.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    бивше гадже на добра приятелка.. помощ

    мисля, че съм влюбена в бивше гадже на моя мн добра приятелка.. Ходили са 2 години мн са се обичали, но са се разделили.. С него сме близки много вече, но аз не правя нищо, защото, въпреки че между тях всичко е свършило мисля, че не е коректно от моя страна и няма да и е приятно какво ще кажете вие ?
    U pLay tHe gAme 0r U waLk awAy..

  2. #2
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964

    Re: бивше гадже на добра приятелка.. помощ

    Цитирай Първоначално написано от 6y6ence
    мисля, че съм влюбена в бивше гадже на моя мн добра пиятелка.. Ходили са 2 години мн са се обичали, но са се разделили.. С него сме близки много вече, но аз не правя нищо, защото, въпреки че между тях всичко е свършило мисля, че не е коректно от моя страна и няма да и е приятно какво ще кажете вие ?
    Не се вкарвай в некви филми. А какво е пиятелка?

    Сега на въпроса - нищо некоректно не виждам.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  3. #3
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    Ще е доста кофти ако въпреки всичко приятелката ти има дори и минамални чувства към момчето !
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  4. #4

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Габрово
    Мнения
    610
    Ако наистина толкова те е грижа за приятелката ти и за това какво ще каже тя за всичко това....ами поговори с нея. АКО си сигурна, че наситина изпитваш нещо силно към това момче и смяташ, че това не е просто едно мимолетно увлечение, тогава й го признай. Седни с нея и й кажи какво се случва честно и откровено. Кажи й , че се притесняваш от нея и я попитай директно какво мисли тя за цялата тая работа. Ако тя вече не изпитва нищо към него и ако наистина ти е приятелка, не би трябвало да се възпротиви. Ако обаче все още има нещо към него..... бягай и го остави.
    В крайна сметка приятелството е по-важно от всичко. Любови идват и си отиват, но приятелите остават за винаги.
    Поне така мисля аз...Успех!
    Продължавам.И по пътя дори наранявам.Не преставам да се боря.Страховете си аз побеждавам.И когато силно страдам враговете си даже не мразя.Може да се уморявам,но намиран сили да кажа:"Продължавам."

  5. #5
    Аватара на PeopleAlwaysLeave
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    ~`*`~ СоФиЯ ~`*`~
    Мнения
    1 169
    Първо се убеди това, което чувстваш какво е и дали е силно, след това вече опитай да поговориш с приятелката ти, но не директно, а първо разбери дали на 100% е сигурно, че тя не изпитва вече нищо към въпросното бившо гадже... Подпитай я нещо по-дискретно и така
    Няма вече за какво ти да ми прощаваш... минаха времената да ме заебаваш.. сега към теб изпитвам само съжаление.. даже омраза с извинение... За мен значиш вече по-малко и от нула... Това че те обичам все едно не си го чул..

  6. #6
    Наистина ли е залужила да я наречеш 'добра приятелка' ? Защото в днешно време такива няма почти. А пък за момчето - ако се харесвате тръгни с него. Какво като е ходил с твоя приятелка? А ако чак толкова се приятесняваш - говори с нея ; ))
    Stay up all night with the stars *

  7. #7

    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Sandanski
    Мнения
    14
    Помисли си много добре ! Тръгнеш ли с него си губиш приятелката ! Ти избираш !

  8. #8
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    2 варианта:
    1 - Да тръгнеш с него, защото имаш чувства и искаш да си щастлива.
    2 - Да не направиш нищо, за да не "нараниш" твоята приятелка и всяка вечер да прегръщаш възглавницата и да си представяш че прегръщаш него.. и да ти е постоянно в главата..

    Избери си едно от 2те

  9. #9
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    2 варианта:
    1 - Да тръгнеш с него, защото имаш чувства и искаш да си щастлива.
    2 - Да не направиш нищо, за да не "нараниш" твоята приятелка и всяка вечер да прегръщаш възглавницата и да си представяш че прегръщаш него.. и да ти е постоянно в главата..

