.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: подаръци?

  1. #1

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Свищов
    Мнения
    208

    подаръци?

    Скъпи мами искам да ви попитам когато сте родили какви подаръци сте получили и от какво сте имали нужда!Сестрата на моя приятел ще ражда този месец и просто незнам какво да и подаря...Например чаршафки за бебока или нещо друго!Кажете вие на какво бихте се зарадвали!

  2. #2
    Аз не съм мама, но ще дам мнение
    Според мен е най-добре да купиш нещо малко за бебето и да дадеш пари на родителите да му купят каквото преценят, че му е нужно
    На изписването на племеничката ми, родителите и получиха безброй много дрешки, пеленки, памперси и т.н.. Бяха толкова много, че съм сигурна, че половината не са и използвани..
    Тъй, че за мен пари си е най-добре
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  3. #3
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Еми и аз не съм мама,но все пак....
    На изписването на братовчедката ми преди години мисля,че носихме букет за майката...а на бебето дрешки и такива неща...но памперсите и други подобни са много добра идея,защото със сигурност имат голяма нужда от тях
    Шофирай разумно - стигни жив!

  4. #4
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Пари,нека родителите да купят на бебето каквото искат,така няма да има повтарящи се подаръци

  5. #5
    Супер фен Аватара на shell
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 273
    според мен е най добре един букет за майката и пари,с които родителите да вземат каквото преценят на бебето,че му е нужно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си