.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Нещо възбуждащо

    hellooooo horaa S gajeto mi sme zaedno mesec i polovina.,do sega ne e stavalo duma za sex za6toto znae , 4e sum devstvena puk i toi naskoro mu e bil 1viq put . Ta 6tqh da vi pitam dali mu podmqtate nqkakvi perverzniiki ot sorta na " iskam da te razkusam " i kakvi , 4e dori i po skype kolkoto da zapalite vuobrajenieto mu .. Men ako mi kaje dori po skype " iskam te " mi deistva mn vuzbujda6to . Ta daite nqkvi primeri no govora za ne6to kratko koeto da go nakara da vi pojelae na momenta


    т.7 - заглавията трябва да са на кирилица
    хори
    Ne sum 79ti nabor ei

  2. #2
    Като цяло щом си девствена (незнам на колко години си) но може би трябва да се позамислиш, че само да го "възбудиш" пред монитора не е оферта! Запази палавите реплики след като степрави ли секс и той знае какво го очаква!
    По темата: зависи от момчето, някой би ги възбудило и само "Искам да правя секс с теб" а на други им трябва цяла тирада!
    Ponakoga naranqvaiki drygite naranqvame pove4e sebe si...i edin den kogato os1znaem 6t5e b1de li k1sno?Boli pove4e otkolkoto mislim i tazi bolka ostavq sled sebe si samo milioni v1prosi...otgovor na koito nemojem da anmerim za6toto ne s16testvuvat!

  3. #3
    ооуу мен като ме дръпне силно и ми каже "ще те скъсам" и умирам... ))))))))))) или пък да ми каже "еиии сексии.. как да ти устоя"

  4. #4
    Супер фен Аватара на galu6a
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 114
    ми аз бях чела идно нещо и съм го пращала

    " мило обичам те но мисля ,че е време да скъсаме... няколка чаршафа от секс"
    http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=5662 - МОЛЯ ПОСЕТЕТЕ ГО ЗА ДА ИЗНЕНАДАМ МОЯ ЛЮБИМ

  5. #5
    На моя думи не му тряат, само като прехапя джука и откача разбираме се само с жестове вече

  6. #6
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Кажи му - "ш'та клатя като гладен циганин зряла джанка"

    Ама с акцент на Айше :Р

    Сега сериозно - не е добра оферта да го възбуждаш преди да сте правили секс за пръв път. Щото това е все едно да размахваш наденица под носа на вързано куче...

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  7. #7
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Това за мен са безсмислени и банани работи. Всичко трябва да се показва с действие, не на думи.

  8. #8
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Това за мен са безсмислени и банани работи. Всичко трябва да се показва с действие, не на думи.
    +1.

  9. #9

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369
    "Щи скъсам гъза!"

    "Жа та люба на дувара"

    "Искам те на задна прашка"

    "Искам да ти го ръфам кат1 Бъгс Бъни морков"

    "Ша та скърша кат` ловджийска пушка"
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  10. #10
    Повече от фен Аватара на anSsito
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    478
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Това за мен са безсмислени и банани работи. Всичко трябва да се показва с действие, не на думи.
    + 1 А и като му кажеш някоя от баналните реплики.. горкото момче.. ще се чуди и мае, какво го очаква - все пак си девствена.. И ако целта ти е само да го възбудиш и нищо повече..
    "Не поглеждай назад към миналото и не съжалявай, че си е отишло. И не се тревожи за бъдещето, което ще дойде. Живей в настоящето и го направи толкова хубаво, че да си струва разбитото сърце."

    Айда Скот Тейлър

  11. #11
    Еее мноо се кефя на такива, а глей тва кво е диво.. "Усещам че възбудата ти постепенно нараства. Докосвам те с език и ти стенеш, аз те захапвам нежно със зъби, защото искам да се убедя че си жив. Трепериш, но не от болка, настръхваш но не от студ. Желаеш ме и аз съм твоя, страхуваш се но не от мен." .. хехе :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си