    Избери си едно от 2те

    GENIUS
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от mynichka
    Ще е доста кофти ако въпреки всичко приятелката ти има дори и минамални чувства към момчето !
    Ако ще да те обеждава с години...Го обича дори и малко
    My heart is broke but I have some glue

  11. #11
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Поговори с приятелката си за това!!!
    Питай я дали има някакви чувства към въпросното момче и дали би имала нещо против ако се събереш с него
    В крайна сметка ако чувствата й вече ги няма,няма причина да й е неприятно твоето щастие

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от 3oPuTy
    Поговори с приятелката си за това!!!
    Питай я дали има някакви чувства към въпросното момче и дали би имала нещо против ако се събереш с него
    В крайна сметка ако чувствата й вече ги няма,няма причина да й е неприятно твоето щастие
    ами да ...

  13. #13
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Ами ако са се разделили преди много време не виждам проблем... ако толкова държиш на твоята приятелка я питай ако ще се почувстваш по добре... пък тя ако държи на теб колкото ти на нея не мисля че ще се разсърди след като вече няма нищо между тях...

  14. #14

    :)

    mersi na vsi4ki )
    U pLay tHe gAme 0r U waLk awAy..

  15. #15
    добре бе що пишеш тема тука ми не отидеш и не питаш нея ? мислете малко ... ние нищо не можем да направим при условие, че не ви познаваме

  16. #16
    Супер фен Аватара на kobrichka
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ...Ада....
    Мнения
    1 883
    Цитирай Първоначално написано от 3oPuTy
    Поговори с приятелката си за това!!!
    Питай я дали има някакви чувства към въпросното момче и дали би имала нещо против ако се събереш с него
    В крайна сметка ако чувствата й вече ги няма,няма причина да й е неприятно твоето щастие

    Съгласна съм!
    Аз лично съм човек,който прекалено много държи на приятелите си. Имам много познати,но приятелите ми са само двечки. Те са хората,които ми казват право в очите, когато греша, до мен са винаги и в добрите моменти и в лошите. Истиски приятел е този,който идва на празник само, ако го поканиш... а когато си в беда и тъжиш идва сам. Аз лично не бих направила нищо с бивше гадже на моя приятелка, но все пак приятелки каквито имам аз са много рядко срещани. До каква степен можеш да я наречеш приятелка? Най-добре поговори с нея за чувствата и към това момче.
    Всичко има край,след като е имало начало...Само споменът остава вечен,само той идва,когато всичко друго вече си е отишло...

  17. #17
    бивше гадже на приятелка = бивша приятелка

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    413
    Бившо гадже на твой приятел е нещо забранено особено, ако са ходели дълго време. Дори и от 5 години да не са се виждали.
    “Ние сме болен продукт
    на своето време и вашия труд.
    Градски устроени празни съдби,
    със смъкнати гащи, навели глави. От срам.”

  19. #19
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    pogovori s fr si,ako nqma 4yvstva-ne vijdam,kuf e problema,ako ima go ostava6 i tva e
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  20. #20
    emi parvo q popitai neq ma vse pak i da ti kaje da ne biva da tragvash s nego naistina nqma da e korektno ot tvoq strana no nai dobre e da pogovorish s neq taka 6te e nai dobre

  21. #21
    ако приятелката ти е истинска..и я обичаш недей .. аз изгубих заради момче една фалшива приятелка и мн неща ми се изясниха.. кажи и че имаш нещо към момчето и ако ти каже .. избирай или мене или него избери него ..

  22. #22
    Според мен най-добре е да говориш с приятелката си и да й обясниш всичко !!! Така само да се вайкаш кво ще стане няма да ти помогне Всичко става с приказки! Пък и все пак щом са скъсали значи всичко между тях е свършило! ... Но за всеки случей говори с нея Така е по-добре ! Успех!!!
    tAke a dIrty pIcture

  23. #23
    избирай... ТЯ или ТОЙ ?
    въпреки, че ако тя ти е истинска приятелка, след като и обясниш чувствата си би трябвало да те подкрепи

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си