.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 67
  1. #1
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    Спортувате ли когато сте в цикъл???

    Правите ли упражнения!Играете ли физкултура в училище!например има хора от класа ми които когато са в цикъл не играят физкултура.на мен това не ми пречи.дори ходя и на танци и всичко е ок.Вие активни ли сте когато сте неразположени!

  2. #2
    Аватара на TheBestFriends
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Страната на Невъзможното
    Мнения
    199
    не

  3. #3
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    след въпросително изречение се поставя въпросителен знак!

  4. #4
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    :

    еее карай айде объркала съм се

  5. #5
    Аз също ходя на танци. Цикъла не ми пречи да танцувам, нито пък да играя физическо... :P
    ne bih se podpisala na tova koeto pi6e po-gore

  6. #6
    Супер фен Аватара на vesito13
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Nowhere :)))
    Мнения
    1 905
    Никога не ми е пречило за физкултурата , нямам проблем с това Не мога да разбера другите , не могли да играят

  7. #7
    Не ми пречи. Само един път съм била освободена от ФВС тази година и беше, защото припаднах.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Аз принципно имам ненормално силни болки.Едновременно в кръста и долната част на корема, а понякога и бедрата чак ми изтръпват.Просто е отвратително.
    Когато съм неразположена се старая да извършвам минимално движения.Първото, защото адски ме боли и второ защото не е приятно и така.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  9. #9

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    аз едвам крача,ти за упражнения ми думаш
    Руса кукличка

  10. #10
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    angelcheeee_93
    чела съм, че леките упражениня дори са препоръчителни, но от друга страна, толкова ме боли, че нямам желание за каквото и да е натоварване.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    Физическо си играя, ама попринцип не ми е особено до движение
    nicolepcd

  12. #12
    Aз когато съм в цикъл и на тренировки по спортна гимнастика ходя и аеробика правя, а при аеробиката много се скача, но на мен нищо ми няма, а и четах че една жена в първитата половина от цикъла си/в смисъл като и свърши цикъла и минаават 14 дни това е първата половина/ при трениране изразходва по малко калории, а през втората половина/ другите 14 дни през които наближава да ти идва/ тогава израсходва повече енергия!

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от vesito13
    Никога не ми е пречило за физкултурата , нямам проблем с това Не мога да разбера другите , не могли да играят
    дам и на мене не ми пречи... техен си проблем на другите

  14. #14
    hottie
    Guest
    Всичко си правя. Аз съм от малкото щастливки, които не ги боли нищо, а с тампон все едно не ми е дошло

  15. #15
    Мен пък господина ме накара да бягам 300м хем съм неразположена 1-ви ден.Казах му даже исках да му покажа щото вече се ядосах той не вярва.И накрая бягах ко да прая ужасссссссс
    Iskam da sam po dobra trqbva da se promenq

  16. #16
    Супер фен Аватара на SiSsKkAa
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 188
    първия ден и да искам да спортувам няма да мога просто...

  17. #17
    Супер фен Аватара на vesito13
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Nowhere :)))
    Мнения
    1 905
    Цитирай Първоначално написано от Sladkata___
    Мен пък господина ме накара да бягам 300м хем съм неразположена 1-ви ден.Казах му даже исках да му покажа щото вече се ядосах той не вярва.И накрая бягах ко да прая ужасссссссс
    Понякога имам чувството , че много преувеличавате Неразположена 1-ви ден са ме изпитвали на земното съчетание , колко неща направих и цикъла въобще не ми е попречил

  18. #18
    Първите 1-2 дни ограничавам мало движенията,защото мн ме боли корема,а после няма проблем
    True love stories never have a happy ending,because true love stories never end

  19. #19
    Супер фен Аватара на SiSsKkAa
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 188
    Цитирай Първоначално написано от vesito13
    Цитирай Първоначално написано от Sladkata___
    Мен пък господина ме накара да бягам 300м хем съм неразположена 1-ви ден.Казах му даже исках да му покажа щото вече се ядосах той не вярва.И накрая бягах ко да прая ужасссссссс
    Понякога имам чувството , че много преувеличавате Неразположена 1-ви ден са ме изпитвали на земното съчетание , колко неща направих и цикъла въобще не ми е попречил
    преди няколко години имах съученичка,която като и дойдеше 3 дена я нямаше на даскало.и аз така си виках тя преувеличава и реших един ден да отида да я видя.направо беше труп.умираше от болки.ревеше направо.и тогава я разбрах и после и на мен почна така да ми става.първия ден от болки немога да се дигна прилошава ми.до инжекции съм стигала.така че не мисля,че е преувеличено

  20. #20
    Ами играя си, тичала съм, баскет съм играла в цикъл, не ми пречи, но понякога ме боли мн гадно, тва е рядкост и тогава само си цъкам на коша.
    [23:35:32] Big toN каза: просто ти си си няква такава леко побъркана

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от vesito13
    Цитирай Първоначално написано от Sladkata___
    Мен пък господина ме накара да бягам 300м хем съм неразположена 1-ви ден.Казах му даже исках да му покажа щото вече се ядосах той не вярва.И накрая бягах ко да прая ужасссссссс
    Понякога имам чувството , че много преувеличавате Неразположена 1-ви ден са ме изпитвали на земното съчетание , колко неща направих и цикъла въобще не ми е попречил
    Е да, само ако има болки не преувеличава.Иначе и аз съх ходила на тренировки по спортна гимнастика в 1вият ден и доста съм се чекнала, но нищо не ми е ставало!

  22. #22
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    не не спортувам по време на цикъл

  23. #23
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    И аз не спортувам по време на цикъл, нито се натоварвам.. то толкова ме боли стомаха особено първите два дена, че едвам се вдигам от леглото, камо ли да се занимавам съ спорт, стигало се е и да плача от болки. И не, не преувеличавам - понякога и Аулина не ми помага..

  24. #24

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    и аз незнам....
    Мнения
    49
    Цитирай Първоначално написано от yambolia
    Благодаря ти господи , че съм момче.



    иначе и аз не играя физкултура,когато съм в цикъл
    ''..And so the lion fell in love with the lamb...''he murmered.I looked away,hiding my eyes as I thrilled to the word
    ''What a stupid lamb'', I sighed.
    ''What a sick,masochistic lion''

  25. #25
    XaxAx аз кат0 съм неразп0л0жена от легл0то нем0га да стана от б0лки .. вие ми г0в0рите физическ0 да играя
    *Baby Baby when we firsT met..i never felT s0mething s0 str0ng*

    He reaLLy is my eXtasy (devil)

    *Never let the Fear 0f strinkinG 0ut..kEEp y0u fr0m playinG the game*

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си