден не вярвам да не го познаваш толкова...иначе излизайте повече пъти заедно говорете повече само двамата...и бавно и славно нещата може и да се наредят до първа среща само вие двамата иии останалото... Просто не спирай до едното писане в скайп... Успех!

  10. #10
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    мълчанието е злато,но ние не сме алчни.

  11. #11
    Ми казвай му!

  12. #12
    кажи му но не по скайп а и не го познаваш добре така че не се знае дали няма да реши да се избазика с тебе да те излъже че и той те харесва а ако му го кажеш лице в лице няма как да реши да си направи базик с теб щото се някак ще се изпусне
    може да греша аз не го познавам доколкото разбрах ти също не го познаваш много добре така че винаги имай едно наум
    беше лято по коледа,през една слънчева нощ се качих слизайки на един орех,който беше ниско горе да си набера ябълки от крушата,но си паднах на далаката и си счупих окото и пукнах...

  13. #13
    Аватара на heroine
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Hate City Sofia.
    Мнения
    392
    днеска излизаме с приятели и аз нали си харесвам едното момче и му викам много съм влюбена в тебе, ама го повторих три пъти сигурно и той ми отвърна, аз пък не съм в тебе и продължихме да си говориме, с няколко думи - да не ти дреме
    Страх ме е от себе си ,
    когато загубя мечтите си.

  14. #14
    траи си и страдаи

  15. #15
    Аватара на nefchi_bs
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    2 184
    Няма значение как ще му кажеш,важното е човека срещу теб да не е идиот и да не реагира с простутия..
    Imagine smoking weed in the streets without ... cops ..

  16. #16
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Ами според мен е по-добре да го поканиш да излезете. Първия път ще е просто като приятели, но ако наистина и на двамата ви е приятно заедно. Ще излезете пак. Намекни му след първия път в скайп да излезете ей така някой път пак, защото много си се забавлявала с него. И малко по-малко нещата ще излязат на яве. Като усетиш, че момента е удобен и че той също има нещо към теб, му кажи.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    po skpe nedei.Izlezte i mu go kaji,nqma ot kakvo da se pritesnqva6.Vqrno e,ako te otreje moje da zagubi6 izvestna doza ot samo4uvstvieto si,no puk ako i toi iska da e s teb-6te spe4eli6 mom4eto,koeto naistina haresva6!riska si zaslujava

  18. #18
    Мерси на всички

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от sladkata_mucunka
    Лелеее... аз съм в същото положение.
    Направоо едно към едноо (само където не се виждаме само лятото а от време на време), но и аз не знам какво да правя.

    Само че това момче където аз го харесфам си има и гаджде (което е от друг град обаче си идва в нашия само събота и неделя и тогава те се виждат)
    Иначе с мен на живо се държи много добре (се едно ми намеква нещо), а в Skype е по-различен. Така че ако можете помагайте и на мене ,за да не пускам нова тема
    Еми кво да ти кажа,значи щом си има гадже по-добре по изчакай малко,
    защото можеби така е по-вероqтно да те резне,обаче напр. на мен ми е много трудно защото не го познавам много добре и нз ква ще му е реакцията

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Опознайте се,недей да бързаш,защото рискуваш да станеш смешна в лицето му...!

  21. #21
    Еми..знам затова още нищо не съм тръгнала да правя

  22. #22
    По скайп да му кажеш е несериозна работа.Започнете да излизате по често двамата опознай го преди да му кажеш.Ако усетиш,че той не иска нищо повече от това да сте приятели недей да настояваш просто понякога чувствата не са споделени...
    Успех
    What is the different between the genius and stupidity?Genius has limits!

  23. #23
    Аватара на LadyRoshawka
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    втората звезда вдясно и все направо до сутринта!!
    Мнения
    155
    НИКАКЪВ СКАЙП!!!
    Скайп може да ви помогне
    да се разберете за нещо..
    кафенце, мафенце,
    ала, бала,
    п.и.ч.к.и, мички ..
    Действй...
    Успех!!
    ... Nokishikitoka Lowe Tokimeki ...


    Цитирай Първоначално написано от Blab
    Много сте зле, бе!
    Момичето не ще да прави секс на 14, като всички останали пикли!

  24. #24
    аз бих те посъветвала да не се занимаваш с тъпаци(щом смяташ че така ще реагира,за мене е тъпак)

  25. #25
    В скайп недей ! .. Изключително тъпо е ..
    Просто го покани да излезнете някъде и по някое време му кажи , защото ако не рискуваш толкова по зле ..
    Cpeden pructt za wac ,, za da cttane iinttepecno ; )) .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си